Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

marta-lion napisał(a):
mapa napisał(a):
A a propos wesela my mamy zaproszenia na październik...
to może być niecałe 2 miesiące po porodzie.
Jak szybko Mamusie wracałyście do formy? 🙂

Wiesz Mapa to trudne pytanie, bo zależy jaki jest poród. I od ogólnego samopoczucia. Wiesz po Emilce trwało to trochę dłużej (nacinali mi krocze i rana się goiła), hehe tyłek bolał. Po Majce 3 dni po porodzie wychodziłam ze szpitala i czułam się świetnie (jakbym przyszła kogoś odwiedzić a nie sama była porodzie 🙂).

Hehe poniżej masz fotkę. To 1 września, moja Emilka rozpoczyna naukę w pierwszej klasie.
Jestem tam 10 dni po porodzie. Hehe a w foteliku 10 dniowa Majka 🙂 🙂 🙂

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/P9010154.jpg[/IMG]

10 dni po porodzie?? wow 🤪 wyglądałaś rewelacyjnie, tylko pozazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojoj, moje pyszne krokieciki zle sie dla mnie skonczyly....to nie byl dobry pomysl zeby dodawac pieczarki do nich.... zjadlam jednego i nic mi nie bylo, zadnych mdlosci ani nic ale jak weszlam do lazienki to ataku kaszlu nagle dostalam i z 10 min wymiotowalam.... 🥴 🥴 🥴 teraz glodna strasznie jestem ale boje sie cos zjesc....chyba sobie tymi grzybkami podraznilam zoladek 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będę Was czytać. U nas dzisiaj tak śliczna pogoda była że nie robiłam obiadu tylko pojechałam z Gabi na budowę i tam grilla robiliśmy 🙂 Caały dzionek na dworze aż mi się ramionka przypiekły 😮 a specjalnie na słonko się nie wystawiałam.
A jutro czeka nas komunia bratanka ależ mi się nie chce tam iść. 🤢

Gabi tak czekała na Must be the music.... już padła 🙂
Lydziaa pisałaś o farbach do pokoju. My będziemy malować normalnymi farbami, bo pokój będziemy mieli połączony z kuchnią i jadalnią i dzidzia oczywiście będzie z nami pewnie do roku.

Ale cisza na forum......

Paninka lepiej Ci już??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie i brzusie 🙂
U nas dziś piękna pogoda i dlatego cały dzień leżałam w ogrodzie na kocyku i się wygrzewałam 🙂 na dworku tez jadłam obiad,ale na kolacje już przyszłam do domku bo chłodno się zrobiło 😞
coś mi dzisiaj prawa ręka cały dzień drętwieje,dziwne 🥴 🥴zdarzało wam się to w ciąży?
Teraz poczytam zaległości,bo nic o was na bieżąco nie wiem 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malstep mi się tak zdarzyło kilka razy. raz tu nawet o tym pisałam. Pytałam lekarza. Tak się zdarza, to możliwe. Dziecko jest już duże i naciska nas tak, ze drętwiejemy. Mi np drętwiała cała lewa strona, nawet język (tak jakbym dostała znieczulenie u dentysty).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziwczynki .. Pracowita sobota :0 Przy tym jeszcze dowiedzilam w szpitalu kolezanke :0 bo wczoraj urodzila po 2-giej prowokacji, ma sliiczneego chlopczyka ...

Ja dalej te wozki przezywam, nie wiem jaki kolor wybrac, masakra jakas !! ... wrrr.. jak by nie moglo byc jednego rodzaju wozka na swiecie, to by problemu nie bylo

Andzelika- http://allegro.pl/3w1-najnowszy-zestaw-baby-merc-q7-x-mega-gratisy-i1598175591.html

Moze wy mi pomozecie hmm ?? Ktory wam sie kolor najbardziej podoba ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia ciężko powiedzieć bo każdemu podoba się co innego. Ja bym raczej wybrała jakiś stonowany uniwersalny kolor np. ten szary.
A wózek wydaje się być fajny, dużo dodatków ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pOxia. Pomyśl też czy chcesz na teraz dla Hanii czy też potem dla kolejnego dziecka hehe. Mi tam podoba się kilka, ale w zalezności od tego czy na przyszłośc czy tylko na teraz dla jednego dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Malstep mi się tak zdarzyło kilka razy. raz tu nawet o tym pisałam. Pytałam lekarza. Tak się zdarza, to możliwe. Dziecko jest już duże i naciska nas tak, ze drętwiejemy. Mi np drętwiała cała lewa strona, nawet język (tak jakbym dostała znieczulenie u dentysty).

dzięki Marta,mam nadzieje ze u mnie to właśnie tak jak mówisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej babeczki 🙂 jak ja się dzisiaj hu... czuję kurcze nic mi nie pasuje nawet leżeć nie mogę, brzuch wydaję mi się taki duży i ciężki, że masakra. Nie mogę sobie miejsca znaleźć. Oj chyba ciężka noc nas dzisiaj czeka. Jak coś to będę na forum dyżur pełnić.
A właśnie jak czegoś nie pominęłam to chyba Pati się nie odzywała?? 🤨 🤨 Ja już wkręcam sobie czarne scenariusze. Strasznie się tym denerwuje. Pati mam nadzieje,że dobry aniołek struż nad Wami czuwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep mojej szwagierki siostra rodzona tak miała. Dzidzia była duża i usiadła jej na jakiś nerw i odejmowało jej prawą rękę. Najgorsze było to że nawet jak urodziła to ten nerw był tak obolały że długo po urodzeniu miała słabe czucie i nie mogła brać dzidzi na ręce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko ja zaraz będę wyć do księżyca 😠 😠 😲 Chyba zwariuje co za cholerny dzień. Mam nadzieje, że jutro znowu będę się normalnie czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Matko ja zaraz będę wyć do księżyca 😠 😠 😲 Chyba zwariuje co za cholerny dzień. Mam nadzieje, że jutro znowu będę się normalnie czuć.
Hehe Magda nie wyglądasz mi na wilczycę 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep musisz liczyć na to, że dzidzia przekręci się i ułoży w innym miejscu tak żeby nie uciskać Ci tego nerwu. Wiem, że są jakieś sposoby na to żeby pomóc w tym dzidzi ale to już wyższa szkoła jazdy i tylko lekarze umieją to zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malstep szczęście w nieszczęściu, że tu chodzi o rękę. Moja siostra opowiadała jak jej ciężarna pracodawczyni poszła z koleżankami do restauracji i mały tak ją kopnął, że normalnie ją sparaliżowało. Nie mogła wstać z krzesła. Mąż po nią przyjechał, w pozycji siedzącej wyniósł z restauracji i zawiózł na pogotowie. Dopiero tam jej pomogli, rozmasowując jakiś nerw 😲
Tak więc nie martw się na pewno będzie lepiej. Mów do maleństwa, może się przekręci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta a jak Twoja noga?? Możesz już normalnie chodzić, boli Cię jeszcze???
Jak nowa 🙂 🙂 🙂 całe szczęście przeszło 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
To dobrze bo jeszcze tego by Ci brakowało przy komunii.
No dokaldnie. Ale jest ok. Dwa dni pokustykałam i jest już dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! ja już po naukach 🙂
Pani doktror chciała mnie zwolnić z ćwiczeń stawiając mi na pewniaka 3 i nie musiałaby w ogóle na jej zajęcia przychodzić, ale powiedziałam jej że bardzo dziękuję ale mam ambicje na wyższą ocenę.. a ona na to, ze do czego to doszło że kobieta w ciąży sie nie szanuje i nie bierze czegoś, co jej się na tacy podaje 😮 😮 😮 😮 Kurce ale ja się szanuję i właśnie dlatego nie chcę tylko 3!!!
Malstep - ja wczoraj chyba pisałam, że Mała gdzieś mi wyżej po lewej stronie też naciska, bo cały czas strasznie mnie kłuje w tych okolicach, nawet nie moge normalnie skarpetki czy rajstop założyć, bo tak boli jak sie zegnę.......... po prostu... dopóki maleństwom w takich miejscach jest dobrze, to my nic nie możemy zrobić... tylko czekać, aż im sie odwidzi.......... A może Ciebie przewiało na tym dworku??? Nie było ci za zimno od ziemi na tym kocyku????

A co do pati, to juz myślałam, ile w tych Starachowicach jest szpitali, bo miałam myśl, co by zadzwonić i pytać o Patrycję jako znajomą blondynkę, której nazwiska nie pamiętam.. i poprosić o kontakt pod jakiś nr tel którejś z nas.. może trafiłoby sie na jakąs normalną pigułe i dala by sie namówic na poszukiwania pati.... Kurcze już różne myśli mi po głowie łażą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...