Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

agapurka2 napisał(a):
Wiecie co się okazało...no brak słów po prostu - na moją "naszą" korzyśc pomylono sie i puszczono wypłatę x2 !!!!!. 🤪 Trzeba szybko pieniążki wybrać co by przelewu nie cofnęli 🙂, no chyba ,że zaraz zadzwonią i zapytaja czy taka rzecz miała miejsce...

agapurka, raczej "szybkie" wybranie nie wiele da, bo nawet jak wybierzesz kase, a oni dojdą do tego, że zaszła pomyłka, to będą kazali Ci oddać niestety 😞
moja mama miała taki przypadek... przelali jej swoją wypłate i jeszcze czyjąś.... z tym,że ona sama poszła do banku i zgłosiła pomyłkę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

uf, właśnie zastępca komendanta wpadł na chwile do mnie do biura, na szczęście wykazałam się dużym refleksem i zamknęłam nasze forum 😜 sprytnie udając, że jestem straaasznie zapracowana 😁
na szczęście zastępca jest "bardziej ludzki" i "normalniejszy" od pierwszego komendanta, więc nawet tak bardzo się nie zestresowałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaległości nadrobione 🙂
Eleza Ty też byłaś twarda 🙂 dobrze, że glukoza wyszła ok.
k8 dbaj o siebie i wypczywaj, dobrze, że już w domu jesteście 🙂
Andrzelika i ann5353 powodzenia na glukozie, wezcie przykład z koleżanek i bądzcie dziewczyny twarde 🙂
Agat19 gratuluję zdrowego synka 🙂 chłopak już wagę ma dużą, jak na chłopaka przystało 🙂
aneczkare22 Tobie także gratuluję zdrowego synka 🙂 Rosną nam dzieci bardzo ładnie 🙂1120 to ładny wynik w 29 tyg 🙂 Super 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta zycze zdrowka dla córci )
to juz 3000 stron 🙂 o rety 🙂
Ja dzis mam zamiar zrobic na obiad schabowego, ziemniaczki z koperkiem i marchewke, ale tak mi sie nie chce za to zabrac, a maz napalony na obiad. No cóz moze wczesniej zeskrobie te ziemniaki i ubije kotlety zeby pozniej tylko nastawic i lezec 🙂 Taki mam dzis leniwy dzien 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
Ja już w domku ,dziś od 7 rano miałam jazdy,i teraz cały dzionek mam dla siebie 🙂
Co do kremów na rozstępy,to ja też narazie smaruję się Oliwka Johnsona i powiem wam że póki co żadnych rozstępów jeszcze nie mam,zobaczymy co będzie dalej 🙂
Aneczkare , Marta super wieści z wizyt,gratuluję 🙂
A zapomniałam wam się wczoraj pochwalić ,że wczoraj dostałam jeszcze pościel dla Franka,razem z tymi ochraniaczami na łóżeczko,do tego 2 komplety poszewek na to wszystko i 3 prześcieradła 🙂 Wszystko takie śliczne w koloże żółtym i pomarańczowym 🙂 Teraz dokupię sobie jeszcze jeden zestaw i będe miała spokój 🙂
Dziś musze się rozejrzec za prezentem dla męża ,w sobote kończy 31 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki! 🙂
A propos wczorajszej rozmowy o pieluszkach, a dokładnie o pieluszkach z Biedronki, to dzisiaj dostałam newslettera z 'dzieciowo mi' (wczoraj podsyłałam ich recenzję pieluszek Dada):
"Dzieciowo mi
Jest mi niezmiernie przykro, ale pieluchy Dada, które oceniłam na 6 zjeżdżają w dół na łeb, na szyję. Trója mili państwo, trója. I to z minusem. Masakryczne wycieki. Notka zmieniona: http://www.dzieciowo.pl/2011/04/nowe-pieluszki-dada-premium-genialna-podroba-pampersa.html"
Także sprostowanie na początek 😜
A teraz się zabieram za czytanie, co tam naskrobałyście od wczoraj 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiłam wczoraj przelew z konta na konto i czekam 😞, może po 12:00 bedą i wyrusze na zakupy... 🙂

Jeśli chodzi o wypłate x2 to ja kiedys miałam taką sytuacje i przyszło do mnie po tygodniu pismo z prośbą o zwrot wynagrodzenia - nie zwróciłam i dalej dostawałam taką samą wypłatę.
Cóż, bede dobrej myśli...
Czuje sie jakos tak niewyraźnie dzisiaj...chyba alergia robi swoje...
Ciekawe czy moge coś brac na alergię w ciązy? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzusie 🙂 Wczoraj miałam taki zabiegany dzień że jak wróciłam wieczorem do domu to tylko szybko do łóżka wskoczyłam i od razu zasnęłam, odebrałam wyniki i glukoza na czczo mam 74 a po wypiciu 75gr mam aż 144 więc martwie sie że bede musiała powtórzyć badanie, ble, ble, ble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milium nie martw się 144 to na granicy normy. Zobaczysz co powie lekarz 🙂
Juz tu jedna cukrzycę sobie wmawiała 🙂 🙂 🙂 (pozdr, dla jo-aneczki) 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 napisał(a):
Zrobiłam wczoraj przelew z konta na konto i czekam 😞, może po 12:00 bedą i wyrusze na zakupy... 🙂

Jeśli chodzi o wypłate x2 to ja kiedys miałam taką sytuacje i przyszło do mnie po tygodniu pismo z prośbą o zwrot wynagrodzenia - nie zwróciłam i dalej dostawałam taką samą wypłatę.
Cóż, bede dobrej myśli...




O kucze no to nieżle, z tą kaską 🥴
A dalej pracujesz w tej firmie po takiej akcji jak im zrobiłaś?
Mi kiedys dwa razy przelali kasę,ale sama oddałam,sumienie mi nie pozwoliło,bo pomyslałam sobie że jak ja 2 razy dostałam,to ktos inny mógł nie dostać,i trochę mi się szkoda zrobiło tej osoby.Sama nie chciałabym wyladować w takiej nieciekawej sytuacji 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, obecnie nie pracuje w tej firmie. To miało miejsce pare lat temu i wypłaty nie zwróciłam z takiego względu że zawsze przychodziła z opóźnie iem - wieczne problemy...
Obecna sytuacja dotyczy firmy męża 🙂w Niemczech..a tam obóz pracy niesamowity, wyzyskiwanie, obcinanie wypłat jak tylko sie da - no i nadeszła byc może sprawiedliwość ew. gwiazdka z nieba. Jakby tego nie nazwac w obecnej dzidziusiowej sytuacji każdy grosz sie przyda...
Z reguły mam miękkie serce, pomagam innym ale życie mnie nauczyło,że "kto ma miękkie serce ten ma twardy tyłek" - ja z sercem na dłoni a ktoś mi kopa w d... więc teraz kieruje się tylko iwyłącznie dobrem swoim, dziecka i męża - reszta sie dla mie nie liczy - tak jak ja sie dla innych nie liczyłam - ot sprostowanie odnośnie mojego podejścia do zwrotu wypłay....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 na poczatku to mi sie wydawało niedobre zachowanie z Twojej strony, ale jak sprostowałas to uwazam ze racje masz. Jak wyzyskiwac potrafia to teraz niech za to płaca, zreszta ze swojej winy. Wiem jak wyglada praca za granica moj m od naszego slubu wyjezdza w delegacje, a za takie rozłaki i poswiecenia, ciezka prace z dala od domu to uwazam ze pieniadze nie sa adekwatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Diviana, super fotka w avatarku 🙂


Dziękuję ☺️ stara taka, ale na zmiany mnie jakoś wzięło 🙂
Hehe uważaj na fora matrymonialne 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadam się tylko przywitać bo pies mnie na dwór wyciąga i pisać nie daje 🙂
Marta- zdrówka dla małej. No i wpraszam się na pierogi-kocham ruskie 🙂
Ja dziś miałam ciężki poranek poszłam spać po 1 a przed 6 się obudziłam i koniec ze spaniem, mała potem jeszcze mała zaczęła brykać więc dziś będę chodzić na rzęsach 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...