Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aasia napisał(a):
Agnie-szka dziękuje za informacje ja w rezultacie zadzwoniłam do swojego gin i zapytałam. Okazało się że moge ten syrop pić ale i tak chce mnie jutro zobaczyć. Już przez telefon powiedział mi że słyszy że nie jest za dobrze. Ogólnie do tej pory spałam i wypociłam sie troche to może mi przejdzie.
Choroba w ciązy to cos strasznego 😞 😞 😞


aasia, wiem coś o tym. Ja jak się rozchoruję to już na dobre. W ciąży jakoś zwalczyłam wirusa czosnkiem (na szczęście lubię), cebulą i herbatą z cytryną i sokiem malinowym. A do nosa woda morska - w ogromnych ilościach. Woda morska niezbyt pomaga na odblokowanie nosa na dłuższą metę więc trzeba często.
A mi i tak najbardziej pomaga leżenie w łóżku.
Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
aasia napisał(a):
Agnie-szka dziękuje za informacje ja w rezultacie zadzwoniłam do swojego gin i zapytałam. Okazało się że moge ten syrop pić ale i tak chce mnie jutro zobaczyć. Już przez telefon powiedział mi że słyszy że nie jest za dobrze. Ogólnie do tej pory spałam i wypociłam sie troche to może mi przejdzie.
Choroba w ciązy to cos strasznego 😞 😞 😞


aasia, wiem coś o tym. Ja jak się rozchoruję to już na dobre. W ciąży jakoś zwalczyłam wirusa czosnkiem (na szczęście lubię), cebulą i herbatą z cytryną i sokiem malinowym. A do nosa woda morska - w ogromnych ilościach. Woda morska niezbyt pomaga na odblokowanie nosa na dłuższą metę więc trzeba często.
A mi i tak najbardziej pomaga leżenie w łóżku.
Współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia


jo-aneczka dziękuje naprawde nieżycze najgorszemu wrogowi przeziebienia w ciązy. A syrop z cebuli, czosnek czy gorące mleko niestety w moim przypadku odpada bo po tym mam taką straszną zgagę że az wymiotuje. Juz od dłuższego czasu unikam w swoim menu cebuli, czosnku, szczypiorku a nawet cytryny 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠 😠a ja sie zryczalam jak glupia az mnie glowa rozbolala 😞 w sobote jade w bieszczady z moim tata i jego partnerka...mial tez jechac moj m. ale on nie chce bo to dla niego zaden odpoczynek...w sumie go rozumiem, na codzien pracuje z tesciem to wolnego moze nie chciec z nim spedzac...
no i na jego miejsce miala jechac moja siostra...strasznie zapewniala ze pojedzie i wogole, ale ona nieslowna jest i zaklamana i oczywiscie rozmyslila sie... wiec zaraz sie ta ciotka chciala wepchnac co wam wczoraj pisalam.... 😠 😠jak cos za darmo to ona pierwsza jest...dziecko i meza zostawia i jedzie... 😮 😮 😮 i jak pomyslalam sobie ze mam 4 dni w jednym pokoju z nia spedzic to w depresje wpadlam...jak raz na tydzien przez 15min poslucham jej to plakac mi sie chce....co dopiero tyle czasu...ale na szczescie moj tata wyrozumialy jest i widzi jak ona sie zachowuje i zamienila pokoj i jedziemy tylko w trojke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nie chcialabym zeby wyszlo ze fochy strzelam ale ile mozna wysluchiwac jej zali bezpodstawnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Agnie-szka napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Ja też ze śląska 🙂

super 🙂


Agnie-szka, Lydziaa a ja jeszcze dopytam, z Górnego czy z Dolnego, bo może wam bliżej do Marty- lion i dziewczyn z Wrocławia niż do mnie?
W sumie Śląsk duży jest

ja jestem z Gliwic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Agnie-szka a jednak udało ci się wstawić fotkę 🙂



dzięki Wam 🙂 to mój wózek i maxi-cosi jak Natalka miała 3 tygodnie
Wygląda fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki!!
Ja już po podwójnej pomidorówce 🤪 a dopchałam się kanapkami z pastą rybną i winogronkiem....... Teraz jest tak jak przewidywałam......... niedobrze i zgaga... mam nadzieję, że nie zwymiotuję 😮
Asiaa.. to mamy podobne gusta co do menu... ja również nie mogę cebuli, czosnku, cytryny i wszystkiego ostrego, kwaśnego lub słodkiego w smaku 🤢 Po tych specjałach mam zgagę, taką że aż wymiotuję.......
Ale...... pomidoróweczki nie odpuszczę... nawet kosztem późniejszych nieprzyjemności ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnie-szka napisał(a):
Patinka ale Tatę to masz git 🙂


tate mam super...w tym roku skonczyl 42lata, bardzo cieszy sie ze bedzie dziadkiem mimo ze czasem widze ze strasznie staro sie czuje... ale jest na luzie i wogole o wszystkim moge z nim pogadac...lepszy mam z nim kontakt niz z mama 😮 ale moze przez to ze do niego sie wrodzilam i z wygladem i z charakterem... za to moja siostra jest rozwrzeszczana, zlosliwa i nieslowna (do mamy bardzo podobna ze wszystkim) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa ... rewelacja!!!! My też jesteśmy fanami astry ... na razie dobijamy nasza II kombi ale w planach jest również III. W sumie mieliśmy wcześniej kupić ale jak dowiedzieliśmy się o ciąży, to swierdziliśmy, że samochód może poczekać i możemy go jeszcze wożeniem wózka, chodzika itp. dobić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
HEJ MAMUSIE 🙂
Mam do WAS pytanie jak rozrabiałyście glukoze 75??


moniq1984 panie w laboratorium Ci rozrobią 🙂


Foga dziękuję 🙂 To tez kombi 🙂
A jak się Wasze sprawuje, długo je macie?
Bo my nie znamy Opla w ogóle ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka........ ale ja myślałam o tej jaszczurecce jako nowym pupilu a nie pokarmie dla pająków ☺️ ☺️ ☺️ Biedna gadzina.. ale musiała przeżyć chwile grozy, jak była wrzucana po kolei do terrariów pajączków i żaden nie chciał jej pożreć 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Paninka........ ale ja myślałam o tej jaszczurecce jako nowym pupilu a nie pokarmie dla pająków ☺️ ☺️ ☺️ Biedna gadzina.. ale musiała przeżyć chwile grozy, jak była wrzucana po kolei do terrariów pajączków i żaden nie chciał jej pożreć 🤪 🤪 🤪


jak ja kocica dorwala to az ogon zgubila... ale wkoncu odzyskala wolnosc... 😁 😁 i zostala wyniesiona do lasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa, ogólnie jest ok... bagażnik pakowny, środek też nie mały. Jedyny mankament jaki często dotyka te auta (w dieslu) to przepływomierz... często ma awarie, a przez to samochód traci moc i jest strasznie zmulony, my wymienialiśmy go już 2 razy, znajomi też z tym mieli problemy.... Najczęściej jest tak w silnikach 1,7, ponoć inne pojemności są lepsze. Ogólnie tylko to jest większa wadą tego autka... reszta jest fajna a części nie są aż tak drogi i jest dużo tańszych zamienników 😉
Życzę przyjemnych wrażeń z jazdy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa... dzięki... w końcu córka mechanika jestem i interesuje się autami, chyba mam to w genach 🙂 Pamiętaj tylko, by pierwsze co sprawdzić jak zapali wam się żółta kontrolka z piorunem to przepływomierz 😉 reszta powinna być ok 🙂 Jeszcze raz życzę miłego użytkowania i gratuluję zakupu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...