Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniq1984 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Moniq zalezy jaki masz rozmiar łóżeczka 🙂 🙂 🙂

O ile uda mi sie je dostać to bedzie 120x60x73


To 120x90 w zupełności wystarczy, inaczej będziesz musiała bąbelka w łóżeczku szukać 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć dziewczynki
Dziekuje za miłe słowa 🙂Mój synek dzis strasznie sie rozbrykał 🙂 i bardzo kopie.Widziałam,ze pisałyscie o porodzie,mi wszystkie kolezanki polecaja naturalny, z reszta jak wczoraj byłam na wizycie to pani doktor tez mówiła o naturalnym porodzie.Najbardziej boje się tego bólu,ale jak pomysle jaka nagroda mnie za to spotka 🙂Co ma byc to bedzie,wole się na razie nie nakręcac tymi opowiesciami o porodach.
pati i karolcia trzymam za was i wasze maluszki kciuki 🙂
U mnie dzis na obiad pomidorówka z ryżem.No i pogoda super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
J a co do porodu to jak bede musiała tak bede rodzić 🙂 ale na ból to ja wytrzymałości nie mam żadnej 😞 wiec czy naturalnie czy cesarka i tak bede cierpieć i tak 🙂 wiec wole nie myśleć o tym za dużo bo i tak mi to nic nie da 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 mi tez sie dzis rozbrykala strasznie....i kopie
ja tez jestem za naturalnym porodem, a jak to jest ze teraz juz dzidzius sie uklada glowka do dolu i tak zostaje do porodu?

No na tym etapie powinno już tak zostać. Ale mówią też że wszystko może się zdarzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 mi tez sie dzis rozbrykala strasznie....i kopie
ja tez jestem za naturalnym porodem, a jak to jest ze teraz juz dzidzius sie uklada glowka do dolu i tak zostaje do porodu?

No na tym etapie powinno już tak zostać. Ale mówią też że wszystko może się zdarzyć 🙂

No wlasnie ja to nie wiem jak u mnie sie ulozyla 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
No dziewczynki,zmykam do ogrodu poleżeć troszkę 🙂Bo już mi nie wygodnie od tego siedzenia przed kompem 🙂 zajrzę do was wieczorkiem 🙂

Ja wczoraj pol dnia spedzilam przed laptopem az mialam oczy czerwone chyba tez musze posiedziec na dworzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa ja kupowałam pościel od tego sprzedawcy http://allegro.pl/4el-120x90-ochraniacz-poszewki-przescieradlo-i1523388029.html własnie wczoraj ja wyprałam i musze powiedzieć ze nic sie z nia nie dzieje niepokojącego kolor zachowany, rozmiar też i nie zmechaciła się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 mi tez sie dzis rozbrykala strasznie....i kopie
ja tez jestem za naturalnym porodem, a jak to jest ze teraz juz dzidzius sie uklada glowka do dolu i tak zostaje do porodu?

No na tym etapie powinno już tak zostać. Ale mówią też że wszystko może się zdarzyć 🙂

No wlasnie ja to nie wiem jak u mnie sie ulozyla 🤨

Mój babelek juz na razie ułozony główka do dołu,ale mi pani doktor mówiła,ze jeszcze może się obracać.Jak w 34 tygodniu sie obróci główką do dołu,to juz raczej nie ma szans na inna pozycje.Chociaz mojej kolezanki znajoma,juz miała miec cesrake bo dzidzius był ułozony posladkowo,a dwa tygodnie przed porodem dzidzia obróciła sie główkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
siehankowa ja kupowałam pościel od tego sprzedawcy http://allegro.pl/4el-120x90-ochraniacz-poszewki-przescieradlo-i1523388029.html własnie wczoraj ja wyprałam i musze powiedzieć ze nic sie z nia nie dzieje niepokojącego kolor zachowany, rozmiar też i nie zmechaciła się.

bardzo ładna ta posciel,a przescieradło jest gładkie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 mi tez sie dzis rozbrykala strasznie....i kopie
ja tez jestem za naturalnym porodem, a jak to jest ze teraz juz dzidzius sie uklada glowka do dolu i tak zostaje do porodu?


To różnie z tym układaniem bywa 🙂 Jedne dzieci wcześniej, drugie później, ale jak się już ułożyło to lepiej żeby tak zostało 🙂
Bo poród pośladkowy to dopiero nieprzyjemna rzecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
siehankowa ja kupowałam pościel od tego sprzedawcy http://allegro.pl/4el-120x90-ochraniacz-poszewki-przescieradlo-i1523388029.html własnie wczoraj ja wyprałam i musze powiedzieć ze nic sie z nia nie dzieje niepokojącego kolor zachowany, rozmiar też i nie zmechaciła się.


Piękna ta pościel 🙂 Ale ja się jeszcze troszkę boję zamawiać, bo chciałabym różową, ale wole jeszcze z miesiąc poczekać i najpierw się upewnić czy na pewno będzie dziewczynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 no to musisz poczekać żeby potem nie było że córeczka okaże się synkiem i będzie musiał spać w różowym haha, ja kupiłam żółtą uniwersalną bo jak zamawiałam to na 70% było wiadomo że będzie chłopczyk więc też nie chciałm ryzykować aż tak bardzo niebieskim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
siehankowa ja kupowałam pościel od tego sprzedawcy http://allegro.pl/4el-120x90-ochraniacz-poszewki-przescieradlo-i1523388029.html własnie wczoraj ja wyprałam i musze powiedzieć ze nic sie z nia nie dzieje niepokojącego kolor zachowany, rozmiar też i nie zmechaciła się.


a ja sie wlasnie zakochalam we wzorze 27 kremowe baranki i jak tylko kase dostene to ja zamawiam!!! cudna jest 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
siehankowa ja kupowałam pościel od tego sprzedawcy http://allegro.pl/4el-120x90-ochraniacz-poszewki-przescieradlo-i1523388029.html własnie wczoraj ja wyprałam i musze powiedzieć ze nic sie z nia nie dzieje niepokojącego kolor zachowany, rozmiar też i nie zmechaciła się.

oo, dzięki bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-7-cm-60-120-od-adibu-i1612036013.html

a co myslicie o tym materacu??

z tego na ile się orientuję, to własnie najlepsze są G-P-K, tak więc wg mn ie jest jak najbardziej ok 🙂 i fajny bo ma aż 10cm grugości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
ann5353 no to musisz poczekać żeby potem nie było że córeczka okaże się synkiem i będzie musiał spać w różowym haha, ja kupiłam żółtą uniwersalną bo jak zamawiałam to na 70% było wiadomo że będzie chłopczyk więc też nie chciałm ryzykować aż tak bardzo niebieskim 🙂


Masz zupełną rację, tylko, że mnie po dwóch synkach wszystko różowe się marzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...