Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Amelka śpi, więc zabieram się za prasowanko, Miło była z Wami pogadać, czasami pozwolę do Was zajrzeć. U Nas na wątku cisza się ostatnio zrobił, maluchy zaczynają raczkować ząbkować to i czasu nie mają dziewczyny by zasiąść na kompa 🙂 Powodzenia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też na jakis czas uciekam z forum, muszę w końcu poukładać u siebie w szafie. Ostatnio taki bałagan się zrobił, że czasami nie wiem co na siebie nałożyć. A w pracy trzeba jakoś wyglądać. heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia napisał(a):
A tak na pożegnanie moja Amelka z wczoraj:-)
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-03/9195cccd/p3230026.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-03/9195cccd.jpg[/IMG][/URL]


Cudna!!! Buziaki od cioci Madzi 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziweczynki

Chwile mnie nie było a ty już 10stron do nadrobienia 😁 😁 ale dałam radę.

U nas ładne słoneczko tylko okropny wiatr wieje 🥴 i jest trochę chłodno.

Zawiozłam Gabi do przedszkola i po drodze kupiłam winogron mniam mniam 😁 😁 😁

Co do teściów to ja na szczęście nie mam wtrącającej się teściowej. Ona zawsze służy pomocą jak trzeba małej popilnować a sama ma już 70lat i powiem Wam że to taka prawdziwa babcia. Na miejscu nie usiedzi zabawy wymyśla i się bawi z Gabrysią cały czas. Gorzej z moją mamą 😞 Po rozwodzie zrobiła się "dziwna" taka egoistyczna strasznie, sama nie zaproponuje żeby przypilnować małej a jak się ją prosi to z wielką łaską to robi więc nie proszę wcale.
Mieszkaliśmy z nią prawie 2lata. I niestety to mieszkanie na dobre nie wyszło. Obecnie mieszkamy, i prowadzimy firmę w jednym budynku. Lekko nie jest. Remontujemy piętro w takim starym domu i mam nadzieję że zdążymy do porodu..........
Także widzicie każdy ma jakieś problemy

Marta-lion ale gwiazda Ci rośnie 🙂

I jak reszta dziewczyn uzależniłam się od Was haha codziennie muszę tu być 🙂 Fajnie Was poczytać 🙂
Biorę sie do roboty bo się nazbierało mi tych projektów do zrobienia, będę Was tu podglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Właśnie wstałam, ale nawet nie mam chwili bo już mnie wołają na śniadanie 🙂 🙂 🙂
Wczoraj nie czułam się za dobrze. Pod koniec dnia juz tak mnie brzusio bolał, że nie mogłam gwałtownie się ruszać. Troszkę się przestraszyłam.
Ale dzisiaj po przebudzeniu moje maleńkie tak mnie kopneło, że aż pod ręką poczułam 🤪 🤪 🤪
Chyba podoba mu sie w Polsce 😜
Miłego dnia dziewczynki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
marta-lion ale masz w domu sliczną artystke 🙂 po mamie taka zdolna? 🙃
Hihi no u mnie obie takie. Emilka chodzi na zajęcia taneczne, spiew i pływanie 🙂
Majka na szczęście poprzestaje na domowym tany tany przy "Jaka to melodia" i swoim lalala do mikrofonu 🙂
Ale czy po mamusi hmm.... Po mamusi na pewno mają charakterek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angel_69 napisał(a):
wczoraj jeszcze jako ostatnia chyba byłam na 65 stronie...
dziewczyny rozbrajacie mnie 🙂
ale super, że tyle piszecie, coprawda nie bylam w stanie przeczytać tych 65 stron ale staram sie byc na biezaco:P

koleżanki, teście... tragedia... tak źle, tak niedobrze... zawsze tak będzie 😞
olać ich i pogodzić się 🙂 po co sobie nerwy marnować...

Chociaż ja tak gadam, ale w moim przypadku rodzice i teście i cała reszta nikt siebie nie akceptuje...
Z moim męzem jesteśmy razem 9 lat, już wtedy im coś nie odpowiadało (bo mama miała przeczucie, że to nieodpowiedni facet, jak poznała jego rodziców to potwierdziala swoje i koniec, nie przepowiesz kobiecie. A myliła sie od poczatku).
Na ślubie zrobili mi niezły teatr, poprawiny przegieły sprawe i tak średnio od dwóch lat są wszyscy skłóceni.
Teście sie nienawidza, dzadki też. W sumie jedni i drudzy swego czasu przegieli. Ale przez tyle czasu jest źle a oni sie non stop zachowują jak dzieci, i wielka obraza majestatu.
powiedzielismy sobie ze sprawe olejemy, i tak żyjemy od święta do święta, ale co boli to boli.

A najlepsze jest to, że poszło o głupoty i nie mieli racji w ogóle!!!
Poprostu się sobie nie podobali.
Egoiści nie pomyśleli w ogole o nas i o tym, że jesteśmy szcesliwi...
a teraz z męzem zyjemy sami...
bez jednej i drugiej rodziny...


Angel_69 mój mąż jest ode mnie starszy o 11 lat jak się poznaliśmy ja miałam 19 on 30. Możesz sobie wyobrazić reakcję mojej mamy. Była zdecydowanie przeciwna mojemu związkowi ,niestety nie przypadli oboje sobie do gustu. Nie lubią się i tyle . Dodam że moja mama jest starsza od mojego męża o 11 lat. Ludzie też mi za plecami tyłek obrabiali. Tylko że ja gadanie ludzi miałam gdzieś 🙂
Ale smutne jest w twoim przypadku to że rodzina się odwraca bo się o coś posprzeczali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mam problemów z teściami ale z moją mama i z moim facetem 😞 bo mieszkamy w 3 mi to odpowiada bo mama koło mnie skacze obiadki robi, soczki itp. ale za to z Marcinem sie nie dogaduje i czasami jest mi ciężko bo nie wiem po której stronie mam stanąć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

hej dziewczyny...
Wczoraj wieczorem pytałam o kopniaka...ale nikt nie odpowiedział 😞 moze nie zauważyłyście ...wkleje jeszcze raz....".... Proszę napiszcie mi czy to mozliwe ale dziś lezałam na plecach i cos tam sie dobijało zawołałam męża i poczuł jakby kopniaka!!! Czy to możliwe ze to dzidzuś czy jakieś gazy...ale czy one by były wyczuwalne????"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy odpowiem tak jeśli to było jak puknięcie od środka to tak to dzidziuś 🙂 🙂 🙂
Gazy to jakby ci rosła bańka w brzuchu i za chwile pyk-pękła 🙂 I tak gazy też są wyczuwalne.
Kurcze, ale tłumaczenie hihi 😉 😉 😉

Witaj mapa 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZEŚĆ MAMUSIE 🙂
Dzieki Wam za dobre słowo i miło, że rozumiecie i umiecie wesprzeć 🙂
a co do urzedów pracy no oni uwielbiają znajdować prace w tedy co nie powinni 🙂
koleżanke wysłali w ciąży na szkolenie i w dzień egzaminu wylądowała na porodówce i mieli do niej pretensje, że nie zgłosiła sie na egzamin 🙂 🙂 🙂 obłed!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):

hej dziewczyny...
Wczoraj wieczorem pytałam o kopniaka...ale nikt nie odpowiedział 😞 moze nie zauważyłyście ...wkleje jeszcze raz....".... Proszę napiszcie mi czy to mozliwe ale dziś lezałam na plecach i cos tam sie dobijało zawołałam męża i poczuł jakby kopniaka!!! Czy to możliwe ze to dzidzuś czy jakieś gazy...ale czy one by były wyczuwalne????"


Pewno że możliwe 😜 wsłuchaj się w swój organizm a nabędziesz pewności,szczególnie wieczorem dzieci lubią być aktywne , moje dziecię wczoraj postanowiło że mamusia nie ma iść spać i urządziło wieczorne harce hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Dziewczyny...Martalion to jednak byl kopniak 😉...Mam takie wrażenie,ze Wam dzieciaki dają bardziej o sobie znać bo to kolejna Wasza ciąża...te moje kopniaczki sa delikatne i przesypiam całe noce ...
A dziś zaczęłam dzień od galaretki z bita śmietaną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi a my od nutelli 🙂 🙂 🙂

Crazzzyyy pewnie masz rację ja w pierwszej ciąży poczułam dziecko dopiero w 18 tygodniu dyskretnie, a w tej ciąży to w 18 tygodniu dostawałam już porządne kopniaczki 😉


PS. A na obiad gołąbki z sosem pomidorowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki
Ja dziś miałam straszną noc,nie spałam chyba do 3 nad ranem,przewracałam się z boku na bok,ciągle chciałao mi sie siusiu,potem znowu pić mi się chciałao.A wszystkiemu winna jest ta Cola o której wczoraj pisałam,tak sie jej nachlałam,że gazy nie dawały mi spokoju 🥴 🥴
Co do teściów to ja tez nie zazdroszczę tych złych teściowych.Moja jest spoko,duzo pomaga,ciagle dzwoni,przejmuje się,w końcu mój mąz to jej jedyny synalek,dlatego robi dla nas wszystko i oddaje się w pełni.Fakt że z nimi nie mieszkamy,bo chyba ta jej dobroć by mi przeszkadzała bo co za duzo to nie zdrowo 😁 😁 😁 A mieszkanko kupili nam własnie oni,wiec dzieki nim nie musze mieszkać ze swoimi rodzicami,albo z rodzicami mojeg męża.Tak wiec na swoich teściów nie moge narzekać.Czasem wydaje mi się że to ja jestem wredna baba,bo narzekam ze są za dobrzy i nadgorliwi 😁 😁 😁Głupota.
A mój maż z moimi rodzicami też ma świetny kontakt,chyba nawet leprzy niz ja z niego 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 😁 😁 😁
Cos dzisiaj wcześniej Nam się wstało. 🙂 Może dlatego że wiosna za oknem. 😁 😁 😁
Moja Oliwka wczoraj wieczorem tak mocno ze trzy razy mnie kopła aż się wystraszyłam 🤪 🤪 🤪
Paninka ja tez jestem zarejstrowana w bezrobociu i tez ostatnio dostałam skierowanie do pracy, jak tam poszłam i zobaczyli mój brzuszek to odrazu mi podziekowali 😜 😜 😜 😜 😜 Przeciez to oczywiste że teraz nikt nas nie zatrudni. te babki w urzędzie czasami sa żałosne 🙂 🙂 🙂
Martusia ale Ci gwiazda w domu rosnie. 😁 😁 😁 Słodziutka jest. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...