Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja właśnie namoczyłam sobie pranie ręczne.... coś mi ta robota idzie jak krew z nosa.... ech.... przez ta pogodę głupią.... ogólnie to dzisiaj mam ostatni dzień dla siebie i mojego... wczoraj mieliśmy mieć romantiko wieczór ale oboje zasnęliśmy haha
BarbaraK mogę Cie pocieszyć i wrzucić zdjęcie swojego brzucha.... żebyś na swoje "rozstępy" nie mówiła rozstępy.... ja mam od spojenia do powyżej pępka brzuch przeorany.... i to ten ostatni miesiąc tak ładnie mi zrobił,.. cycki też mam jak zebra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zawsze tam mam - jak się przygotuję na super romantyczny wieczór to kicha wychodzi - spontany to jest to ! 😉

O cholerka 🥴 Ja nie smarowałam brzuszka regularnie - tylko jak mnie swędział, albo czułam ze nie jest nawilżony i teraz zaczynam żałować... Mam nadzieję, że więcej mi się już nie zrobi i że te mi zejdą.... 🤢

Ale u mnie się parówa znowu robi... Ja chce deszczu, burzy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oto brzuchol mój dzisiaj fota robiona.... czarno biała bo w kolorze wygląda to jeszcze straszniej 😞
dodam, że smarowany regularnie odkąd wiem, że jestem w ciąży... najpierw oliwką dwa razy dziennie i na mokrą skórę po kąpieli, a przez dwa miechy ostatnie kremem na rozstępy i oliwką.... jak mają cholery wyleźć to wylezą i nie ma zmiłuj się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
ivona55 to jest bujda ponoć.... z tą kofeiną, niby trzeba mocną kawę pić i wtedy skurcze się wzmagają, a prawda jest taka że skacze Ci bardzo ciśnienie i co za tym idzie Dziecku też, a takie skoki gwałtowne nie są wskazane.... tak samo jak niby cudownym sposobem na wywołanie porodu jest wypicie olejku rycynowego.... ponoć 3-4 godziny i poród na bank będzie, z tym, że najpierw cię przeczyszcza tak że na lewo się wywracasz... tak niektóre kobiety po zastosowaniu piszą.... a taki nagły poród i bardzo gwałtowny nie jest też dobry dla Dziecka...


Ehh tak też myślałam bo ja kawe pije codziennie prawie, mam niskie ciśnienie, no a teraz wiem że mały ma to po mnie, spioszek jeden 🙂
A z tą rycyna to słyszałam też tu na forum były takie desperatki, jednak z tego co pamiętam bały sie użyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
Wiecie co? Pojawiły mi się rozstępy.... 😮 Mój Mąż dzisiaj rano zauważył. Ale nie tak, gdzie mam najbardziej brzuch napięty, tylko na samym dole (od spodu jakby) - a pojawiły się po tym jak mi brzuch opadł... Masakra... 😮


Basia mi też z dnia na dzień wylazły na dole brzucha, własnie jak mi gwałtownie opadł brzuchol...pomimo że codziennie smarowałam...no cóż wiedziałysmy że to nas nie ominie w sumie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barbara K te kremy to i tak taki pic na wode.wszystko zalezy od naszej skóry.jak maja wyjsc w ciąży rozstępy to wyjdą.
a z ta kofeiną dziewczyny tez uwazajcie tak jak Nequitia pisała po pierwsze cisnienie mamy a po drugie serduszko dziecka.
i ja sie do bolączek dołaczam na chwilkę: DO TEGO ŻE MUSZE TĄ CHOLERNĄ DIETE STOSOWAC TO JESZCZE MI DOSZŁO UCZULENIE.POPSIKAŁAM SIE PERFUMETKĄ NOWĄ I MAM KROSTY NA REKACH I BRZUCHU. swędzi makabrycznie. juz zastosowałam kapiel w mace ziemniaczanej-skubnełam tą dla malucha kupioną hihiih, i wapno kupiłam. i troszkę lepiej ale... jak nie urok to sraczka!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ivona55 napisał(a):
BarbaraK napisał(a):
Wiecie co? Pojawiły mi się rozstępy.... 😮 Mój Mąż dzisiaj rano zauważył. Ale nie tak, gdzie mam najbardziej brzuch napięty, tylko na samym dole (od spodu jakby) - a pojawiły się po tym jak mi brzuch opadł... Masakra... 😮


Basia mi też z dnia na dzień wylazły na dole brzucha, własnie jak mi gwałtownie opadł brzuchol...pomimo że codziennie smarowałam...no cóż wiedziałysmy że to nas nie ominie w sumie


ja się głupia łudziłam że jednak ominie... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BarbaraK napisał(a):
Nequitia napisał(a):
Oto brzuchol mój dzisiaj fota robiona.... czarno biała bo w kolorze wygląda to jeszcze straszniej 😞


O JA PIERDZIU!!
dawno Ci się to zrobiło? Znaczy ile czasu? Od początku ciązy czy teraz pod koniec?



teraz jakoś.... ostatnie 2-3 tygodnie.... wcześniej były ale małe... cienkie i jasne.... bo teraz są krwistoczerwone 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):

Pytam bo czytałam w necie, że ten Augmentin co ja biorę to też może być na tę Twoją bakterię, ale ciesz się w takim razie, że masz doustnie. No mówię Ci - jakaś porażka te globulki. Beznadziejnie, że nie dała mi w tabsach - zastanawiam się - bo skoro ta cholerna bakteria bytuje u mnie w przewodzie pokarmowym to chyba byłoby lepiej zniszczyć ja w tym przewodzie a potem w pochwie bo co z tego, że się jej pozbędę z pochwy jak potem łatwo może się przenieść ?! A twojemu M. coś przepisała Twoja ginka ? Mi nic dla mojego nie dała więc już do "końca" nie będziemy mieć ze sobą "kontaktu". Jeszcze Cię zapytam - będziesz sobie prasować bieliznę ? Coprawda ginka nic nie mówiła w tej materii ale pomyślałam sobie, że może warto bybyło... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly napisał(a):


Pytam bo czytałam w necie, że ten Augmentin co ja biorę to też może być na tę Twoją bakterię, ale ciesz się w takim razie, że masz doustnie. No mówię Ci - jakaś porażka te globulki. Beznadziejnie, że nie dała mi w tabsach - zastanawiam się - bo skoro ta cholerna bakteria bytuje u mnie w przewodzie pokarmowym to chyba byłoby lepiej zniszczyć ja w tym przewodzie a potem w pochwie bo co z tego, że się jej pozbędę z pochwy jak potem łatwo może się przenieść ?! A twojemu M. coś przepisała Twoja ginka ? Mi nic dla mojego nie dała więc już do "końca" nie będziemy mieć ze sobą "kontaktu". Jeszcze Cię zapytam - będziesz sobie prasować bieliznę ? Coprawda ginka nic nie mówiła w tej materii ale pomyślałam sobie, że może warto bybyło... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Butterfly-Pytam bo czytałam w necie, że ten Augmentin co ja biorę to też może być na tę Twoją bakterię, ale ciesz się w takim razie, że masz doustnie. No mówię Ci - jakaś porażka te globulki. Beznadziejnie, że nie dała mi w tabsach - zastanawiam się - bo skoro ta cholerna bakteria bytuje u mnie w przewodzie pokarmowym to chyba byłoby lepiej zniszczyć ja w tym przewodzie a potem w pochwie bo co z tego, że się jej pozbędę z pochwy jak potem łatwo może się przenieść ?! A twojemu M. coś przepisała Twoja ginka ? Mi nic dla mojego nie dała więc już do "końca" nie będziemy mieć ze sobą "kontaktu". Jeszcze Cię zapytam - będziesz sobie prasować bieliznę ? Coprawda ginka nic nie mówiła w tej materii ale pomyślałam sobie, że może warto bybyło... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
Oto brzuchol mój dzisiaj fota robiona.... czarno biała bo w kolorze wygląda to jeszcze straszniej 😞
dodam, że smarowany regularnie odkąd wiem, że jestem w ciąży... najpierw oliwką dwa razy dziennie i na mokrą skórę po kąpieli, a przez dwa miechy ostatnie kremem na rozstępy i oliwką.... jak mają cholery wyleźć to wylezą i nie ma zmiłuj się...


No pieknie Cie pokolorowało...ja to teraz odkad wiem że je mam nawet nie próbuje zglądac ponownie żeby nie zobaczyc wiecej...a po co mam sie denerwowac....podobno sa jakies lasery na rozstępy, jak bedzie mi bardzo przeszkadzac to moze pomyśle o nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia czerwone podobno jak sa swieze tzn moze sie jeszcze rozciagnely ostatnio.i takie sa najlepsze do dzialania wtedy lepiej reaguja na kremiki a ty akurat porod juz. kup sobie masc z masy perłowej no-scar podobno super.albo jakis super krem. ale niektórzy mają jescze wiecej rozstępow. a moich juz nie widac a miałam takie wczesniej na biodrach udach tyłku i dół brzucha bo szybko utyłam 10 kg kiedys. i nic nie stosowałam w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 ja je smaruję codziennie po dwa razy kremem i oliwką... one jedynie się robią fioletowoniebieskie ale zaraz nowe wyłażą.... widać taki mój urok, być zebrą 😁 muszę po prostu przeczekać i jak urodzę to zastosować dobrą kurację jak mi się będzie skóra ściągała... odpowiednio ją uelastycznić i w ogóle.... o pas muszę spakować!!! dobrze że sobie przypomniałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
beti82 ja je smaruję codziennie po dwa razy kremem i oliwką... one jedynie się robią fioletowoniebieskie ale zaraz nowe wyłażą.... widać taki mój urok, być zebrą 😁 muszę po prostu przeczekać i jak urodzę to zastosować dobrą kurację jak mi się będzie skóra ściągała... odpowiednio ją uelastycznić i w ogóle.... o pas muszę spakować!!! dobrze że sobie przypomniałam 😁


Jaki pas? Wyszczuplający?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poporodowy 🙂 on pomaga "zwinąć" się macicy i oczywiście wspomaga mięśnie brzucha.... ale czy wyszczupla to nie wiem 😉 haha prezent od kuzynki, powiedziała, że super sprawa i że jej wszystko wróciło na swoje miejsce szybko jak go używała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
poporodowy 🙂 on pomaga "zwinąć" się macicy i oczywiście wspomaga mięśnie brzucha.... ale czy wyszczupla to nie wiem 😉 haha


Ooo a nie wiedziałam o nim 😮 A gdzie mozna go kupic jeśli mozna wiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...