Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

madalena20 napisał(a):
Andżelika a co powiesz na 43 kg przy wzroście 162 cm hihihihi 🙃 🙃

O jejku 🤔 Chudzinki z Was 🙂 Ja przed ważyłam z 56/57 przy 170, a teraz mój Kuba mówi na mnie kruszynka hehe, ale nie czuję się gruba 🙂 Za to znajomi hipcio, a wcale dużo nie przytyłam i sami to mówią, po prostu chcą mnie podenerwować 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

madalena20 napisał(a):
Andżelika a co powiesz na 43 kg przy wzroście 162 cm hihihihi 🙃 🙃

O jejku 🤔 Chudzinki z Was 🙂 Ja przed ważyłam z 56/57 przy 170, a teraz mój Kuba mówi na mnie kruszynka hehe, ale nie czuję się gruba 🙂 Za to znajomi hipcio, a wcale dużo nie przytyłam i sami to mówią, po prostu chcą mnie podenerwować 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co to może być...... otóż od trzech dni coś kłuje mnie po lewej stronie brzucha, tak na wysokość jednego palca od pępka.... szczególnie mocno gdy nacisnę to miejsce lub się zegnę..... dziwny ból........taki kłujący i ostry.. możliwe, żeby Mała gdzieś jakiś nerw uciskała???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tym miejscu jest dno Twojej macicy i uciska inne wnętrzności dlatego Cię ciśnie w tym miejscu hmmm nie wiem co innego mogło by to być 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie uciekają, to ja też........... pouczę się jeszcze w łóżeczku 🤢 Jutro cały dzień na zajęciach, więc zajrzę dopiero późnym wieczorem.

Dobranoc Mamusie 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc dziewczyny.

Foga ja to nie wiem co to cie kluje 😞 ale jak np ja sie szybko przekrece z boku na bok lub zrobie gwaltowny ruch to mnie strasznie kluje z prawej strony, ze az nie moge sie ruszac musze przeczekac jakies 5- 10min i przechodzi to tak, jaby cos mnie ciagnelo. dziwne, ale ja nie dotykam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Pewnie już nikogo nie ma,a i ja wpadłam tylko na chwilkę napisać,że po wizycie u lekarza wszystko oki;-) tylko jakieś niewielkie upławy mnie dopadły,ale dostałam jakieś globulki gigantyczne.Poza tym wszystko git. A i oczywiście mam zrobić glukozę 75mg,nawet nie musiałam się upominać,sam dał skierowanko 🙂 no i znowu mocz i morfologię 🙂 nie wiem wam też tak często każą robić krew i mocz?ja miałam miesiąc temu robione, wyniki były dobre i teraz znowu mam robić 😮
No to zmykam spać,doczytam was jutro bo 57 stron naprodukowałyście 😮 aż ciekawa jestem co to za temat zajął tyle stron 😁
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie> 🙂 Ja jak zwykle o swojej stałej porze do was zaglądam. 😁
Malstep super,że u Was wszystko dobrze. 🙂 Żeby jeszcze Patusia tak Nam napisała. 🙂 A jesli chodzi o wyniki to ja tez mam co miesiąc robione. 🙂
Foga ja tez mam takie dziwne kłucia ale wydaje mi się że to dzidzia tak uciska. 🙂 Bo kłuje mnie z prawej strony własnie z tej z której ulozyła się Oliwka. 🙂
Co do Pati to zastanowilo mnie to co napisala Madzia, ze była na stronce i zaraz uciekła 🥴 troszkę to dziwne 🤢
Cos ja jeszcze miałam napisać............... 🥴 🥴 🥴
Super wymysliłyście z tymi numerami telefonów, ja tez Madzi wyślę swój> 🙂
A na gimnastyce bylo zarąbiście 😁 Miałyśmy przyjść z tatusiami, ale generalnie były seme kobitki oprócz jednego rodzynka to pani położ na kazała mu założyć taki sztuczny brzuszek żeby wczuł sie w rolę swojej żony 🤪 🤪 🤪 🤪 I ten bidulek tak chodził z tym brzuszkiem przez całe zajęcia 🙃 🙃 🙃 🙃 A za tydzien mamy taniec brzucha 🤪 🤪 🤪
Dobra, tez uciekam bo juz późno. 🙂
Dobranoc dziewczynki. 🙂 pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂 nie nadazam z czytaniem :P ... tzn z moimi brakami :P .. wstałam 40 min temu i wlasnie smaze na sniadanko placki ziemniaczane ... troche dziwnie tak na sniadanie, ale w ciązy jestem heh chyba mi wolno :P ? juz weekend, ale ten czas ucieka. Jak tam nocka mineła ?

Paninka- tez chciałam sie wyspac i oczywiscie lipa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzucholki 🙂
madalena, wysłałam Ci fotke na maila 😉 i raz jeszcze podaję obwód mojego brzucholka, w razie gdybys przypadkowo przegapiła moją wiadomość 😉 no więc w 26 tyg. miałam już 93 cm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki

A ja sie wyspałam, ale jakie sny miałam hehe
Malstep ja tez mam badania krew mocz co miesiac
aniolek82 no szkoda ze wiecej facetow nie bylo jakby tak wszystkim pozakladac takie brzuchy chociaz na 2 dni niech tak spią... 😜 ale mieli by zachcianki no i pewnie by sie spocili 😜 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa jak patrze na twoj pasek i masz 89 dni to jakos mniej sie mi wydaje jak u mnie ponad 3 miesiace 😜
moze dlatego ze dni szybciej lecą................. 🙃

kurcze, jak ten czas leci 😁 ja pamiętam jak nie mogłam doczekać się wkroczenia w II trymestr, a tu juz III leci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia mi sie snily nalesniki i jak sie obudzilam to ogromna chec mialam 😜 😜 😜 ale na obiad mam zamiar krokieciki z miesem i pieczarkami zrobic to wiecej usmaze i z dzemem zjem 😜 oj juz sie doczekac nie moge 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurka ... 🙂 , Dopiero co sie dowiedziałam a tu juz 6 miech leci ...
Nie moge dojesc tych moich pysznych placuszków ziemniaczanych bo od wczoraj cały czas po all chodze i szukam jakies wózka .. Chyba wybrałam "ten jedyny" hah :P chociaz tak myslalam tez ostatnim razem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...