Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MONIA A TO NA RECEPTE???

Pewna kobieta wpadła na pomysł żeby kupić mężowi na urodziny zwierzątko. Udała się w tym celu do sklepu zoologicznego. Wszystkie fajne zwierzaki były niestety dla niej za drogie. Zrezygnowana pyta się sprzedawcy:
- Macie tu jakieś tańsze zwierzaki?
- Z tańszych mamy tylko żabę po 50 zł.
- 50 zł za żabę?! Dlaczego tak drogo?
- Bo ta żaba to, proszę pani, jest całkiem wyjątkowa.. Ona potrafi świetnie robić laskę!
Kobieta nie zastanawiając się długo kupiła żabę, licząc że ta ją wyręczy w tej nieprzyjemnej dla niej czynności. Gdy nadszedł dzień urodzin kobieta wręczyła żabę mężowi i opowiedziała mu o jej niesamowitych zdolnościach. Facet był nieco sceptyczny, ale postanowił swój prezent wypróbować jeszcze tego samego wieczora. Grubo po północy żonę obudziły dziwne dźwięki dochodzące z kuchni. Wstała i poszła sprawdzić co tam się dzieje. Gdy weszła do kuchni zobaczyła męża i żabę przeglądających książkę kucharską. Wokół nich porozstawiane były przeróżne garnki i patelnie. Zdumiona kobieta spytała:
- Dlaczego studiujecie książkę kucharską o tej godzinie?
- Jak tylko żaba nauczy się gotować - wypierdalasz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nie na recepte nie jest 🙂nie pamiętam ile dałam kasy ale ponad 10zł na pewno.Ale aż tak dużo to też nie ok 20zł coś 18 może i tam jest 30tabletek po 1 dziennie brałam.
Ja chodzę prywatnie do ginki i ona mi na kartkach pisze nazwy 🤪 lekow bo mam zanik pamieci he he
Dobry ten kawał 🙂
Ciekawa jestem jaka jutro pogoda będzie na grila mam isc z mężem do znajomych tylko mam małego doła oni sobie piwko popiją a ja co 😞 wodę jedynie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki,
Ja znow tylko zagladnelam na chwilke, juz odpuszczam na dzis porzadki, malowanie itp. Padam z nog a jeszcze musze isc zakupy zrobic bo wczesniej nie mialam kiedy. Wiec mykam do sklepu a pozniej to juz tylko RELAKS! Trzymajcie sie, milego wieczorku i dobrej bezbolesnej,bezskurczowej nocki 🙂 😘
P.S. Do dziewczyn co na grilla sie wybieraja- badzcie ostrozne co jecie, aby mieso/kielbasa by bylo dobrze wysmazone i trzymane w lodowce przed podaniem a nie na sloncu/powietrzu. Ja w tym roku po grillu taka chora bylam ze masakra, mialam zatrucie pokarmowe, wymioty,biegunka,goraczka- 3dni mnie trzymalo a dopiero po tygodniu czulam ze wrocilam do normy. Wiec uwazajcie co jecie , prosze. Nie chcialabym zebyscie cierpialy. Ja po kielbasie chyba taka chora bylam... nie chcialam nikogo nastraszyc...poprostu to z troski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zauważyłam, że Nika ostatnio bardzo zdawkowo odpisuje... i teraz to już się naprawdę zaczynam wczuwać w Jej sytuację... skurcze co 10 minut... masakra...
Ja mam na siebie uważać, bo szyjka krótka, ale skurcze dopiero dziś zaczęły się takie silne...
Mykam już spać, bo nieprzytomna chodzę. Udanej nocki życzę!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe napisał(a):
a bo faceci to dekle beznadziejne-oczywiscie z wyjatkami na potwierdzenie reguly 🙂
ja tez mam isc jutro na grila choc po prawdzie nie bardzo mi sie chce... a te tablety to tylko zelazo czy jeszcze cos?


Monia29, Iga - ja też biorę tardyferon. Ja myślałam, że on jest na receptę bo mi ginka zawsze pisze na recepcie. To jest żelazo + kwas foliowy. Ja najpierw brałam 1 tabletkę dziennie, a teraz kazała mi brać po 2 !!! Ja w dodatku biorę prenatal complex - tam też jest żelazo. Kurde - muszę go mieć naprawdę mało...

Iga - super kawał, oklask poszedł pod Twoim adresem !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra_W napisał(a):
hej dziewczynki,
Ja znow tylko zagladnelam na chwilke, juz odpuszczam na dzis porzadki, malowanie itp. Padam z nog a jeszcze musze isc zakupy zrobic bo wczesniej nie mialam kiedy. Wiec mykam do sklepu a pozniej to juz tylko RELAKS! Trzymajcie sie, milego wieczorku i dobrej bezbolesnej,bezskurczowej nocki 🙂 😘
P.S. Do dziewczyn co na grilla sie wybieraja- badzcie ostrozne co jecie, aby mieso/kielbasa by bylo dobrze wysmazone i trzymane w lodowce przed podaniem a nie na sloncu/powietrzu. Ja w tym roku po grillu taka chora bylam ze masakra, mialam zatrucie pokarmowe, wymioty,biegunka,goraczka- 3dni mnie trzymalo a dopiero po tygodniu czulam ze wrocilam do normy. Wiec uwazajcie co jecie , prosze. Nie chcialabym zebyscie cierpialy. Ja po kielbasie chyba taka chora bylam... nie chcialam nikogo nastraszyc...poprostu to z troski 😉



A ja jestem po grilu na kolacyjkę 🥴 a jutro mykam do rodzinki męża - też ma być grill 🥴

Monia29- nie łap doła z powodu piwa, ja sobie zawsze kupuje LECHA FREE i się wkręcam, że to prawdziwe heheh 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łoooo, chyba już wszystkie poszłyście spać. A ja dopiero się ogarnęłam. Teściowa zrobiła niespodziewany nalot, mąż pojechał na Juwenalia (kuźwa, studia skończone parę lat temu, a on jak zwykle wieczny student...), więc wzięłam samochód i pojechałam do szwagierki.

Ja też zażywam Terdyferon, 18zł kosztował, ale ja miałam na to receptę. Ale może po prostu mi tak wypisał i tyle.W każdym razie ja miałam brac 2 razy dziennie.

Wiecie co?Mnie chyba też cycki zmalały 😮 Ja już nie nadążam za tymi zmianami.

Co do Nivei to też widziałam tylko faktor 30.

A są jakies info od Nequitii??? Ciekawe co tam u niej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak kochane kobietki minęła Wam noc? mi nawet dobrze, choć mała wczoraj oszalała, tak mnie kopała a jak mąż przyłożył rękę to spokój 🙂 a kiedy skręcacie łóżeczko, bo ona i tak trochę powinno jeszcze odstać prawda? ja tak myślę że może za tydzień, poczeka na małą i już, mi twardnieje brzuch ale jeszcze nieboleśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczyny, widze ze znow w nocy ruch na forum. ja dzis mialam noc z przygodami...prawie nie spalam, brzuch bolal jak na okres, krzyz i podwozie a na dodatek niedobrze mi bylo 😞
ale teraz jakos z lozka sie zwloklam bo jak leze to jeszcze gorzej, wtedy kazda czesc ciala boli, a tak sie rozruszam moze i zapomne o tym wszystkim.
Tez cala ciaze biegalam...w sumie to jeszcze wczoraj okna mylam itp a dzis to jak stara babcia.
Ale pogoda chociaz piekna za oknem. Robie liste rzeczy ktore nadal trzeba pozalatwiac przed pojawieniem sie malutkiej...narazie mam niewiele ale czasu pewnie tez juz malo 😉
Tym co w nocy nie spaly i cierpialy- szczerze wspolczuje i mam nadzieje ze uda nam sie w ciagu dnia zdrzemnac.
A jeszcze pytanie z innem beczki- kupowalyscie jakas apteczke specjalna dla dzidzi, albo cos w tym stylu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 😁
Iga - fajne zdjęcie, super wygladasz!
Ja tez biorę to żelazo tardyferon - 1 raz dziennie.

Doris - nie pytałam, bo jak wczoraj byłam, to laboratorium już zamknięte było. Jak w poniedziałek poniosę wymaz to się dowiem. I tak nie mam wyjścia, bo u nas tylko to laboratorium jest. W poniedziałek napisze co i jak.

Mi noc minęła spokojnie, plecy i tyłek mnie bolą - ale to z mężem wyczailiśmy że mamy po prostu niewygodne łóżko. NIedługo i tak mamy zmieniać, więc spoko 🙂
Biorę się za porządki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczyny 🙂 jejku spałam jak zabita nad ranem tylko raz wstałam 🙃
mały mi wczoraj takie przemeblowanie zrobił w brzuchu ze zasnac nie mogłam .. co chwile dostawałam ataku smiechu bo nie wiem co on kombinował 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aa teraz mam bol po lewej stronie , jak nie jedna to druga no tragedia jakas , i strasznie mnie drazni to twardnieni brzucha z zegarkim w reku co 10 lub 15 minut..
moj mały jest taki duzy ze jak zczyna sie ruszac to sprawia mi taki bol .. nio coz jszcze troszk 😮
a Ty jak tam sie trzymasz , jak ten twoj bok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie narazie spokój. Po tym jak mały się obrócił to już nie boli. Na szczęście 🙂
Boję się przez to porodu. Bo tak sobie mysle, jak mnie tak bolało a on tylko leżał sobie to co bedzie jak zaczną się skurcze, parcie, poród... 😮
NIe wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...