Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam nadzieje ze w takim razie nie bede musiała powtarzac tego badania 🙂 Zobaczymy co powie mi lekarz ide we wtorek 🙂 i bede miała usg w koncu chyba..., zobaczymy czy moje łożysko przesunęło sie nieco bo miałam umiejscowione z przodu, no ciekawe co dalej.
Ale miałam sen dzisiaj że rodziłam i że mnie kroili od kolana bo nie mogli małego wyciągnąć, koszmar normalnie aż sie obudziłam i ucieszyłam ze to tylko sen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie brzusie

I kurde nie załapałam się na 3000stronę 🤔 ani na kawkę 🤢
Ja z rana sprawy pozałatwiałam, teraz Was doczytam i Marta moja mała wczoraj wróciła z wycieczki super zadowolona a wieczorem 37,3 😮 w nocy to z 38 miała chciałam jej zbić temp ja do leków a tam paracetamol jest ale przeterminowany 🤢 porobiłam jej okłady, rano wstała bez gorączki ale do przedszkola jej nie puściłam.
Zobaczymy jak to dzisiaj będzie. Więc rozumiem co czujesz
Zdrowia dla Majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień Dobry Laseczki 🙂 🙂 🙂 🙂
Martusia super, że dzidzia zdrowa, teraz jeszcze zeby Majeczka wyzdrowiała i bedzie gicio 😁 😁 😁 😁 A na ta kawkę z siehankową to ja bardzo chetnie sie piszę. Super, bedzie sie w końcu spotkać 🙂 🙂 🙂 🙂
U Nas dzisiaj baaaaaaardzo cieplutko, aż sie bije ze za ciepło poniewaz ja na upały zle reaguje 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja też przegapiłam 3000 stronkę... 😞 😜
Ja smaruję brzuchola i biodra oliwką Bambino na noc, a resztę ciała balsamem AA normalnym i rozstępów na razie nie mam - ale tak, jak już było pisane, to jest raczej sprawa genetyki niestety... 😞 Widziałam promocję tej Mustelli w Super Pharmie za 120 zł chyba - ale nie kupiłam... Moja mama miała parę rozstępów nad pępkiem tylko i mam nadzieję, ze ja więcej nie będę miała 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

millium faktycznie koszmar... 🥴 ja dzisiaj też kiepsko spałam... w ogóle od pn jakoś kiepsko się czuję... zawroty głowy mam nawet... 🤨 chyba ta pogoda tak na mnie działa... niskie ciśnienie... Ja ogólnie mam zazwyczaj niskie ciśnienie, więc przy takiej pogodzie to masakra... 😞
A jeszcze wczoraj się zdenerwowałam w pracy 😞 😠
Mam nadzieję, ze od dzisiaj już będzie lepiej 🙂 Ja dzis będę gotować fasolkową! 😁 to chyba moja ulubiona zupa! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nazwa odciągaczka to kiedyś była stosowana 🙂 w tych liścikach moich rodziców, co ostatnio znaleźliśmy oni właśnie pisali o odciągaczce, a nie o laktatorze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk ja tez ostatnio mam straszne zawroty glowy, nawet staram się unikac autka bo to różnie bywa 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Wczoraj mierzyłam sobie ciśnienie bo myslałam ze mam niskie a tu 130/80 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Gdzie standardowe moje to 90/60 😮 😮
A dzisiaj tez kiepsko spałam bo strasznie bolały mnie mięśnie posladków i biodra, raz to az mi tak na noge promieniowal ten bół 🤨 🤨 🤨 🤨 Nie fajne uczucie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia na pierogi zapraszam, babcia klei i naprawdę ruskie to jej specjalność hihi 😁 😁 😁 Znowu będę miała tyle, ze do zamrażarki mi starczy 🙂

Aniołek spoko, szukajcie miejsca gdzie dzieciaki się zajmą 🙂 🙂 🙂

Daniela no Majka się bawi, ale widać ze chora, oczy takie zaszklone, tuli się...

Aneczkare gratuluję zdrowego maluszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
agusiakowalczyk ja tez ostatnio mam straszne zawroty glowy, nawet staram się unikac autka bo to różnie bywa 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Wczoraj mierzyłam sobie ciśnienie bo myslałam ze mam niskie a tu 130/80 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Gdzie standardowe moje to 90/60 😮 😮
A dzisiaj tez kiepsko spałam bo strasznie bolały mnie mięśnie posladków i biodra, raz to az mi tak na noge promieniowal ten bół 🤨 🤨 🤨 🤨 Nie fajne uczucie 🤢
Masz ciśnienie 90/60? To strasznie niskie! takie 'normalne' to chyba 120/80. Ja mam najczęściej 104/65... coś takiego... Gdy to górne jest poniżej 100 to powinno się zgłosić do lekarza...
Ja w nocy też się budziałam, też jakoś mnie bolały biodra-nie mogłam sobie znaleźć dobrej pozycji... 😞 A moze to przez pełnię?! 😜 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
agusiakowalczyk ja tez ostatnio mam straszne zawroty glowy, nawet staram się unikac autka bo to różnie bywa 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Wczoraj mierzyłam sobie ciśnienie bo myslałam ze mam niskie a tu 130/80 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Gdzie standardowe moje to 90/60 😮 😮
A dzisiaj tez kiepsko spałam bo strasznie bolały mnie mięśnie posladków i biodra, raz to az mi tak na noge promieniowal ten bół 🤨 🤨 🤨 🤨 Nie fajne uczucie 🤢
Masz ciśnienie 90/60? To strasznie niskie! takie 'normalne' to chyba 120/80. Ja mam najczęściej 104/65... coś takiego... Gdy to górne jest poniżej 100 to powinno się zgłosić do lekarza...
Ja w nocy też się budziałam, też jakoś mnie bolały biodra-nie mogłam sobie znaleźć dobrej pozycji... 😞 A moze to przez pełnię?! 😜 😜 hehe


Aniołek ja też mam takie ciśnienie 90/60 i wiecznie czuję się jak śnięta ryba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiakowalczyk takie ciśnienie to całkiem normalna rzecz. Ja mam standardowo 90/60. Tylko w ciąży mam wyższe, nie wiem moze z racji zwiększonej ilosci krwi w organizmie wtedy. Byłam u lekarza nie raz, hehe i nic. Niektórzy poprstu tak mają. Kiedys dostałam poprostu kofeinę w kroplach, ale działała na mnie jak normalna kawa, więc lekarz odpuścił. Jedynym minusem tej sytuacji jest to że marzną mi stopy (hehe ale mąż grzeje).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki. Ja właśnie wróciłam z banku bo chyba Wam się nie pochwaliłam ale Uefa wylosowała mnie i mam 4 bilety na Euro 2012 🙂 no i właśnie do dzisiaj trzeba było za nie zapłacić więc raniutko z M. poszliśmy do banku zrobić przelew. Teraz już tylko czekać na bilety 🙂 🙂
Ja jakoś też dzisiaj za bardzo spać nie mogłam, w ogóle dla mnie ostatnio przewrócić się na drugi bok to nie lada wyczyn a jak leże na plecach to ciężko mi się oddycha 🥴 🥴 i weź tu się wyśpij 😉 Idę przygotować coś na obiadek i później do Was zajrzę buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Ja się zaraz do naszego domku ciuchciągiem wybieram bo mają nam szafy mierzyć tzn. mają mierzyć miejsce w którym te szafy mają być 🙂
Diviana oglądałaś kiedyś film "Nigdy w życiu" ?? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
A dzisiaj tez kiepsko spałam bo strasznie bolały mnie mięśnie posladków i biodra, raz to az mi tak na noge promieniowal ten bół 🤨 🤨 🤨 🤨 Nie fajne uczucie 🤢

aniołek, wiem co czułaś 😉 bo mnie tak ostatnio cały dzień bolało, z tym, że jeszcze tak jakby kosc ogonowa i łonowa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Diviana napisał(a):
Ja się zaraz do naszego domku ciuchciągiem wybieram bo mają nam szafy mierzyć tzn. mają mierzyć miejsce w którym te szafy mają być 🙂
Diviana oglądałaś kiedyś film "Nigdy w życiu" ?? 🙂 🙂 🙂


Oglądałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Aniołek spoko, szukajcie miejsca gdzie dzieciaki się zajmą 🙂 🙂 🙂

w Dzierżoniowie jest taki "świat dziecka" plac zabaw pod dachem, kulki, piłki itd. I jest tez tam barek więc i dzieciaki i rodzice mogą się zająć sobą 😉 tak więc myslę, że to dobre miejsce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Diviana napisał(a):
Ja się zaraz do naszego domku ciuchciągiem wybieram bo mają nam szafy mierzyć tzn. mają mierzyć miejsce w którym te szafy mają być 🙂
Diviana oglądałaś kiedyś film "Nigdy w życiu" ?? 🙂 🙂 🙂


Oglądałam 🤪
To jak piszesz o tej ciuchci zawsze kojarzysz mi się z ta Judytą. Ona też do Warszawy pociągiem dojeżdżała, hehe moze tym samym co ty teraz 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...