Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny, najpierw to pragne srdecznie pogratulowac kolejnej mamusi! Super, szybko,sprawnie i bez bolu, wszystkiego dobrego!
Cos cisz tu dzisiaj...az sie boje co to moze oznaczac...tzn w dobrym sensie 🙃
Oj jutro wstane, otworze forum a tu same zdjecia pieknych bobaskow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Ja dzisiaj cały dzień przelewam się przez ręce , nie wiem co się dzieje, wyspałam się a usypiam na siedząco, więc spałam po obiedzie 2h ale teraz znowu zonk
na szczęscie e wtorek ktg to zobaczę czy u maleństwa wszystko ok
rozumiem, że żadna z was nie planuje rodzić w św. zofii??
Kurczę ja bym chciała tak jeszcze 2 tyg żeby mała wytrzymała w brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a nie wiecie może czy nadal w szpitalach jest podawana koreańska szczepionka noworodkom EUVAX B? była wycofana przez jakis czas ze względu na bardzo wysoką zawartość rtęci. ja sobie w karcie zaznaczę ze nie chce by dziecko było nią szczepione ( bo wiem ze na wzw b szczepia w pierwszej dobie), wolę kupic im inną szczepionkę.
maluszek obudził sie.popuszczam mu misia pozytywke, bardzo ją lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia567 i Kasiar12 OGROMNE GRATULACJE NIECH SIĘ DZIECIACZKI ZDROWO CHOWAJĄ
Nie było mnie raptem 4 dni a tu takie zmiany 🙂 kto by pomyślał 🙂 każdy obstawiał Nike i Nequitia a tu taka NIESPODZIANKA!!! Ja ogarnełam pranie i prasowanie ciuszków, 3dni mi to zajeło w sumie 7prań a żelazko po nocach mi się śni! Wszystko poskładane w komodzie i półkach- czeka 🙂
Dziś wrócił mój mąż więc jestem już spokojna ale moje przeczucia sie nieco sprawdziły- brat cioteczny męża jadąc na pogrzeb babci miał wypadek, naszczęscie nic się poważnego nie stało, troche poobijani ale cali a auto podobno do kasacji!
Ja też juz ledwo łaże i nie wiem czy do terminu donosze! Mam czesto takie kłucia w dole brzucha że az w piczce je czuje....Coś się Kasie szybko rozsypują....., ciekawe która z Nas następna może Nequitia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiar12 napisał(a):
Nasza Zuzanka lezy pod tlenem (nie w inkubatorze) musza jej plucka poszerzyc, dostaje antybiotyk na wszelki wypadek i narazie sonda dostaje jedzonko jedzonko. Dziekuje za gratulacje 🙂 napisze pozniej co u nas.


Będzie wszystko oki 🙂 niedługo będziecie w domku 🙂 niech sie nią lekarze dobrze zajmą 🙂 Trzymamy kciuki za Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiar12 gratulację dla Ciebie i małej Zuzki wszystko będzie ok 🙂[color=blue][/color]
Normalnie szok ciekawe która następna jutro odpalę kompa i następny może wpis będzie obstawiam albo Nika ,Nequitia albo kolejna Kasia czyli Kasienkaks???

Beti śliczny masz brzuszek 🙂śliczna fotka 🙂
Mi dziś kończy się 36tydz od jutra poleci mi 37 ciekawa jestem co mnie czeka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przez te Wasze porody dziś coraz częściej dostaję skurczy :P Kurcze, dziewczyny, lada chwila każda z nas dołączy zdjęcia bobasów,powoli zaczynam się tym faktem stresować...

Beti czy Twój brzuch jest już "opadnięty"? Bo ja ciągle nie umiem tego określić i będe się opierała na Twoim ślicznym brzusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buterfly śliczna focia 🙂 Zgadzam się z Tobą ja po dzisiejszym dniu też już stracha dostałam ale skurcze minęły były nie regularne czyli te przepowiadające pewnie.

Dziewczyny to teraz trzeba będzie te co urodziły już jakoś odznaczyc na naszej liście co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
opadnięty brzunio odróżnisz z caaałą pewnością, dużo łatwiej się oddycha, praktycznie nie dostaje po żebrach, za to kibelek staje się punktem centralnym w domu 🤢 (mi opadł już tydzień temu 😞.. troszkę zbyt szybko )
Kasia567 i Kasiar12 serdeczne gratulacje od Nequity 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Buterfly śliczna focia 🙂


Dzięki Kochana! Twoja też- nie wiem, czy już chwaliłam 🙂 A Ty już masz opadnięty brzuszek? 🙂
A wiecie co... To twardnienie brzucha mam co chwilę dosłownie już... I co któryś raz jest bolesny... Dobrze, że jutro idę do gina. Mógłby powiedzieć "no, pani Aniu, proszę się przygotować, bo lada dzień może pani urodzić" 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
dziewczyny a nie wiecie może czy nadal w szpitalach jest podawana koreańska szczepionka noworodkom EUVAX B? była wycofana przez jakis czas ze względu na bardzo wysoką zawartość rtęci. ja sobie w karcie zaznaczę ze nie chce by dziecko było nią szczepione ( bo wiem ze na wzw b szczepia w pierwszej dobie), wolę kupic im inną szczepionkę.
maluszek obudził sie.popuszczam mu misia pozytywke, bardzo ją lubi 🙂


Moja NIkolka też Ma Misia Rybkę Pozytywkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiar12 napisał(a):
My w pt mielismy wizyte, nic sie nie dzialo... (nie mialam badania wiec czop nie zaczal odchodzic przez to)... i w ciagu 2ch dni sie potoczylo


Też bym tak chciała 🙂 ..... Chciałabym już urodzić... 🙂 Jak ma mnie łapać to raz a porzadnie by nie jeździć pare razy do szpitala i fałszywe alarmy Tak Jak to u dziewczyn bywało....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie dostawałam po żebrach i nie wiem co to znaczy ale to dlatego że mam nadal miednicowe ułozenie.dostaję po bokach. mój brzunio opada ale jeszcze nie jest całkiem opadniety.ale sadze ze w ciagu tego tygodnia opadnie bo z jednego palca wchodza mi juz 3. no ale jak opadnie to i tak jeszcze około 2-4 tygodni chyba.dzieki za komplementy.po tych porodach u nas to stwierdziłam ze musze sie pospieszyc ze zdjeciami bo nie miałam zadnego w ciazy.jescze tylko filmik nagram jak buszuje mały i cała siebie sfotografuje i moge rodzic 🙂 Butterfly Twoja fotka tez bardzo ładna i Twoja Monia tez!
ja obstawiam Nequitie bo jutro chyba ma decyzje co do porodu. ale Dorota552 też nieobecna chyba 2 dni.teraz to nic nie wiadomo kto kolejny.
co do listy to myslałam żeby była lista pt urodziłam w.jedna osoba jakby prowadziła to mogłaby edytowac i zmieniac i wyszedłby jeden wpis zawsze.Nequitia wracaj szybko organizatorko nasza!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chciałabym żeby stuknął 37 tydz ale skończony i wtedy byłoby super, choć już tak myślę, że najbezpieczniej jest chyba doczekać do terminu, dzidziolek będzie bezpieczny, ale te ostatnie tygodnie tak się dłużą..
ale fajnie byłoby jakby się urodziła w moje urodzinki czerwcowe albo w rocznicę ślubu 🙂 albo dzień taty
Ja dziś dzień bez skurczy za to skakał mi cukier w dół i górę
Zuzia maleństwo niech szybciutko rośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Doris i BarbaraK[color=blue][/color] mogę zapisac sobie wasze telefony w razie powiadomienia którejś z was o porodzie????Tak na przyszłośc pytam 🙂


oczywiście - po to są !
Co do lecha free - to jest pifko bezalkoholowe. Jadę na nim od poczatku ciąży ! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beti82 napisał(a):
a ja nie dostawałam po żebrach i nie wiem co to znaczy ale to dlatego że mam nadal miednicowe ułozenie.dostaję po bokach. mój brzunio opada ale jeszcze nie jest całkiem opadniety.ale sadze ze w ciagu tego tygodnia opadnie bo z jednego palca wchodza mi juz 3. no ale jak opadnie to i tak jeszcze około 2-4 tygodni chyba.dzieki za komplementy.po tych porodach u nas to stwierdziłam ze musze sie pospieszyc ze zdjeciami bo nie miałam zadnego w ciazy.jescze tylko filmik nagram jak buszuje mały i cała siebie sfotografuje i moge rodzic 🙂 Butterfly Twoja fotka tez bardzo ładna i Twoja Monia tez!
ja obstawiam Nequitie bo jutro chyba ma decyzje co do porodu. ale Dorota552 też nieobecna chyba 2 dni.teraz to nic nie wiadomo kto kolejny.
co do listy to myslałam żeby była lista pt urodziłam w.jedna osoba jakby prowadziła to mogłaby edytowac i zmieniac i wyszedłby jeden wpis zawsze.Nequitia wracaj szybko organizatorko nasza!


Co do tej listy to może zlecić to dziewczynie która ma najpóźniej termin i czesto się udziela na forum bo już Nequity nie będziemy nadwyreżać....-tymbardziej jak urodzi nie bedzie miała czasu by się zajmować sprawami forum i uzupełnianiem list! Fajnie jeszcze jak by na tej liście była wpisana dokładna data,godzina,waga i długość bobasa i np. jaki termin był z Om a kiedy się urodziło. Namieszałam ale już troszkę zmęczona jestem.

Znowu brzuch jak kamień 😞 od czwartku mnie tak męczy strasznie twardnieje i kłuje doł i tak jak by cała szyjka macicy ałaaaa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...