Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja szpile tylko na okazje... Mam jedne takie sandałki na 8cm obcasie, jeszcze mojej mamy i są tak wygodne, że kilka wesel całych w nich przetańczyłam! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
dziewczyny pytałam o kocyk- może przeoczyłyście. Jeden wystarczy czy dwa kupić ?


lydziaa ja jeszczenie mam żadnego, ale jestem zwolennikiem posiadania rzeczy na zapas tylko z umiarem. Myślę, że dwa, może różnej dgubości, gdyby jeden był w praniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kocyka to ja kupiłam jeden. Ale teraz mam 4 🙂 🙂 🙂
Bo kto przychodził w odwiedziny kupował kocyk 🤪 🤪 🤪


PS. Ale plus jest taki że każdy przyniósł inny i tak mam dwa grube i dwa cienkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Co do kocyka to ja kupiłam jeden. Ale teraz mam 4 🙂 🙂 🙂
Bo kto przychodził w odwiedziny kupował kocyk 🤪 🤪 🤪


PS. Ale plus jest taki że każdy przyniósł inny i tak mam dwa grube i dwa cienkie 🙂


no widzisz o tym nie pomyślałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
dziewczyny pytałam o kocyk- może przeoczyłyście. Jeden wystarczy czy dwa kupić ?


lydziaa ja jeszczenie mam żadnego, ale jestem zwolennikiem posiadania rzeczy na zapas tylko z umiarem. Myślę, że dwa, może różnej dgubości, gdyby jeden był w praniu.


Ja też jeszcze nie mam żadnego... 😞

W ogóle moje zakupy musimy jeszcze odłożyć, bo bierzemy sie za remont przedpokoju i wymianę okien... 😞
Mam nadzieję, że będę miała w czerwcu siły i czas na zakupy 🙂

A co myślicie o pieluszkach wielorazowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andrzelika no to faktycznie nie masz problemu ze szpilami 🙂

Kiedyś to wykorzystam 😁 Bo teraz to raczej szpilek nie założę, no jak będzie dziecko to chyba też, ale na wesela itp. bardzo przydatne. 😜


ja uwielbiam szpile i już się śmiałam, że w przyszłym roku Rafał będzie biegał za maluchem a ja szpile sobie kupię 😁 Znając życie będzie inaczej, ale pogadać sobie mogę

Ja mam takie 12cm, w nich bym raczej nie pobiegała, ale tatusiom się kupi jakieś porządne adidaski, więc niech biegają 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andrzelika no to faktycznie nie masz problemu ze szpilami 🙂

Kiedyś to wykorzystam 😁 Bo teraz to raczej szpilek nie założę, no jak będzie dziecko to chyba też, ale na wesela itp. bardzo przydatne. 😜


ja uwielbiam szpile i już się śmiałam, że w przyszłym roku Rafał będzie biegał za maluchem a ja szpile sobie kupię 😁 Znając życie będzie inaczej, ale pogadać sobie mogę

Ja mam takie 12cm, w nich bym raczej nie pobiegała, ale tatusiom się kupi jakieś porządne adidaski, więc niech biegają 😁 😁 😁


a jak w końcu będziemy sexy mamami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pieluszek to ja jak na razie mam 10 tetrowych i 3 flanelowe, zamierzam jeszcze dokupić, ale to tylko tak żeby buzię wytrzeć, podłożyć, bo tak to jednorazowe będę używała. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Co do pieluszek to ja jak na razie mam 10 tetrowych i 3 flanelowe, zamierzam jeszcze dokupić, ale to tylko tak żeby buzię wytrzeć, podłożyć, bo tak to jednorazowe będę używała. 🙂 🙂
Ja też mam z 10 tetrowych pieluszek. A te flanelowe to jak wyglądają? 🙂
Jeszcze się nie zdecydowałam, jakich będę używać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia sexi mamy będziemy, ale żebyśmy nie były mamami lolitami 😁 😁 😁 Moja kuzynka urodziła dziecko i sobie takie tipsy strzeliła długie, że teściu taką aferę jej zrobił, bo jak tu do dziecka z takimi szponami. 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Co do pieluszek to ja jak na razie mam 10 tetrowych i 3 flanelowe, zamierzam jeszcze dokupić, ale to tylko tak żeby buzię wytrzeć, podłożyć, bo tak to jednorazowe będę używała. 🙂 🙂
Ja też mam z 10 tetrowych pieluszek. A te flanelowe to jak wyglądają? 🙂
Jeszcze się nie zdecydowałam, jakich będę używać...

takie mieciutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Co do pieluszek to ja jak na razie mam 10 tetrowych i 3 flanelowe, zamierzam jeszcze dokupić, ale to tylko tak żeby buzię wytrzeć, podłożyć, bo tak to jednorazowe będę używała. 🙂 🙂
Ja też mam z 10 tetrowych pieluszek. A te flanelowe to jak wyglądają? 🙂
Jeszcze się nie zdecydowałam, jakich będę używać...

Np. tak http://allegro.pl/pieluszki-flanelowe-70x80-atest-milpol-i1598413320.html . Są mięciutkie takie, ale nimi to raczej buzi nie wytrzesz, bardziej żeby gdzieś u lekarza podłożyć, nawet jak gorąco dziecko przykryć. 😜 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pieluszek wielorazowych, bo rozumiem że chodzi o te tzw ekologiczne, wielorazowe 5 sztuk. To ja ich nigdy nie używałam. Oglądałam ostatnio dość długi program na ich temat. I nawet myślałam o ich zakupie. Jednak nie zdecyduje się na nie. Byc może przy jednym dziecku jest czas na ich uzywanie.
Taki noworodek robi kupkę średnio co 2 godziny. Więc odpowiedż sama w sobie. Ja naprwdę nie moge ocenic ich używania. więc to tylko taka pośrednia moja opinia.

Uzywam pampersów, mam 20 tetrowych i dwie flanelowe po Majce, i raczej dokupowac nie będę. Kiedyś wypowiadałam się na temat tetrowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Lydzia sexi mamy będziemy, ale żebyśmy nie były mamami lolitami 😁 😁 😁 Moja kuzynka urodziła dziecko i sobie takie tipsy strzeliła długie, że teściu taką aferę jej zrobił, bo jak tu do dziecka z takimi szponami. 🤢 🤢 🤢


No tak źle to chyba z nami nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
a jakie jednorazówki kupujecie? Ja na początek myślałam o pampersach, ale słyszałam też sporo dobrych opinii na temat tych biedronkowych

Bardzo dobra recenzja:
http://www.dzieciowo.pl/2011/04/nowe-pieluszki-dada-premium-genialna-podroba-pampersa.html
🙂 w ogóle polecam tą stronkę - mi się bardzo podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
a jakie jednorazówki kupujecie? Ja na początek myślałam o pampersach, ale słyszałam też sporo dobrych opinii na temat tych biedronkowych

Ja mam Pampers new baby te 1 i będę z Pampersa kupowała, podobno Huggiesy są dobre jeszcze, a właśnie te biedronkowe moja ciocia używała i sobie chwaliła, a zaś moja sąsiadka kupiła je i narzekała, że się kulkują. Więc nie wiem, ja chce Pampersy bo są chłonne i nie czuć mokrego jak się dziecko zsika, ale wiadomo nie dogodzi się każdemu 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia ja używam pampers newborn 2-5kg, potem zmieniam na te od 3-6kg itp. Juz pisłam że moje dzieci tak już mają, ze około 1,5 roku dostają uczulenia na pampersy. Byc moze firma je produkująca do wytwarzania tych wiekszych używa jakiegoś środka, którego nie toleruja moje dzieci. Wtedy zmieniam na Bella Happy i jest ok. Majka teraz używa Bella Happy 4+ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Co do pieluszek wielorazowych, bo rozumiem że chodzi o te tzw ekologiczne. To ja ich nigdy nie używałam. Oglądałam ostatnio dość długi program na ich temat. I nawet myślałam o ich zakupie. Jednak nie zdecyduje się na nie. Byc może przy jednym dziecku jest czas na ich uzywanie.
Taki noworodek robi kupkę średnio co 2 godziny. Więc odpowiedż sama w sobie. Ja naprwdę nie moge ocenic ich używania. więc to tylko taka pośrednia moja opinia.

Uzywam pampersów, mam 20 tetrowych i dwie flanelowe po Majce, i raczej dokupowac nie będę. Kiedyś wypowiadałam się na temat tetrowych.
Myślałam raczej o pieluszkach wielorazowych, coś takiego:
http://www.pieluszkarnia.pl/pol_n_PIELUSZKI-WIELORAZOWE-100.html
Mam znajomą, która sama je szyje, także nawet taniej bym mogła kupić u niej.
Wymienia się tylko wkład (no chyba, ze tzw. otulacz też się zabrudzi). Tak jak kiedyś była tetra+ceratka, to teraz jest wkład (tetrowy, flanelkowy, bambusowy i Bóg wie jaki jeszcze może być) + otulacz (polarkowy zamiast ceraty - by pupka oddychała).
Jasne, że to się wiąże z praniem... ale ta moja znajoma pisała mi, ze to nie jest naprawdę uciążliwe.
Sama nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
a jakie jednorazówki kupujecie? Ja na początek myślałam o pampersach, ale słyszałam też sporo dobrych opinii na temat tych biedronkowych

Ja mam Pampers new baby te 1 i będę z Pampersa kupowała, podobno Huggiesy są dobre jeszcze, a właśnie te biedronkowe moja ciocia używała i sobie chwaliła, a zaś moja sąsiadka kupiła je i narzekała, że się kulkują. Więc nie wiem, ja chce Pampersy bo są chłonne i nie czuć mokrego jak się dziecko zsika, ale wiadomo nie dogodzi się każdemu 😜 😜
W Biedronce mają dwa rodzaje pieluszek - to może sąsiadka miała ten drugi rodzaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk możliwe, nie orientuję się w pampersach jeszcze 😁 😁 😁 A co do tych Twoich pieluszek to widziałam je na allegro właśnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...