Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aasia napisał(a):
Marta naprawdę wyglądasz kwitnąco, tylko pozazdrościć 🙂
Hehe dziękuję 🙂 Wiecie, ze ja na koniec lipca kończę 33 lata 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion fajna fryzurka, ciuszki i ta szmineczka...no no no 🙂
I jesteś z rocznika mojego Męża 🙂

My właśnie wróciliśmy z filharmonii...pierwszą połowę Dziduś kopał mooocno
a na drugiej chyba usnął - wnioskuję, że zdecydowanie woli Straussa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam ! Kanepeczki z dżemikiem truskawkowym zagryzione rzodkiewką ze śmietaną 🙂 I nadal twierdzę, że rewelacyjnie Marta wyglądasz 🙂 aaaaaaaaaa i nie mam gorączki....... temp. 36, 5 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się dziś na spacerowałam, jak nigdy 😆 🙃
Marta w porównaniu do zdjęcia z sierpnióweczek, to bym Cię nie poznała 🙂 I za cholerkę nie dałabym Ci 33 🤔

I mam pytanie. Nie wiecie czy podają jeszcze zastrzyki z żelazem? Bo mi ktoś ciągle to nowy powtarza, że nie dają. W necie poczytałam, ale jak to w necie każdy inaczej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daję mojej babci zastrzyki z żelaza 1 raz na miesiąc, bo ma je brać do końca życia.. więc chyba jako takie zastrzyki podają, tylko nie wiem czy kobietom w ciąży też 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa no właśnie mi też mówią, że kroplówki. A jakby mi przypisali zastrzyki (gdyby były oczywiście) to każdy mówi, żebym się nie godziła, bo podobno są szkodliwe niby i strasznie bolesne. O o skład to już się w ogóle nie orientuję ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Ja daję mojej babci zastrzyki z żelaza 1 raz na miesiąc, bo ma je brać do końca życia.. więc chyba jako takie zastrzyki podają, tylko nie wiem czy kobietom w ciąży też 😮 😮 😮

No właśnie ciekawe.. Mi położna powiedziała, że szpital albo zastrzyki, a dziś inna powiedziała, że nie dają.. 🤢 🤢 I jak tu się dowiedzieć hehe 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Kurcze jak nikt nie podaje to jest spokój a jak coś to wszystkie na raz 🙃 🙃


bo my takie zsynchronizowane już jesteśmy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Kurcze jak nikt nie podaje to jest spokój a jak coś to wszystkie na raz 🙃 🙃


bo my takie zsynchronizowane już jesteśmy 😆


hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
A się dziś na spacerowałam, jak nigdy 😆 🙃
Marta w porównaniu do zdjęcia z sierpnióweczek, to bym Cię nie poznała 🙂 I za cholerkę nie dałabym Ci 33 🤔

Na zdjęciu sierpnióweczek to ja ważę 48kg 🙂 🙂 🙂 i rok młodsza jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słuchajcie co przeczytałam w czasopismie m jak mama, że statystyczny tatus przybiera na wadze ok. 6,3kg podczas ciazy swojej partnerki i az 25% panow przyznalo, ze musieli kupic wieksze ubrania, poniewaz partnerka zaczela serwowac im coraz wieksze posilki, no i w domowej spizarni pojawilo sie coraz wiecej przysmakow.
42% ciezarnych par zaczelo rowniez, czesciej odwiedzac restauracje i puby, korzystajac z okazji do prowadzenia zycia towazyskiego, dopoki jeszcze nie urodzilo sie dziecko.
Ale najlepsze jest to ze, 31% swiezo upieczonych tatusiow przylaczylo sie do rozpoczetej przez zone diety odchudzajacej. 🤪 🤪
Ciekawe.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A się dziś na spacerowałam, jak nigdy 😆 🙃
Marta w porównaniu do zdjęcia z sierpnióweczek, to bym Cię nie poznała 🙂 I za cholerkę nie dałabym Ci 33 🤔

Na zdjęciu sierpnióweczek to ja ważę 48kg 🙂 🙂 🙂 i rok młodsza jestem 🙂

Ciąża Ci służy 🙂 48kg 😮 szkielecik hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz żaden szpital czy badania nam nie groźne mamy wsparcie i możemy w razie czego dzwonić czy sms-ować 🙂 Super jesteście babeczki 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Teraz żaden szpital czy badania nam nie groźne mamy wsparcie i możemy w razie czego dzwonić czy sms-ować 🙂 Super jesteście babeczki 🤪 🤪
Hehe tylko czy moja pamięć w telefonie komórkowym to wytrzyma 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...