Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry!!!
Ja nadal walczę o kompa.... chyba będę zmuszona kupić sobie netbooka, bo m nigdy mnie do tego lapka nie dopuści 🤢 😮 Zaraz nadrobię zaległości bo od wczorajszego poranka nie jestem na bieżąco....
Jakby co, to pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dnia, bo.... nie wiem kiedy znów będę miała do was dostęp 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

agusiakowalczyk napisał(a):
siehankowa napisał(a):
wrrr... muszę się pożalić - właśnie musiałam wypisać mandat mojemu koledze policjantowi, który pracuje ze mną w Komendzie, bo zaparkował przed komendą w odległości mniejszej niż 10m przed pasami i szedł nasz komendant i to zobaczył 😮 i z jego polecenia musiałam go ukarać 😮 o pouczeniu nie było mowy!
I to dowód na to, że policjanci tez płacą mandaty ☺️
WOW 😮 nadgorliwość gorsza od faszyzmu... 🙃
No w sumie policjant też człowiek. 😉
A mam takie głupie pytanko, siehankowa, czy Ty masz jakiś ubiór służbowy? Mundur? 🙂 Tak mi teraz przyszło do głowy, jak wyglądasz z brzuszkiem 😁

hehe, do 4 miesiąca śmigałam normalnie w mundurze, w sumie do 3 miesiąca pracowałam tez normalnie tzn. na drodze 😜 pozniej przenieśli mnie do biura, i po 4 miesiącu przestałam chodzić w mundurze, bo spodnie zaczynały mnie cisnąć, a nie chciało mi się kupowac nowych 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do zabobonów, to ja tam w nie nie wierze... jak szłam na pogrzeb i sekcje zwłok to wszyscy krzyczeli i mówili, że to pecha przyniesie! co do zgagi, to np. moja siostra z pierwszym dzieckiem miała od samego poczatku do końca ciąży, poza tym bardzo brzydko wygladała, a synus urodził sie łysy 😁 a w drugiej ciązy w ogóle zgagi nie miała, wyglądała bardzo ładnie i córcia urodziła sie z długimi czarnymi kudłami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
hehe, do 4 miesiąca śmigałam normalnie w mundurze, w sumie do 3 miesiąca pracowałam tez normalnie tzn. na drodze 😜 pozniej przenieśli mnie do biura, i po 4 miesiącu przestałam chodzić w mundurze, bo spodnie zaczynały mnie cisnąć, a nie chciało mi się kupowac nowych 😉
nowe pewnie też szybko zaczęłyby Cię cisnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Dzień Dobry!!!
Ja nadal walczę o kompa.... chyba będę zmuszona kupić sobie netbooka, bo m nigdy mnie do tego lapka nie dopuści 🤢 😮 Zaraz nadrobię zaległości bo od wczorajszego poranka nie jestem na bieżąco....
Jakby co, to pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dnia, bo.... nie wiem kiedy znów będę miała do was dostęp 🤢

Foga my na szczescie mamy dwa, u mnie to raczej ja bym nie dopuscila a jak juz to na chwile 🙂 😜 okropna jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
siehankowa napisał(a):
hehe, do 4 miesiąca śmigałam normalnie w mundurze, w sumie do 3 miesiąca pracowałam tez normalnie tzn. na drodze 😜 pozniej przenieśli mnie do biura, i po 4 miesiącu przestałam chodzić w mundurze, bo spodnie zaczynały mnie cisnąć, a nie chciało mi się kupowac nowych 😉
nowe pewnie też szybko zaczęłyby Cię cisnąć 😉

hehe, no fakt 😉 dlatego na chwilę obecną zamieniłam mundur na leginsy, tuniki i sukienki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
ann5353 🤪 🤪 🤪 Ja już myślałam, że jednak ludzie aż tak nie wierzą w te przesądy.... Moje babcie nigdy mi nic nie powiedziały, zebym zdjęła korale... W ogóle nikt mi nic takiego nie powiedział - a często coś zakładam na szyję... No a łańcuszek z medalikiem to noszę non stop. 🙂
Wiem tylko z opowieści, że moja jedna babcia obwiniała moją ciocię, że jeden z jej synów się oplątał pępowiną, bo ciocia chodziła po nitkach, była krawcową!. Tylko jakoś kolejni dwaj synowie już się nie okręcili pępowiną, a ciocia nie zmieniła zawodu. 😜


Z babcią mojego męża to pod tym względem tragedia 😁 Szyć mi nie wolno, pod sznurkami na pranie przechodzić też nie. Kiedyś się jej spytałam co ja mam teraz zrobić z domu nie wychodzić czy co, bo nade mną idą linie telefoniczne i elektryczne, to się trochę zdziwiła i stwierdziła, ze to już ode mnie nie zależy, a te sznurki od prania tak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem już dziewczyny 🙂 ponieważ jak wstawałam miałam gwiazdki przed oczami to nie mogłam jechać do lekarza, mój mąż kazał mi iść spać, zdrzemnęłam sie troszkę i ciśnienie 135/85 teraz dalej leżę i odpoczywam by nie wzrosło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzusie i mamusie 🙂
Byłam już na dworku posiedzieć,bo takie piękne słoneczko,ale coś net mi przestał działać i przyszłam w domku przed kompem poleżeć i was poczytać 🙂
Magdalena ,Marta śliczne malowane brzusie 🙂
Diviana ładnie wyglądasz.
Wczoraj też zauważyła że puchną mi nogi,jak nie poleżę w ciągu dnia 🥴
A i widzę że co do skurczy łydek to większość z nas ma podobnie,mnie dziś rano pierwszy raz złapał 🥴
pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Jestem już dziewczyny 🙂 ponieważ jak wstawałam miałam gwiazdki przed oczami to nie mogłam jechać do lekarza, mój mąż kazał mi iść spać, zdrzemnęłam sie troszkę i ciśnienie 135/85 teraz dalej leżę i odpoczywam by nie wzrosło


no kochana to oszczędzaj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z tą zgagą to tak na żarty pisałam, bo fakt faktem to taki sobie kolejny zabobon. W pierwszej ciąży zgagi nie miałam, a synek się z czarnymi długimi włosiskami urodził. W drugiej co prawda miałam i synek też włosiaty, co prawda rudy, ale zawsze 😁 Ale to już zbieg okoliczności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Diviana napisał(a):
Jestem już dziewczyny 🙂 ponieważ jak wstawałam miałam gwiazdki przed oczami to nie mogłam jechać do lekarza, mój mąż kazał mi iść spać, zdrzemnęłam sie troszkę i ciśnienie 135/85 teraz dalej leżę i odpoczywam by nie wzrosło

no kochana to oszczędzaj się 🙂
DOKŁADNIE! Odpoczywaj! Dobrze, że sprawdzasz sobie ciśnienie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana sprawdzaj, odpoczywaj. Ale jak do wieczora się nie unormuje i mąż wróci z pracy. Obowiązkowo powinien cie zawieźć na izbę przyjęć. Uwierz mi z ciśnieniem w ciąży się nie zartuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, odpoczywam własnie, najśmieszniejsze że nic od rana nie robiłam tylko leżałam, bo przecież na tym zwolnieniu jestem.
Co do zabobonów to ja nie wierzę, noszę korale, łańcuszki czy co tam mi się spodoba, szyć też mi się zdarzyło i pewnie tysiąc innych rzeczy których robić nie powinnam bo coś tam. Ja tam sądzę że co ma być to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
Dziewczyny,a Wy też czujecie często dzidzie na samym dole,już prawie przy '' mariolce''? bo ja myślałam że dzidzia gdzieś wysoko jest,ale jak ją czuję przy samej pipce to już zgłupiałam 🙂


Kochana ale twoja dzidzia rośnie. I w zalezności od tego jak jest obrócona. Albo wali cię pięściami w "mariolkę" (uwielbiam ten twój tekst) 🤪 🤪 🤪 albo też kopie nózkami. Mi macica sięga już wysoko ponad pępek. Hehe a gdzie się zaczyna to każdy wie 🙂 I ja czuje mała zarówno prawie pod żebrami jak i na samym dole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Diviana sprawdzaj, odpoczywaj. Ale jak do wieczora się nie unormuje i mąż wróci z pracy. Obowiązkowo powinien cie zawieźć na izbę przyjęć. Uwierz mi z ciśnieniem w ciąży się nie zartuje.


Podpisuje się pod tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Dziewczyny,a Wy też czujecie często dzidzie na samym dole,już prawie przy '' mariolce''? bo ja myślałam że dzidzia gdzieś wysoko jest,ale jak ją czuję przy samej pipce to już zgłupiałam 🙂

Właśnie ja też mam to samo. Chodzę jak kaczka - jak to napisała Agusia 🙂
Bo tą główkę to na kości łonowej czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
malstep napisał(a):
Dziewczyny,a Wy też czujecie często dzidzie na samym dole,już prawie przy '' mariolce''? bo ja myślałam że dzidzia gdzieś wysoko jest,ale jak ją czuję przy samej pipce to już zgłupiałam 🙂

Właśnie ja też mam to samo. Chodzę jak kaczka - jak to napisała Agusia 🙂
Bo tą główkę to na kości łonowej czuję.


Moja dzidzia jest ułożona miednicowo więc póki co to kopniaki dostaję w "mariolkę" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś doczytałam, już jestem choć trochę na bieżąco... Super, ze dziewczyny juz sa w domu 🙂
Diviana - strasznie wysokie to ciśnienie, więc dopisuję się do rad koleżanek, jak będzie tak fixować, to jedź do lekarza..
Malstep - ja też czasami czuję małą na samej "mariolce" i dziwne jest to uczucie.....
Mara, Diviana - piękne brzuszki....
A ogólnie, jak zwykle po dłuższym czytaniu, zapomniałam co miałam napisać ☺️ ☺️ ☺️
Wczoraj byłam w ZUSie zapytać, kiedy w końcu dostanę moją wypłatę, a niemiła Pani powiedziała, że będzie wtedy, jak będzie... 😮 Nie ma to jak urzędnicy.... Ogólnie dowiedziałam się tyle, ze może nawet w maju w ogóle nie dostanę, tylko dopiero w czerwcu....... a później tez nie wiedzą w jakim terminie będę otrzymywać kasę, bo ponoć oni nie maja sztywnych dat..... Nieźle... czyli jestem postawiona przed wielką niewiadomą.. tylko cholera to moje pieniądze, które dziady zabierali mi przez tyle lat z wypłaty.. Gdzie tu sprawiedliwość???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...