Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A jeśli chodzi o Pati to ja wiem jak ma na imię i nazwisko i wiem skąd jest. Próbowałam znaleźć ją na nk i znalazłam, myślałam że znajdę nr telefonu żeby do niej zadzwonić i zapytać co u niej ale niestety jest ukryty bo nie jestem dodana do jej znajomych 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
A jeśli chodzi o Pati to ja wiem jak ma na imię i nazwisko i wiem skąd jest. Próbowałam znaleźć ją na nk i znalazłam, myślałam że znajdę nr telefonu żeby do niej zadzwonić i zapytać co u niej ale niestety jest ukryty bo nie jestem dodana do jej znajomych 😞
Wiem, że to szalone ale moze by spróbowac na szpital 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wysłałam do pati emaila z wiadomością i numerem komórki, żeby jak coś zadzwoniła do mnie albo sms napisała co u niej bo się martwimy. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
ok wysłałam do pati emaila z wiadomością i numerem komórki, żeby jak coś zadzwoniła do mnie albo sms napisała co u niej bo się martwimy. 🤨 🤨
Hehe to jesteś druga. Ja to zrobiłam rano 🙂 Tyle, że przez naszą stronkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta a pamiętasz w jakim szpitalu ona leży???
No właśnie nie.Ona gdzieś to kiedys pisała na forum, ale kto to teraz znajdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martus ale laseczka z ciebie,fiu fiu, 🙂pewnie mąz zachwycony 🙂
Ja tez sie martwie o Pati,bo zawsze sie odzywała a tu cisza.
Ja zjadłam kolacyjke i czuje się jak mały bąk 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta slicznie wygladasz!!
ja wrocilam z zakupow i na podworku na prostej drodze takiego orla wywinelam ze szok 😠 😠nawet nie potknelam sie o nic....az sie poplakalam i godzine uspokoic sie nie moglam 😞 😞 😞 bola mnie troszke kolana i nadgarstki ale najgorsza jest bezradnosc i nieporadnosc z jaka sie teraz poruszam....jak tak dalej bedzie to do porodu bede wygladala jakbym katowana byla 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się bardzo boję o Pati bo wczoraj była taka dziwna sytuacja że ona weszła na stronę dokładnie maj 05 2011o godz. 12:39:59 sierpnióweczek i zaraz wyszła nawet nie zdążyła mi odpisać na prywatną wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
No ja się bardzo boję o Pati bo wczoraj była taka dziwna sytuacja że ona weszła na stronę dokładnie maj 05 2011o godz. 12:39:59 sierpnióweczek i zaraz wyszła nawet nie zdążyła mi odpisać na prywatną wiadomość.

to az nie podobne do naszej Pati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny na stronce założyłam podstronę z numerami komórek do nas, więc zapraszam na stronkę sierpnioweczek i wysyłajcie mi swoje numery 🙂
A ja założę PARTY-LINE hihihih 🤪 🤪 🤪 🤪 żartuję oczywiście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
No ja się bardzo boję o Pati bo wczoraj była taka dziwna sytuacja że ona weszła na stronę dokładnie maj 05 2011o godz. 12:39:59 sierpnióweczek i zaraz wyszła nawet nie zdążyła mi odpisać na prywatną wiadomość.


Madzia a może to mąż się logował?? może faktycznie zabrał laptop na jakiś czas. Pati ze Starachowic chyba jest tak? czy mi się coś pomieszało? Myślę że niedługo się odezwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
madalena20 napisał(a):
No ja się bardzo boję o Pati bo wczoraj była taka dziwna sytuacja że ona weszła na stronę dokładnie maj 05 2011o godz. 12:39:59 sierpnióweczek i zaraz wyszła nawet nie zdążyła mi odpisać na prywatną wiadomość.


Madzia a może to mąż się logował?? może faktycznie zabrał laptop na jakiś czas. Pati ze Starachowic chyba jest tak? czy mi się coś pomieszało? Myślę że niedługo się odezwie 🙂
No chyba tak, to tam gdzie nie ma siku na dworcu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...