Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 a ja jakimś cudem dopiero oczy otworzyłam 🤪 pożeram śniadanko 🙂
Czapeczkę dziecku trzeba zakładać nawet jak nie jest wietrznie...
Ale miałam popaprane sny masakra jakaś... jutro mam wizytę i widać podświadomie już o niej myślę... śniło mi się usg... ale dziecko robiło tzw. "gwiazdy" w brzuchu, do tego na kartce moja ginka napisała, że ja wcale w czerwcu nie urodzę tylko 5 maja !! a ja jej powiedziałam, że nie mogę wtedy urodzić bo muszę się spakować i wózek kupić i się nie wyrobię 😮 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny ale miałam jazdę jak nie mogłam spać to oczywiście milion myśli na sekundę i tak pomyślałam o pielęgnacji pupy i intymnych częsci ciała Szkraba.
Do tej pory nie wiem czy jak po przewinięciu smaruję pupę przeciw odparzeniom to części intymne również czy tylko pachwiny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi osobiście się wydaje, że to co zabieramy do szpitala zależy też od wymagań szpitala, w którym zamierzamy rodzić... a ciuszki na wyjście można przygotować w domu, parę zestawów najlepiej na różną pogodę i w dzień wypisu ktoś może je przywieźć... przynajmniej nie będą śmierdziały szpitalem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Brzuszki 🙂
Ja tez dziś źle spałam 🥴 ale za dużo myśli w głowie, wczoraj zamawiałam przez internet wyprawkę dla maluszka, siedziałam przed kompem bite 4 godziny 😮 żeby wszystko dobrze podobierać i tak mnie później kość ogonowa bolała i pod brzuchem jak by mnie zarzynali! Masakra.., dziś już odpuszczam kompa, idę w teren- pogoda możliwa! Mam dylemat- 18tego kwietnia urodziny męża a 24kwietnia 3letniej chrześnicy- wogóle nie mam pomysłu co im kupić 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota to się wypytaj jutro tej położnej o tą torbe do szpitala i podziel się informacjami z góry dzięki 😜
Cieżarnababy no fakt nie pomyślałam że body mogą uciskac kikutek to zamiast body lepiej kaftanik i śpioszki badz pajacyk pewnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny, w sumie to miłe , że nie tylko ja już nie śpię po nocach. Tyle że u mnie różnica jest taka, że najlepiej mi na plecach, gdyby tylko wtedy mała nie kopała.
Nie ma opcji na prawym boku, a ten najbardziej lubie. A żeby było jeszcze fajniej mój piękny ostatnio sporo pracuje i tak niemiłosiernie chrapie, że idzie się wykończyć. No cóż, śpimy osobno na razie, bo mam ochotę go zabić w nocy 😁
Co do zakupów polecam sprzedajycych na allegro babygarde i sklep-myszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dodreptałam do domku, głodna i z sikutkami przetrzymanymi 🥴 myślałam że już nie doniose- takie uroki! Strasznie boli mnie dół brzucha, nigdy tak wcześniej nie miałam, martwi mnie to troche 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj kupiłam 23 artytkuły na allegro od sprzedającego: r_p77- kosmetyki nivea (duży asortyment) ten NIVEA BABY krem ochronny na słońce Faktor 30 , 2 butelki Tommee Tippee ,Frida aspirator do noska dla niemowlą i dużo innych przydatnych rzeczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie własnie od wczoraj też dół brzucha boli... kłuje i brzuch i w pitce... cholera, dobrze że jutro idę do gina bo to kłucie jest bardziej bolesne niże kiedyś, aż się martwię... mam nadzieję, że to nie jest spowodowane czymś co się z szyjką dzieje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na ostatniej kontroli tydzień temu było wszystko oki a tez mam takie wrażenie jak by o tą szyjke macicy chodziło, takie zarzynanie pod brzuchem ale to tylko jak chodze bo jak leże to nie czuje tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w aptece i pytałam Pani magister która też jest w ciąży o dodatkowe zakupienie wapna do picia ale mi odradziła bo mówi że jak biorę PHARMATON MATRUELLE to nie ma takiej potrzeby bo w nim jest dużo wapnia i jak bym zakupiła dodatkowo to było by to z niekorzyścią dla mnie- a wiem że ostatnio poruszałyście ten temat brania dodatkowego wapnia!! Także lepiej zapytać w aptece!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi dziś jakoś cały brzuch twardnieje z rana dół sam mi twardy się robił jakiś taki napięty jest nie wiem od czego i mam upławy 😞 a dbam o higienę i czuje mniej ruchów małego pewnie ma juz mniej miejsca ale czuc ruchy czuje na szczęście 😜 wizyte mam dopiero 21 kwietnia jestem ciekawa co z tą moją szyjką jest i jak mały urósł ile waży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba to twardnienie brzucha to taka kolej rzeczy bo wszystkie widzę, na to narzekamy. Mnie gin. dała no-spę i powiedziała, że jeśli będzie twardniał albo będą łapać skurcze to brać dwa razy na dzień. To jest delikatny lek, a w szpitalu jak kobitki leżą to dostają właśnie no spe i luteine. Tak więc jak mnie coś łapie już tak mocniej to biorę tableteczkę. 🙂 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
monikaemka napisał(a):
Witajcie 🙂 co do zakupów przez net to sporo rzeczy kupiłam w sklepie internetowym www.tomi.pl
Całkiem przystępne rzeczy i spory wybór 🙂 No i mogę jeszcze polecić www.patiimaks.pl - też wiele fajnych rzeczy 🙂 Tak więc poszperaj tam sobie, może wpadnie Ci coś w oko 🙂 Wiem jedno zakupy dla maleństwa są jak niekończącą się opowieść 😉 ale uwielbiam to 🙂


DZIĘKUJĘ 🙂 Oklaski dla Ciebie za życzliwość 🙂




Żaden problem 🙂 Polecam się na przyszłość 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkaks napisał(a):
Chyba to twardnienie brzucha to taka kolej rzeczy bo wszystkie widzę, na to narzekamy. Mnie gin. dała no-spę i powiedziała, że jeśli będzie twardniał albo będą łapać skurcze to brać dwa razy na dzień. To jest delikatny lek, a w szpitalu jak kobitki leżą to dostają właśnie no spe i luteine. Tak więc jak mnie coś łapie już tak mocniej to biorę tableteczkę. 🙂 .


Kasiullla, mój lekarz też przesiał mi no - spe forte na takie przypadki z twardniejącym brzuchem. Odpukać, na razie nie musiałam brać, ale mam na wszelki wypadek 🙂

Dżizas, a mnie wzięło dziś na sprawdzenie co mam już a czego nie mam dla małego i bardzo dużo jest tego czego nie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...