Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Joł Laski 🙂 jestem, siedzę u rodziców na wyjeździe i z mamą ganiam po sklepach, po mieście.... przynajmniej czas szybciej leci, a ja jakoś mało czuje sie zmęczona, to korzystam...

A Nequita już w szpitalu? czytałam gdzieś z 10 stron temu że się wybiera, no i nie wiem w końcu...


Fuck, ja to mam szczęście, nie dość że na tydzień przed porodem w niedzielę mam komunię na której jestem chrzestną, to teraz okazało sie że siostra mojego Marcina bierze ślub cywilny w sobotę na tydzień przed porodem.... masakra! tak wiec muszę zakupić jakieś ciuchy że tak powiem lepsze, no i buty chcąc nie chcąć..... a już myślałam że uda mi się do końca ciąży nic nie kupować na ten okres specjalnie.... (bo ja nie mam ani jednej rzeczy ciążowej)...

Wiecie co, a ja nie robię tego GBS, lekarz ostatnio stwierdził że już mam wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
nie wiem, nic mi się nie udaje... nic mi sie nie chce...


Oj tam... Zawsze możesz przypalić pizzę... 😉 To, że Ci się nic nie chce jest bardziej niż normalne, a to, że się nie udaje... Dziś się nie udaje, a jutro wszystko wychodzi. Nie ma się co dołować. A w sumie...niedługo nawet na to nie będziemy miały czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy a tą wagą się nie nakręcam ani moją ani mojego małego byłam u ciotki co ma znajomą położną i do niej zadzwoniła i ta mi powiedziała że jest ok z małym że to normalna waga a i ja aż tak dużo nie warzę gdyż mam spuchnięte nogi i wodę w organizmie i ona też waży jedynie mam słodkie ograniczyc i duuuużo pic 🙂Jak będę mogła to was oklaszczę 🙂

Co do Gbs to też się zdziwiłam żę tylko 20zł zapłaciłam acha jedynie jak wynik wyjdzie dodatni to 10zł(5zł za dziurkę) będę musiała dopłacic za dodatkowe jakieś badanie tego wymazu zrobią ale babka mnie uspokajała że mam byc dobrej myśli że ujemny będzie wynik 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniaruda no to nieciekawie może jednak Ty przegonisz Nike i Niquitie 🙂Coś twoja dzidzia się spieszy bo moja jakoś nie co z badania wynikło dziś 😮

to się ciesz kobietko że nie będzie jako wcześniak uznana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.noworodek.pl/index.php?ms=3&art=41

tu znalazłam taki opis orientacyjny o wadze dziecka 🙂Może kogoś zainteresuje 🙂

Muszę spadac laski bo burza u mnie i coś z prądem jest nie teges także do jutra słodkich snów i przespanej nocki życzę 🙂pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia29- oklask za ten link, szczegolnie fajne jest to zdjonko z 31 tyg. Można zobaczyć jak maleństwo ma tam ciasno !

Wiecie co, jak Aniaruda napisała o tym swoim rozwarciu i, że być może maleństwo wyskoczy w przyszłym tyg. to mnie niepokój ogarnął i zdałam sobie sprawę, że to już tak blisko.... u nas wszystkich ....i zaczęłam się BAĆ !!!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, pytanie, jakie kupiłyście te podkłady poporodowe? Mi w sklepie babka wcisnęła Bella Mama, al ejak tak na to patrzę, to beznadzieja, zwykła podpaska starego typu, bez kleju to raz, no i na bank przemoknie, nie ma tam nic co by wchłaniało, izolowało.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
temat wcześniaków, ja jestem z 34 tygodnia ważyłam 2050 czyli mniej niż mój maluszek w 31 tygodniu 🙂 córka jest z 37 tygodnia i uznana za wcześniaka, wagowo była donoszona ( pułap to 2,5kg).
Osobiście marze by dotrwać do końca 37 tygodnia dopiero potem mogę rodzić, lekarka mi powiedziała,że u dzieciaczków cięższych płucka zaczynają ostateczny rozwój troszkę później i że ona najchętniej by mnie widziała nie wcześniej jak koniec 38 ehhhh

Co do GBS ja płaciłam 25 zeta, pobrany z pochwy posiew zawieziony do laboratorium, czekam na wyniki do poniedziałku, w razie czego dostaję antybiotyk bo mam rozwarcie na centymetr i nic nie chroni maluszka.

Mam wiadomości od Nequiti : na ktg wyszły jej skurcze, jest na podtrzymaniu. Dostała rozkurczowe leki domięśniowo, antybiotyk, galaretka, która ją niepokoiła to czop, wody się nie sączą. Generalnie trzyma się, dziękuje wszystkim za troskę i pozdrawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgorzatta - z tego co pamiętam sporo z nas ma kupione te podkłady bella. Już nawet z Kasiullą debatowałyśmy o tym, że są lipne: WIELKIE, BEZ KLEJU I NAPEWNO PRZECIEKNĄ. Dlatego doszłyśmy do wniosku, że kupujemy jeszcze zwykłe, większe, nocne podpaski always czy siakieś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...