Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Lydzia jeśli chodzi o kieckę ja mogę ci ją poprostu wysłać obejrzysz ją i zdecydujesz. Ona po renowacji wyglądała tak, ze nikt nic nie zauważył. Sprzedać ci jej nie sprzedam bo było by nie fair.


nie chodzi o kieckę- przynajmniej na razie 😉 ale to się jakoś dogadamy myślę 🙂
Napisałam Ci wiadomość na sierpnióweczkach- czytałaś może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Hehe Magda gdzie jesteś ???? Trzeba by zrobić ranking wzrostu mamusiek hihi 🤪 🤪 🤪 Zobacz jak się zgłaszają 🤪 🤪 🤪


😁 😁 Dobry pomysł 😁 Mam szanse coś wygrac 🙂 😉 Pierwszy raz w zyciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Lydzia jeśli chodzi o kieckę ja mogę ci ją poprostu wysłać obejrzysz ją i zdecydujesz. Ona po renowacji wyglądała tak, ze nikt nic nie zauważył. Sprzedać ci jej nie sprzedam bo było by nie fair.


nie chodzi o kieckę- przynajmniej na razie 😉 ale to się jakoś dogadamy myślę 🙂
Napisałam Ci wiadomość na sierpnióweczkach- czytałaś może?
O nie zaraz czytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka trzymam kciuki 🙂

Lydziaa ja mam 160 więc tez niewiele 😉

My już po obiadku, pozmywane, teraz capuccino czas wypić 🙂 Dzisiaj po Gabi jadę wyjątkowo koło 16 bo jest na wycieczce 🙂 I muszę wyciągnąć męża na zakupy do Niemiec tam taki eladne ubranka można kupić za grosze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO, HALO, jednak mi sie udało na chwile do was dołączyć.
Cóż, praca nie zając...
Poczytałam co dziś pisałyście.
he, he Kornelka - fajnie piszesz o swoich perypetiach w pracy; widać, że masz kobitko zdrowe podejście do życia. Oklaski dla ciebie. Uśmiałam się czytając to co napisałaś.
A, i chciałam wam powiedzieć, że jak utrzymacie takie tempo pisania, to kolejne 1000 stron dziś stuknie 😉
Mapa, ja podzielam twoje zdanie na temat babć. Sama, mimo, że jestem w ciąży ustępuję starszym miejsca. Myślę, że jednak osoby starsze mogą się czuć gorzej niż my ciążoweczki 🥴
Ale nie powiem, to miłe jeśli ktoś ustąpi mi miejsca, oczywiście o ile ten ktoś jest przed sześćdziesiątką 🙂 Od starszych pomocy nie przyjmuję 😉
Lydziaaa, nie wiem czy się mieszczę w twojej kategorii - ja mam 162
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe Magda gdzie jesteś ???? Trzeba by zrobić ranking wzrostu mamusiek hihi 🤪 🤪 🤪 Zobacz jak się zgłaszają 🤪 🤪 🤪


😁 😁 Dobry pomysł 😁 Mam szanse coś wygrac 🙂 😉 Pierwszy raz w zyciu 🙂


Ja też mam szansę, a więc zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
pytałam o wzrost, bo chodzi mi o to czy przy niskim wzroście wygodny jest przewijak na łóżeczko
Odpowiedziałam ci 🙂

Hehe nie wiedziałam czy chcesz na forum, więc masz na sierpnióweczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
pytałam o wzrost, bo chodzi mi o to czy przy niskim wzroście wygodny jest przewijak na łóżeczko


No masz 🙂 🙂 Myślałam, że o coś innego chodzi, może o ubiór?? Niestety nie wiem, Ja kupię jak uznam, że mi potrzebny jak już urodzę. Córkę bez przewijaka przebierałam, ale jak to robiłam... Nie pamiętam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie szłam sobie kawkę zrobić, a mój psiur leży w słoneczku i się opala 🙂 nie ma to jak wygrzewanie starych kości przez szybę :P A spróbowały byście go przegonić- nie ma opcji 😁

Mam jeszcze jedno pytanie- jeden kocyk wystarczy czy zaopatrzyć się w dwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
pytałam o wzrost, bo chodzi mi o to czy przy niskim wzroście wygodny jest przewijak na łóżeczko
Odpowiedziałam ci 🙂

Hehe nie wiedziałam czy chcesz na forum, więc masz na sierpnióweczkach 🙂


ja mam 162cm i przewijak kupiłam przy Bartosiu i stelaż pod wanienkę - bardzo pomocne szczególnie przy moich problemach z kręgosłupem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki dziękuje że trzymałyście kciuki. Ja nie wiem co się ze mną wczoraj działo, masakra jakaś myślałam że już urodzę 🙂
Nie no tak na poważnie męczyłam się troche ale po nospie powolutku mi przechodziło i w bólu zasnęłam. Dzisiaj czuje sie lepiej ale to juz niestety nie jest to co było na początku ciąży. ZA tydzień mam wizytę to o wszystkim powiem lekarzowi i mam nadzieje że jakoś dotrwam do wizyty. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina, a ci obiecałam napisać o wynikach krzywej cukrowej.
Tak jak pisałam, wyniki po 50g miałam podobne do ciebie i lekarz mnie postraszył troszkę cukrzycą.
Ale po 75 g wyszły następujące:
- na czczo 84
- po 1 h: 141 (norma do 180)
- po 2 h: 110
Tak więc wszystko ok i nie muszę się dalej badać.
Z tego co zrozumiałam to badanie cukru po obciążeniu 75g jest bardziej wiarygodne, ale w takim razie nie rozumiem czemu nadal zlecają 50g???
Choć jak widać, nie wszędzie. Część z was od razu dostała skierowanie na 75 g.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam przewijak, zamawiałam pod łóżeczko, jakby ktoś chciał, bo wiem że parę dziewczyn zamawia te samo to tu jest link http://allegro.pl/klups-przewijak-niemowlecy-safari-mis-nadstawka-i1599404219.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia napisał(a):
Hej dziewczynki dziękuje że trzymałyście kciuki. Ja nie wiem co się ze mną wczoraj działo, masakra jakaś myślałam że już urodzę 🙂
Nie no tak na poważnie męczyłam się troche ale po nospie powolutku mi przechodziło i w bólu zasnęłam. Dzisiaj czuje sie lepiej ale to juz niestety nie jest to co było na początku ciąży. ZA tydzień mam wizytę to o wszystkim powiem lekarzowi i mam nadzieje że jakoś dotrwam do wizyty. 🙂


no to oszczędzaj się, a jeśli coś się będzie działo to dzwoń alo jedź do lekarza-lepiej na zimne dmuchać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...