Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj bo na ich temat mozna baaaardzo duzo powiedziec 😁 ...

Ja narazie uciekam cos porobic w koncu 🙂 bo sie w leniwca zamienie :P Bede gdzies za godzinke do dwoch .. ciekawe ile tym razem naprodukujeci stron :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
😁 😁a my juz wrocilismy!!!! jestem taka szczeslwa ze dzidziusia widzialam!!!! i MOJA CORECZKA NADAL JEST DZIEWCZYNKA I TO MA JUZ SIE NIE ZMIENIC!!!!!!!!!!!! wazy okolo 957gram jest silna i zdrowa i pani doktor stwierdzila ze okolo tygodnia starsza! m byl wniebowziety i to on pani tlumaczyl co gdzie jest 😮 😁 nie dawal jej dojsc do slowa!!!


Gratuluje serdecznie 🙂 Dużą masz córeczkę )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
są tu jeszcze jakieś mamy z metra cięte? bo mam pytanko ja mam 156 i szukam podobnej. Wiem, że marta-lion jest moich gabarytów.
Och ty 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia jeśli chodzi o kieckę ja mogę ci ją poprostu wysłać obejrzysz ją i zdecydujesz. Ona po renowacji wyglądała tak, ze nikt nic nie zauważył. Sprzedać ci jej nie sprzedam bo było by nie fair.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
są tu jeszcze jakieś mamy z metra cięte? bo mam pytanko ja mam 156 i szukam podobnej. Wiem, że marta-lion jest moich gabarytów.


Ja jestem 🙂 ważyłam tyle co worek cementu niemal, no ciut więcej, ale Marta przy mnie to olbrzym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe Magda gdzie jesteś ???? Trzeba by zrobić ranking wzrostu mamusiek hihi 🤪 🤪 🤪 Zobacz jak się zgłaszają 🤪 🤪 🤪

Hehe i wagi od razu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...