Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂 Co za pogoda u mnie do d...py zachmurzone niebo od rana a tu popołudniu na grila mam isc.Nocka minęła mi nad zwyczaj dobrze spałam jak zabita tylko 3 razy siusiu byłam 🙂
Basia ja też 6.5 ph mam w moczu a norme mam od 5.0 do 7.0.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To nie że się strasznie leje. Tylko ktoś pisał że jak się sączą wody to mogą pachnieć taką słodką rybą. A ja w nocy nie mam wkładki, i ogólnie mam mokre majtki i właśnie mają taki specyficzny zapach. Ale nie są nie wiadomo jakie mokre, wilgotne tylko... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia29 napisał(a):
Witam dziewczyny 🙂 Co za pogoda u mnie do d...py zachmurzone niebo od rana a tu popołudniu na grila mam isc.Nocka minęła mi nad zwyczaj dobrze spałam jak zabita tylko 3 razy siusiu byłam 🙂
Basia ja też 6.5 ph mam w moczu a norme mam od 5.0 do 7.0.

nie wiem ile mam w moczu ale pogoda u mnie jest wyśmienita. W Częstochowie upały, od rana świeci słońce 🙂 Nic tylko na pielgrzymkę się wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia ja też tak mam to są upławy macica się przygotowuje do porodu i pomocne są one by był lepszy poślizg przy rodzeniu pytałam ginke ostatnio o tą sprawe 🙂

Doris a my możemy tego lecha free pic bo takiego nie piłam nigdy 😮zacofana jestem he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!
ale to moje dziecie przekorne-w nocy musialam siedziec na necie bo mi spac nie dawala a teraz menda spi w najlepsze-zlote dziecko!

porodu sie ni ebojcie na zapas-bo duzo kobitek ma tak ze fik fik i po sprawie poza tym jak ju zteraz cierpicie to raczej gorzej byc nie moze po parte to ciach ciach i baby na zewnatrz

na pielgrzymce juz nas widze-gorzej niz emerytki i rencistki 🙃 a co do tesciow to nie zazdroszcze-nie wiem jaka w tym magia ale naprawde im sa dalej tym lepiej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 Butterfly, współczuję teściowej..... masakra... moja też jest beznadziejna, ale ja po prostu nie odbieram od niej telefonu, na szczęście daleko mieszka..... zastanawiam sie, dlaczego baba sie nie obrazi w koncu, tylko dalej wydzwania, albo dzwoni do Marcina i pyta dlaczego nie odbieram od niej telefonu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mam wiadomosc od Nequity : " czesc byłam na usg i kruszynka waży prawie 3kg i jest gotowa do wyjscia, do poniedziałku jestem jeszcze na podtrzymaniu i podejma decyzje co dalej pozdrawiam "

fajnie ze sie odezwała bo ja juz myslałam ze urodziła 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz mieszkam z teściami i jeszcze tak ok 2 miesięcy. Jak narazie jest oki, jedynie męczące jest to tłumaczenie że nie nie jestem głodna, ze chce cos zrobic przy sprzataniu sama. Ja wiem że to z troski ale jestem ten ostrozna...jesli np mi ktos mówi ze juz późno i ze rano mamy wstac więc powinnismy iść spac to mnie cos bierze...wtedy jestem przekorna 😎 Nie ustepuje i robie po swojemu 😁 Mam nadzieje ze jak mały sie urodzi to nie będzie tak jak w na wspólnej...ehhh uciekam narazie bo mama moja zadzwoniła a tu jeszcze tyle prasowania....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
hej Laski 🙂 Butterfly, współczuję teściowej..... masakra... moja też jest beznadziejna, ale ja po prostu nie odbieram od niej telefonu, na szczęście daleko mieszka..... zastanawiam sie, dlaczego baba sie nie obrazi w koncu, tylko dalej wydzwania, albo dzwoni do Marcina i pyta dlaczego nie odbieram od niej telefonu....


Malgorzatta, może po prostu matki Marcinów już tak mają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):
Malgorzatta napisał(a):
hej Laski 🙂 Butterfly, współczuję teściowej..... masakra... moja też jest beznadziejna, ale ja po prostu nie odbieram od niej telefonu, na szczęście daleko mieszka..... zastanawiam sie, dlaczego baba sie nie obrazi w koncu, tylko dalej wydzwania, albo dzwoni do Marcina i pyta dlaczego nie odbieram od niej telefonu....


Malgorzatta, może po prostu matki Marcinów już tak mają 😁


coś w tym chyba jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś długo Luny nie widac ostatnio 😮
a teraz mam chwilkę by popisac bo potem obiadek i wypad na grila chodz nie wiem czy się odbędzie bo za ciepło nie jest 😞pewnie wieczorem się odezwę bądz jutro dopiero 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super że się Nequitia odezwała Nika pozdrów ją niech się trzyma dzielnie 😁
No ja mam tesciową nie daleko ale z nią nie mieszkam tylko z moimi rodzicami mieszkamy i mam nadzieję że jak mały się urodzi to nie będzie również się wtrącac tak jak teraz mam spokój bo ja i tak wszystko po swojemu robię.
Oglądałam dziś powtórkę na wspólnej to tak bym nie chciała by matka mi się tak wtrącała 😞

No Kasie też wcieło gdzieś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
usciski dla nequity!
ja nie mam problemow z babciami.tesciowa wynianczyla 3 wnuczki u szwagra,wiec do naszej sie nie garnie(HURRRA),a matka woli sie nie mieszac,bo rok temu pokazalismy z moim co to znaczy asertywnosc i sie smiertelnie obrazila(hurra).
Z GRILLEM UWAZAJCIE-juz ktoras z was pisala-tylko dobrze wypieczone miesko!tez mialam po takiej niedopieczonej sensacje,bol glowy i sra...czka.
u nas upal i mlotem pneumatycznym ryja za oknami.trzeba przetrwac
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, daaaaaawno mnie tu nie bylo, nie mam czasu nawet nadrobic wiadomosci 😞 😞 😞
bylo u nas troche zamieszania(ale nie z ciaza)... zaczety remont.
wczoraj mielismy kontrole... wszystko ok.
Do przedwczoraj nie odczuwalam nic, a od wczoraj mam bole w okolicach kosci ogonowej i kosci lonowej, a do tego dzis na wkladce pojawila sie brozowa wydzielina, (jeszcze miesiac do terminu) czy Wy dziewczyny mialyscie takie cos? nie ukrywam ze sie zaniepokoilam, ale dzwonilismy do szpitala kazali poczekac na inne objawy.
Zycze milego dnia wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...