Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Siehankowa ja końcem maja będę w Dzierżoniowie, to chyba muszę przy okazji nakopać naszej Pani komisarz 🤪 🤪 🤪
Praca, praca, praca.... Och.....

marta, to daj znać kiedy dokładnie będziesz, wezmiemy aniołka i może jakąś kawke walniemy 😁
Hehe oki, tylko ja będę z całą moją wesołą ferajną. Z Emilką do arelogologa tam jeżdżę. A że teraz w ciąży mąż nie puści mnie samej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzusie 🙂 Jeszcze niecale 3 stronki i 3000 tys. stuknie 😉 JA zajrzałam przed szkoła do was, ide na jakies 3 h pokazac ze sie zyje 😜 pewnie dziewczyny w szkole znowu mi beda brzuch macały jak zwykle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Siehankowa a kiedy masz usg ???

dopiero 2 czerwca, bo ja wizyty mam co 4 tyg., i juz się nie moge doczekać 🙂 teraz jeszcze raz chce pojechać do Świdnicy na 3d, bo jak ostatnio byliśmy to lekarz powiedział, że za druga wizyte koszt to tylko 50zł, więc warto 😉 tylko zastanawiam się który tydz.najlepszt na ostatnie 3d?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co byłam raz, ale jednak za 50zł to warto pójść drugi 🙂 bo gdybym jednak znowu miała zapłacić 200zł, to bym się nie zdecydowała na kolejną wizyte ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa teraz to już chyba nie ma większego znaczenia, mówią że koło 30 tygodnia.

Diviana dziękuję. Maja właśnie wstała. wygląda lepiej, nie cieknie jej tak bardzo z nosa, ale ciepła jest i kicha 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 😜
Ledwo co dziś wstałam, tak mi się super spało 😜 🙃
Teraz muszę się zabrać za łazanki 😠
A co do wagi to 1200g to nie nie jest dużo, raczej normalnie 😉 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Siehankowa teraz to już chyba nie ma większego znaczenia, mówią że koło 30 tygodnia.

Diviana dziękuję. Maja właśnie wstała. wygląda lepiej, nie cieknie jej tak bardzo z nosa, ale ciepła jest i kicha 😞


Najgorsze jak taki maluszek choruje 🤨 to zdrówka jej życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!!!
myslalam ze juz nie zdaze na jubileusz 3000 strony a jednak mi sie udalo....przylacam sie do kawki za chwile tylko czekam na pana z chlebkiem i buleczkami slodkimi do mojego kawowego mleka...ale cos sie pan "piekarz" spoznia 😜 😜 😜 😜 😜 😜

co do wagi to moja malutka wazyla wczoraj 957 gram i pani mi powiedziala ze z pomiarow wychodzi jej 28 tydzien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki!

Paninka co do zupki "ser w ziołach" to ja się skusiłam bo wytrzymac nie mogłam i nawet zgagi nie było 🙂

Wiecie co się okazało...no brak słów po prostu - na moją "naszą" korzyśc pomylono sie i puszczono wypłatę x2 !!!!!. 🤪 Trzeba szybko pieniążki wybrać co by przelewu nie cofnęli 🙂, no chyba ,że zaraz zadzwonią i zapytaja czy taka rzecz miała miejsce... 😞
Wiedziałam,że 18 to mój szczęśliwy dzień od zawsze!!!!! 😁 😁

Co do samopoczucia, to jakaś ogólnie obolała jestem i co najdziwniejsze przebudziłam sie po 6:00 z bólem głowy który trawł dobre 2h i nie wiem od czego??? 🤨 🥴

Na razie to tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wyrzucą nas z tego forum 🤪 🤪 🤪 Wyobrażacie sobie liczbę stron gdy nasze szkraby będą miały tyle co moja Majka teraz ??? 😮 🤪 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...