Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dopiero odczytałam o czym wczoraj pisałyście, super że Pati i Karolcia lepiej i że dzidzie są zdrowe.
Co do znieczulenia to ja podchodzę tak, że jeśli będzie mi potrzebne to tak jeśli nie to nie. Natura obdarzyła mnie szerokimi biodrami które zawsze były moim kompleksem aż w końcu się może do czegoś przydadzą i nie będzie mi tak trudno urodzić.
Daniela co do robotników to rozumiem Cię doskonale, my co możemy to robimy sami tzn. mój mąż, ale ja go wspomagam jak umiem. A że mój mąż jest ultraszybki i wydajny to idzie to w miarę sprawnie. W ten weekend ma sam szafkę robić, bo na wycenie to nas cena zabiła 😮 bo szafka niestandardowa pod umywalki w łazience. A robotnicy to tak mają że się umówią i nie przyjadą ehhhh, jakieś poważne kary powinny za to być.
Maslep dobrze, że piesio uratowany 🙂 a mąż sprytny jedną ręką zamek rozpracować 🙂 My mamy samochód z czujnikiem, czyli nie zamknie się samochodu jak kluczyki są w środku bo piszczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzucholki 🙂 ja standardowo w pracy 😜 ale będę zaglądać do Was 😉
a tym czasem dołączam do porannej kawki, z tym, że u mnie w wersji mineralnej niegazowanej z witaminkami 😜 bo kawusi nie pijam 😉
malstep, dobrze że piesio uwolniony - bidulek 😉
co do wagi, to ja już 8kg na plusie... i też słyszałam, że teraz to już coraz więcej będzie się tyło... mój gin powiedział, że moja wga dojdzie do +15 😮 masakra 😜 dobrze, że tylko w brzuszek idzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry poranne brzucholki!!! 😁 😁 😁
Wlasnie nadrabiam zalegle strony!!!
Czytalam ze pisalyscie o wadze mi przybylo jak na razie 5 kg i chyba duzo mis ie nie przytyje 😁dobrze by bylo a co do wagi dzidziusia to na moim djeciu z usg tez nic nie pisze tylko moja ginekolog wpisuje do ksiazeczki juz za tydzien w piatek wizyta i nie moge sie doczekac a potem juz co dwa tydodnie 🙂 😆 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzusie 🙂

U nas śliczna pogoda więc korzystam i piorę bo się trochę uzbierało.

Malstep super że wszystko się dobrze skończyło. I tak mi ochoty narobiłaś na placuszki z jabłkiem cynamonem aż mi ślinka cieknie... 😜 Uwielbiam

Marta czy w awatarze to nowe dzieło na nowym brzuszku??

Ja nie wiem ile waży moja córcia. W 20tyg jak bylam na połówkowym miała 381g

Dołączam się do kawusi 🙂 bo tez już piję.

Co do łydek to mnie bolą okropnie 🤢 w poprzedniej ciązy nie przypominam sobie może pod koniec coś mnie bolało ale to zrozumiałe. Co do wagi to ja już 8-9kg na plusie i tak jak siehankowa myślę że dobiję do +15 tak miałam w 1ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Daniela tak, nowe dzieło 🙂 🙂 🙂 W końcu udało się znaleźć czas 🙂

A co do wagi to ja mam +14kg, na co moja pani doktor mówi bardzo ładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe Daniela tak, nowe dzieło 🙂 🙂 🙂 W końcu udało się znaleźć czas 🙂

A co do wagi to ja mam +14kg, na co moja pani doktor mówi bardzo ładnie 🙂


No to zdolniachy 🙂 Motylek jak się patrzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a czy wy tez tak macie że wieczorem koło 22 padacie a później już od 6 spać nie możecie?? Ja wieczorem jestem tak zmęczona że szok, co bym nie robiła to przed 23 już mnie nie ma a później 5-6 się budzę i dupa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to chyba moj brzuch i moja waga jest namniejsza,ale moja mama mowi ze raczej nie powinnam duzo przytyc gdzyz ona ze mna i moim bratem przytyla tylko 9 kg 😁 😁 😁 jesli tak bedzie to latwo zrzuce niezbedne kg!!!
Moja niunia w 19 tyg wazyla 288 gram...

marta-lion sliczne dzielo na tym twoim brzuszku a kto jest taki zdolny 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monika835 napisał(a):
...marta-lion sliczne dzielo na tym twoim brzuszku a kto jest taki zdolny 😁 😁 😁

Hehe mąż.

Wiecie co dziewczyny wy wogóle ślicznie wyglądacie 🙂
Ciąża wam służy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Siehanowa oby tylko w brzuszek 🙂

A to mój wczorajszy brzuszek

W nowej łazience z okropnymi smugami na lustrze.


Diviana, piekny brzusio i łazienka też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Dziewczyny a czy wy tez tak macie że wieczorem koło 22 padacie a później już od 6 spać nie możecie?? Ja wieczorem jestem tak zmęczona że szok, co bym nie robiła to przed 23 już mnie nie ma a później 5-6 się budzę i dupa 🤢

ja od zawsze koło 22. padałam 😜 to taka moja godz. do spania 😉 ale teraz w nocy częściej się budzę i jakoś miejsca w łóżku nie moge sobie znaleść 😉
a o 6. chciał nie chciał i tak muszę wstać, bo jak nie do pracy, to studia, więc przeważnie jest tak, że jeżeli mam isć do pracy to spałabym aż do 8. 😜 😁 a jak wiem, że mam wolne to budzę się 6-7 i jestem mega wyspana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Daniela napisał(a):
Dziewczyny a czy wy tez tak macie że wieczorem koło 22 padacie a później już od 6 spać nie możecie?? Ja wieczorem jestem tak zmęczona że szok, co bym nie robiła to przed 23 już mnie nie ma a później 5-6 się budzę i dupa 🤢

ja od zawsze koło 22. padałam 😜 to taka moja godz. do spania 😉 ale teraz w nocy częściej się budzę i jakoś miejsca w łóżku nie moge sobie znaleść 😉
a o 6. chciał nie chciał i tak muszę wstać, bo jak nie do pracy, to studia, więc przeważnie jest tak, że jeżeli mam isć do pracy to spałabym aż do 8. 😜 😁 a jak wiem, że mam wolne to budzę się 6-7 i jestem mega wyspana 😉


Ja mam tak samo, 22.00 to dla mnie godzina spania bo jestem przyzwyczajona że o 6.00 muszę wstawać do pracy i teraz choć jestem na zwolnieniu też wstaję o 6.00 szczególnie że jak mój mąż wstaje i się krząta w tej naszej kawalerce to już i tak ze spania nici.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Dziękuję dziewczyny ☺️
Marta motyl piękny 🙂
A jak Maja i Gabrysia się czuję dziś? Mmałe chorowitki.


Maja wygląda lepiej, katar nikły, ale marudna jest 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta, widać że nie nudzicie się w domu 😁 śliczny brzusio 🙂

Hehe z moim mężem i dwójką dzieci ciężko się nudzić 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...