Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Aneczkare, mój ma 36 i jest już .............emerytem 🙂 Ale jak był czas to kazałam mu uciekać z fabryki zwanej Trepkownią... bo jakby dłużej tam popracował, to jeszcze by mu się w głowie pomieszało...
a tak mam takiego kochanego misia.... 🙂 C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzelika napisał(a):
Madzia Podaj mi maila, wyślę jakieś fotki 🙃 🙃


Dziewczyny mój adres email jest na stronce sierpnióweczki pod kategorią kontakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny !!
Zaraz Was nadrobię,ale najpierw napiszę o wizycie 🙂 Madalena Mam pytanko do Ciebie ile Twoja dzidzia waży? Masz termin przede mną i tak z ciekawości pytam bo mój mały już taki mały nie jest hehehe waży 1300 g ale na razie lekarka zostawiła 2 sierpień 🙂
O dolegliwościach, krew z nosa to normalne i moze mi jeszcze bardziej się puscić np. ciurkiem 🙂 na ból krzyża nie wolno żadnych maści rozgrzewających itp. tylko kocyk w rulonie pod plecy i miedzy nogi. Uderzenia gorąca i ten puls wysoki to też normalne już ma tym etapie ciąży, no i od tego ten ból głowy. Na puchnięcie to ograniczyć picie wody do ok. 2 litrów dziennie bo się już woda zbiera w organizmie, no i jak najczęsciej nogi do góry. To tyle. Mam zdjęcie buziaczka mojego synka i chyba do mnie podobny bo taki okrągły na buzi jak ja hehehehe.
Byłam tez w szpitalu w ktorym chce rodzic i juz zdecydowałam na 100% ze wlasnie tam pojedziemy jak się zacznie.
Lecę Was nadrobić, a później towarzyszyć mężowi przy remoncie. Ta pogoda jest wykańczająca, co prawda nie padał śnieg ale jest chłodno i ponuro 😞
marta-lion Trzymam kciuki żeby noga nie bolała 🙂 Takie przygody chyba coraz częsciej będą się zdarzać bo juz brzuszek duży a nie wiem jak ty ale ja czuje że jakieś problemy z równowagą się zaczynają, ostatnio wypadłabym z wanny, w ostatniej chwili się chwyciłam pralki i nie upadłam. Oj trzeba będzie uważać
Dziewczyny ja przytyłam 😞 😞 😞 😞 duuuuuużo 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka ty niedobra dziewczynko !!! Co to za kompleksy??? Super dziewczyna jesteś i koniec!! A w tych portkach jak modelka wyglądasz ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka napisał(a):
madalena20 napisał(a):
ejjjjjj czemu ucięłaś 😉 buziaka 😞 aszzzz Tyy 🙂


nie ucielam tak specjalnie kiedys bylo zrobione bo tak najladniej wychodze na zdjeciach 🤪 😁 😁 😉


No wiesz!!!! Nie wiem czemu Ty masz kompleksy. A te twoje włosy to naturalnie czarne czy farbowałaś????


ja nie wiem czy to kompleksy...zwyczajnie niefotogeniczna jestem i glupie miny zawsze robie jak mam pozowac... w dowodzie i prawku nie chceli mi zdjecia zrobic od szyi w dol i czasem to glupio wyjac bo jak mosiek wygladam 😁 😁 😁

a wlosy farbuje na ciemny kolor bo naturalny mam sredni mysi blond a najlepiej sie czuje w ciemnych wlosach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Witaj malstep jak się czujesz??? I jak tam Twój Franek daje popalić w brzuszku ?? Czy jest raczej spokojnym bobaskiem?

dziękuję Madziu,czuję się nadal świetnie,pełna energii,nic mi nie dolega,no może czasem zaparcia mnie wkurzają ale jak zjem kiwi to daje radę.Aż się boję, że kiedyś( tzn jak będzie wielki brzuchol ) się to skończy 🥴
Franio dokazuję prawie cały dzień,takie ruchliwe to moje dziecię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć brzuszki 🙂
No to w domu ale nie na długo, bo w pt znów wyjeżdżam 🙂
Dzwoniłam dziś do położnej i zrobiła mi miłą niespodziankę- okazało się, że lekarka u której pracowała zrezygnowała ze szkoły rodzenia i tym sposobem ona zapisze mnie na bezpłatną szkołę do szpitala 🙂
Dziewczyny mam tyle do nadrobienia- że nie wiem czy dam radę, może potem, bo teraz mała strasznie się rozbrykała i mnie po żebrach stuka 🙂
Idę się herbatki napić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i wiesz co nie pomogę ci bo ja na ostatniej wizycie z usg byłam 21 marca byłam wtedy w 21 tygodniu ciąży i dzidzia ważyła 390 g a teraz to nie wiem a wizytę mam 20 maja dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
p0ksia ja kupiłam już wózek- Jedo Fyn 4ds Freeline, Łóżeczko mam po starszej córci i zamówiłam pościel i materac nowy do łóżeczka. Kupiłam też kilka ciuszków jak się dowiedziałam że będzie dziewczynka. Obecnie szukam przewijaka i pozytywki do łóżeczka
Malstep i Mapa a Wy kupujecie nowe Jedo??

ja mam zamiar nowy,ale na szczęście rodzice fundują,więc się nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
oooo Daniela a umiesz śpiewać piosenkę... 40 Lat Minęło!!!! jak nie to musisz się podszkolić 🙂 i dla mężulka w dzień urodzin zaśpiewać 🙂


Oj lepiej śpiewać nie będę bo on zdołowany tą 40stką jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
madalena20 napisał(a):
oooo Daniela a umiesz śpiewać piosenkę... 40 Lat Minęło!!!! jak nie to musisz się podszkolić 🙂 i dla mężulka w dzień urodzin zaśpiewać 🙂


Oj lepiej śpiewać nie będę bo on zdołowany tą 40stką jest.
Hehe ale jak mu z tortu wyskoczysz w dniu 40-urodzin to do końca życia nie zapomni 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
madalena20 napisał(a):
oooo Daniela a umiesz śpiewać piosenkę... 40 Lat Minęło!!!! jak nie to musisz się podszkolić 🙂 i dla mężulka w dzień urodzin zaśpiewać 🙂


Oj lepiej śpiewać nie będę bo on zdołowany tą 40stką jest.
Hehe ale jak mu z tortu wyskoczysz w dniu 40-urodzin to do końca życia nie zapomni 🤪 🤪 🤪


Marta o tym to nie pomyślałam hahah tylko nie wiem czy już Antoninki z nami przypadkiem nie będzie a chyba raczej tak bo te urodzinki to 5.09 a ja się mam rozsypać 24.08 i nie wiem czy w głowie będę miała "imprezę" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki. Ja dzis robilam pierwsze zakupy kupilam soebie biustonosz do karmienia i 2 koszule z rozpinanymi guziczkami tez do karmienia- bede miala do szpitala.Bylam tez w sklepie z wozkami i wyszly jakies nowe tako Ballila podobno super. Wygladaly naprawde niezle i gondola duza. Tylko z 2 strony nowosci sa nie sprawdzone....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
No conieco nadrobiłam
magdalena masz słodkiego syna 🙂
marta- jak noga?
Hehe żyje 🙂 🙂 🙂 Ale kuśtykam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...