Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pogoda u mnie tez taka byle jaka... niby nie pada ale tak szaro jest i smutno 🤢 i wieje jak cholera... trochę słonko wyszło wcześniej ale nawet nie zdążyłam wypełznąć przed dom i się schowało 🥴 Jak mój R. wróci z pracy to i tak go wyciągnę na spacer bo przecież nie mogę cały dzień w domu siedzieć przed kompem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super !! bo teraz w nie każdym szpitalu tak jest ... dobrze, że przynajmniej tyle nasz rząd robi... ja czytałam o tym w swoich mamusiowych magazynach, które tak sporadycznie kupuję odkąd jestem w ciąży... ponoć jak się noworodka położy na brzuch matki po porodzie to "podpełza" sam aż pod cyca i sam zacznie ssać ! coś niesamowitego po prostu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Mała jest już ułożona główkowo... i wszystko jest tak jak powinno, tylko wady słuchu są przeciwwskazaniem do porodu naturalnego, a ja niestety mam ubytek obustronny słuchu 😞 i się martwię, że lekarz mi nie pozwoli rodzić naturalnie... muszę na wizycie teraz wypytać o wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
Moja Mała jest już ułożona główkowo... i wszystko jest tak jak powinno, tylko wady słuchu są przeciwwskazaniem do porodu naturalnego, a ja niestety mam ubytek obustronny słuchu 😞 i się martwię, że lekarz mi nie pozwoli rodzić naturalnie... muszę na wizycie teraz wypytać o wszystko...


kurcze troszke przechlapane-ale moze faktycznie lepiej sie nie upierac przy porodzie SN chyba najlepiej byloby sie poradzic kilku lekarzy no i moze popytac innych kobitek ktore mialy podobny problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie muszę popytać... to przede wszystkim 🙂 rozmawiałam z jedną dziewczyną, która rodziła SN a miała większy ubytek niż ja w tej chwili i po porodzie bardzo jej zaczęła wada postępować, ale to wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia słuchu i takich tam dupereli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyłączając się do tematu sprzed paru godzin- w szpitalu jak widzą ciężarną, to jedno z pierwszych pytań brzmi: kto prowadzi ciążę? lekarz z naszego szpitala? -a jak się dowiadują, że obcy jakiś, to mina nieciekawa i przynajmniej mnie nie traktowali jakoś źle, ale sceptycznie na początku jakoś podchodzili do wszystkiego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaanka- zgadzam sie z Toba u nas w szpitalach w lublinie jest podobna sytuacja!! Im lepszy specjalista prowadzi ciaze tym wieksze zainteresowanie Toba! a jak jedziesz do szpitala w ktorym niema twojego lek.prowadzacego to odsylaja do innego!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam pracowity dzien!!!! robiłam porzadki w piwnicy!!! Wziełam sie za wory ubranek ktore zwozi moja siostra po swojej 3letniej Niuni 🙂! Cały dzien mi to zajeło pogrupowałam je w nastepujacy sposób:
0-3mce
3-6mce
6-9mce
9-12mce
12-18mce
18-24mce
powyzej 24mce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko poskladane czeka na podełka, bo zamowila sobie w sklepie spoż. maja jutro byc po dotawie 🙂 Stwierdziłam ze ciuszków pod dostatkiem mam, Iga (corka siostry) urodziła sie 24kwietnia wiec 2miesiace roznicy bo moja z czerwca bedzie to w sumie z porami roku sie bedzie mniejwiecej zgadzac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie omachałam, ale i tak dobrze ze na parterze mieszkam to nie musiałam tachac tych worów na wyzsze pietra 🙂
A ile grzechotek, misków, mata edukacyjna-ojjj jest tego wszystko jak nowe! Ciesze sie ze jednak to dziewczynka bo ubranka sa piekniejsze niz dla chłopcow- szczególnie te słodkie sukieneczki!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 to super 🙂 i przyznaję Ci rację, że ubranka dla dziewczynek, szczególnie sukieneczki są śliczne i słodkie 🙂
A tak apropo ubranek to cieszy mnie fakt, że nie robią już wszystkiego albo różowego, albo niebieskiego 🙂 ja najbardziej lubię te kolorowe i wesołe 😁

Dziewczyny mam pytanko... czy Was też bolą tak bardzo żebra?? bo u mnie to jakaś masakra się z nimi dzieje... szczególnie po nocy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też córcia ma być ale dla chłopców też są piękne ubranka. Jakieś bluzy, czapeczki, dresiki. Ja jakoś nic nie kupiłam takiego typowo dzięwczęcego, jak wspominałam ani jednej różowej rzeczy nie mamy 😁 ani z ciuszkó ani akcesoriów. Tak sobie myślę, że dobrze się trzymamy wszystkie. Wiele moich znajomych na tym etapie ciąży miało już za sobą już dwa leżenia w szpitalu, a to szyjka, a to zatrucie itd. Oby tak dalej, żeby tylko nie trafić do szpitala za wczesnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequita, na szczęście rzadko ale mnie ostatnio też żebra zaczęły dokuczać. Ja to dczuwam jakby mi ktoś naciągał skórę na żebrach, nie idzie wyleżeć dłużej na jednym boku.
Choć bardziej dokucza mi lewe biodro, czasami jak mi wejdzie ból to do samego kolana promieniuje, idzie się wściec.
Swoją drogą Luna jesteś już zdrowo zaopatrzona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nequitia- mnie żebra nie bolą, jedyne co to kregosłup jak sie położe po całym dniu na plecach i puchna mi nogi jak pochodze za duzo 😞- to jedyne bóle i niedogodności które odczuwam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ciazy nie miałam zadnej infekcji, pieczenia, swedzenia itp. i mam nadzieje ze tak do konca bedzie 😆 Takze obce mi sa sprawy jakis globulek, masci o ktorych piszecie- na szczescie 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...