Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jolajola81 napisał(a):

a spalas juz w nich? pralas? kupilas na allegro? za ile? jak ja patrzylam np na bazarku w sklepie to byly po 47zl i jak mam kupic 2-3 to wydam 150zl 😠


kupiłam 2 takie
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1523919776.html?source=oo
wyprałam i wyprasowałam, nie spałam w nich jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mam pytanie jeszcze co do kremu na rozstepy wiem, ze juz pisalyscie ale moj maz ostatnio stwierdzil ze smierdzi mu ten krem ktorego uzywam 🥴 i chce zmienic.... chociaz na poczatku mu nie przeszkadzał, a ja uzywam dax perfecta mama ten niebieski, czy ktos uzywa i poleca jakis mniej zapachowy albo taki co ladnie pachnie i szybko sie wchlania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A po co grube skarpetki ? 🙂 🙂

po to ze podobno marzna stopy raz jest zimno mam a raz za goraco, ale jak kto woli to zapobiegawczo. 😜

Hehe, bo właśnie czytam i se myślę w sierpniu skarpetki. 😁 Zabrać nie zaszkodzi a nóż się przydadzą 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamusie 🙂 .. Coraz wiecej Lenek bedzie na tym swiecie 😁
Co dow yprawki to ja mieszkam 5 min na piechotke od szpitala wiec jesli czegos zapomne to zawsze ktos pobiegnie i przyniesie 🙂

A co do paskow wybielajacych hmm,... nie wiem ale jesli czujesz sie dobrze to moze to rak strasznie nie przeszkadza,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Mam pytanie jeszcze co do kremu na rozstepy wiem, ze juz pisalyscie ale moj maz ostatnio stwierdzil ze smierdzi mu ten krem ktorego uzywam 🥴 i chce zmienic.... chociaz na poczatku mu nie przeszkadzał, a ja uzywam dax perfecta mama ten niebieski, czy ktos uzywa i poleca jakis mniej zapachowy albo taki co ladnie pachnie i szybko sie wchlania?


Ja bardzo polecam Eveline na rozstepy taki fioletowy ja juz druga tubke uzywam i rozstepy coraz mniej widoczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
jolajola81 napisał(a):

a spalas juz w nich? pralas? kupilas na allegro? za ile? jak ja patrzylam np na bazarku w sklepie to byly po 47zl i jak mam kupic 2-3 to wydam 150zl 😠


kupiłam 2 takie
http://allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-l-xl-i1523919776.html?source=oo
wyprałam i wyprasowałam, nie spałam w nich jeszcze 😉

bardzo ladne chyba tez sie zdecyduje
dzieki mapa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Mam pytanie jeszcze co do kremu na rozstepy wiem, ze juz pisalyscie ale moj maz ostatnio stwierdzil ze smierdzi mu ten krem ktorego uzywam 🥴 i chce zmienic.... chociaz na poczatku mu nie przeszkadzał, a ja uzywam dax perfecta mama ten niebieski, czy ktos uzywa i poleca jakis mniej zapachowy albo taki co ladnie pachnie i szybko sie wchlania?

Ja mam teraz Fissan, ale one jest strasznie tłusty, bo to maść jest, dlatego stosuję go tylko na noc no i nie wchłania się szybko. Ale myślę, że to dobrze, bo przez całą noc mam skórę nawilżoną, a na dzień oliwka. 🙂 Ale zamierzam na te ostatnie miesiące zainwestować z Mustele, bo się obawiam o te rozstępy. Ale mogę Ci polecić Vichy, ładnie pachnie, szybko się wchłania i mi bardzo na piersi pomógł na początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A po co grube skarpetki ? 🙂 🙂

po to ze podobno marzna stopy raz jest zimno mam a raz za goraco, ale jak kto woli to zapobiegawczo. 😜

Hehe, bo właśnie czytam i se myślę w sierpniu skarpetki. 😁 Zabrać nie zaszkodzi a nóż się przydadzą 🙂 🙂 🙂


Andżelika, mimo, że brzmi to dość idiotycznie -skarpetki w sierpniu - to chyba rzeczywiście warto je mieć.
Wiem, że każda z was myśli o naturalnym porodzie, ale czasem plany się zmieniają. A po cesarce, a w zasadzie po znieczuleniu podpajęczynówkowym, każda kobieta telepie się z zimna jak osika 😉
I skarpetki będą jak znalazł, o ile oczywiście ktoś ci je założy 😉 Bo sama to raczej nie dasz rady bo... nawet zapomnisz, że nogi masz 😉
Oczywiście nie życzę tego nikomu, ale warto mieć świadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
pOxia sugeruję się tym, że jak Ci krem do depilacji nie zaszkodził, to mi te paski też nie powinny. 😁 😁 😁


Śmiej sie :P troszke zaszkodzilo bo sie popazylam troszki 😜 ale malo i zaraz przeszlo hah bo za dlugo sobie przytrzymalam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Mam pytanie jeszcze co do kremu na rozstepy wiem, ze juz pisalyscie ale moj maz ostatnio stwierdzil ze smierdzi mu ten krem ktorego uzywam 🥴 i chce zmienic.... chociaz na poczatku mu nie przeszkadzał, a ja uzywam dax perfecta mama ten niebieski, czy ktos uzywa i poleca jakis mniej zapachowy albo taki co ladnie pachnie i szybko sie wchlania?

Ja mam teraz Fissan, ale one jest strasznie tłusty, bo to maść jest, dlatego stosuję go tylko na noc no i nie wchłania się szybko. Ale myślę, że to dobrze, bo przez całą noc mam skórę nawilżoną, a na dzień oliwka. 🙂 Ale zamierzam na te ostatnie miesiące zainwestować z Mustele, bo się obawiam o te rozstępy. Ale mogę Ci polecić Vichy, ładnie pachnie, szybko się wchłania i mi bardzo na piersi pomógł na początku.


A ja z pięknie pachnących olejków na rozstępy polecam Huile Tonic Clarinsa.
Cenę ma zawrotną, ale jeśli chcesz dogodzić mężowi "leżąc i pachnąc" to polecam 😉
Ja jestem od niego uzależniona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika tez mam ten fissan 🙂 i ja nim smaruje tylko na piersi 🙂 i tez pomaga ale wiadomo ze raz dziennie to nic nie bedzie tak bardzo pomagalo ja sie smaruje i rano i wieczorem i to roznymi jednym w tym miejscu jednym w tym i taki mam codzienny wieczorny i dzienny rutulal :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
A po co grube skarpetki ? 🙂 🙂

po to ze podobno marzna stopy raz jest zimno mam a raz za goraco, ale jak kto woli to zapobiegawczo. 😜

Hehe, bo właśnie czytam i se myślę w sierpniu skarpetki. 😁 Zabrać nie zaszkodzi a nóż się przydadzą 🙂 🙂 🙂


Andżelika, mimo, że brzmi to dość idiotycznie -skarpetki w sierpniu - to chyba rzeczywiście warto je mieć.
Wiem, że każda z was myśli o naturalnym porodzie, ale czasem plany się zmieniają. A po cesarce, a w zasadzie po znieczuleniu podpajęczynówkowym, każda kobieta telepie się z zimna jak osika 😉
I skarpetki będą jak znalazł, o ile oczywiście ktoś ci je założy 😉 Bo sama to raczej nie dasz rady bo... nawet zapomnisz, że nogi masz 😉
Oczywiście nie życzę tego nikomu, ale warto mieć świadomość 🙂

Ja się swobodniej czuję boso 😁 😁 No, ale wiadomo, że jak zimno to skarpetki się przydadzą. Mam nadzieję, że nie będą mi potrzebne, bo urodzę naturalnie, ale czasem jak pomyślę o tym bólu to wolę cesarkę. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p0xia napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Mam pytanie jeszcze co do kremu na rozstepy wiem, ze juz pisalyscie ale moj maz ostatnio stwierdzil ze smierdzi mu ten krem ktorego uzywam 🥴 i chce zmienic.... chociaz na poczatku mu nie przeszkadzał, a ja uzywam dax perfecta mama ten niebieski, czy ktos uzywa i poleca jakis mniej zapachowy albo taki co ladnie pachnie i szybko sie wchlania?


Ja bardzo polecam Eveline na rozstepy taki fioletowy ja juz druga tubke uzywam i rozstepy coraz mniej widoczne 😁

A jak on pachnie w miare?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika, przecież cesarka do przyjemności nie należy???
Ja wiem, że muszę ją mieć, innego wyjścia nie ma, ale dobrowolnie bym takiej decyzji nie podjęła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Mam pytanie jeszcze co do kremu na rozstepy wiem, ze juz pisalyscie ale moj maz ostatnio stwierdzil ze smierdzi mu ten krem ktorego uzywam 🥴 i chce zmienic.... chociaz na poczatku mu nie przeszkadzał, a ja uzywam dax perfecta mama ten niebieski, czy ktos uzywa i poleca jakis mniej zapachowy albo taki co ladnie pachnie i szybko sie wchlania?


Ja używam z AA, seria Ja i mama.
Moim zdaniem ładnie pachnie i szybko się wchłania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Andzelika tez mam ten fissan 🙂 i ja nim smaruje tylko na piersi 🙂 i tez pomaga ale wiadomo ze raz dziennie to nic nie bedzie tak bardzo pomagalo ja sie smaruje i rano i wieczorem i to roznymi jednym w tym miejscu jednym w tym i taki mam codzienny wieczorny i dzienny rutulal :P

On się strasznie wchłania, na początku smarowałam nim tak jak zalecają na pudełku, ale mi ręce opadały ze zmęczenia, tak się namachałam. 😁 😁 Używam na razie tylko jego, bo Vichy mi się skończył, ale smaruję się oliwką. Na dzień matki od Kuby zażyczyłam sobie Mustele 😁 😁 W końcu będę mamusią 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
p0xia napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Mam pytanie jeszcze co do kremu na rozstepy wiem, ze juz pisalyscie ale moj maz ostatnio stwierdzil ze smierdzi mu ten krem ktorego uzywam 🥴 i chce zmienic.... chociaz na poczatku mu nie przeszkadzał, a ja uzywam dax perfecta mama ten niebieski, czy ktos uzywa i poleca jakis mniej zapachowy albo taki co ladnie pachnie i szybko sie wchlania?


Ja bardzo polecam Eveline na rozstepy taki fioletowy ja juz druga tubke uzywam i rozstepy coraz mniej widoczne 😁

A jak on pachnie w miare?


ładnie tak orzezwiajaco 😉 i jak sie nim posmaruje to on jest troszke chlodzacy to tak fajnie sie robi chlodno w tym miejscu co podobno ulatwia wchlanianie sie kremu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja też już się żegnam i idę spać.
Choć pewnie mnie w nocy księżyc obudzi 😠 😠 😠
Też tak macie, że jak jest pełnia to spać nie możecie?
Bo mi to doskwiera okrutnie. A młoda w brzuchu to chyba w białą damę na zamku się bawi... i pląsa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
Andzelika tez mam ten fissan 🙂 i ja nim smaruje tylko na piersi 🙂 i tez pomaga ale wiadomo ze raz dziennie to nic nie bedzie tak bardzo pomagalo ja sie smaruje i rano i wieczorem i to roznymi jednym w tym miejscu jednym w tym i taki mam codzienny wieczorny i dzienny rutulal :P

On się strasznie wchłania, na początku smarowałam nim tak jak zalecają na pudełku, ale mi ręce opadały ze zmęczenia, tak się namachałam. 😁 😁 Używam na razie tylko jego, bo Vichy mi się skończył, ale smaruję się oliwką. Na dzień matki od Kuby zażyczyłam sobie Mustele 😁 😁 W końcu będę mamusią 😁 😁


ale dziala 😁 .. ale faktycznie trzeba lezec plackiem bo jak sie w cos ubiore to zaraz brudne od niego ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Andzelika, przecież cesarka do przyjemności nie należy???
Ja wiem, że muszę ją mieć, innego wyjścia nie ma, ale dobrowolnie bym takiej decyzji nie podjęła 😉

Wiem, że nie należy, ale to jest takie moje głupie myślenie na ominięcie bólu. A w praktyce nie wiem czy bym się zdecydowała, oczywiście jakby miało to ode mnie zależeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...