Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

lydziaa84 napisał(a):
no to myślę, że dam radę w razie co encyklopedię pod nogi sobie położę 😁

Schodki takie dla dzieci, jak do mycia ząbków i po problemie hehe 😁 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Kornelka jest i nagroda 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/830/puchar5008.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3144/puchar5008.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


O jeżu malusieńki dostałam 😁 😁 Dziękuję jak nie wiem co 😁 😁 W rzucę na tapetę 😁
Lydziaa i marta oklask dla Was 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
no to myślę, że dam radę w razie co encyklopedię pod nogi sobie położę 😁

Schodki takie dla dzieci, jak do mycia ząbków i po problemie hehe 😁 🙂 🙂 🙂


jest jeszcze jedna opcja- mąż będzie przewijał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
no to myślę, że dam radę w razie co encyklopedię pod nogi sobie położę 😁

Schodki takie dla dzieci, jak do mycia ząbków i po problemie hehe 😁 🙂 🙂 🙂


jest jeszcze jedna opcja- mąż będzie przewijał 😉
Hehe wtedy to ci przewijak niepotrzebny, bo sypialni mu braknie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też zapytam o przewijak. Czy ten nakładany na łóżeczko pasuje również do łóżeczka turystycznego?
Ja wcześniej korzystałam z miękkiego, leżał u mnie na biurku 😉 , ale teraz, ponieważ często będziemy z małą wyjeżdżać potrzebuję czegoś co będzie pasować do łóżeczka turystycznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
To ja też zapytam o przewijak. Czy ten nakładany na łóżeczko pasuje również do łóżeczka turystycznego?
Ja wcześniej korzystałam z miękkiego, leżał u mnie na biurku 😉 , ale teraz, ponieważ często będziemy z małą wyjeżdżać potrzebuję czegoś co będzie pasować do łóżeczka turystycznego
Nie wiem ale zaraz mogę sprawdzić 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
To ja też zapytam o przewijak. Czy ten nakładany na łóżeczko pasuje również do łóżeczka turystycznego?
Ja wcześniej korzystałam z miękkiego, leżał u mnie na biurku 😉 , ale teraz, ponieważ często będziemy z małą wyjeżdżać potrzebuję czegoś co będzie pasować do łóżeczka turystycznego


to chyba zależy od łóżeczka- ja kupiłam turystyczne i jest chyba szersze od tradycyjnego. Na szczęście w tym łóżeczku które kupiłam był przewijak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
To ja też zapytam o przewijak. Czy ten nakładany na łóżeczko pasuje również do łóżeczka turystycznego?
Ja wcześniej korzystałam z miękkiego, leżał u mnie na biurku 😉 , ale teraz, ponieważ często będziemy z małą wyjeżdżać potrzebuję czegoś co będzie pasować do łóżeczka turystycznego
Nie wiem ale zaraz mogę sprawdzić 🙂 🙂 🙂


Super, Martuś, będę wdzięczna. Doczytam potem co napisałaś, bo muszę znów gonić do przedszkola.
Eh, niech już mój małż wróci do domu, bo ja ciągle w rozjazdach jestem 😠
Ale za to obiadu nie muszę robić - zjemy u dziadka 🙂 🙂 🙂
Do wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzucholki! 🙂
Ale duuużo piszecie! 🙂
Po przyjściu do pracy nadrobiłam trochę zaległości, ale niestety obowiązki wezwały i nawet się przywitać nie zdążyłam! A teraz kolejne mnóstwo stron do nadrobienia się zrobiło! 🤪
Coś o wzroście piszecie, ja już pisałam kiedyś nawet, że mam 170 cm (no może 169 cm, bo się garbię 😜 ) i ważyłam przed ciążą ok 60 kg, a teraz mam już ponad 72 kg! 😮
Był też chyba temat babć - ale jeszcze nie doczytałam 🙃
A o przewijakach to wszędzie słyszę i czytam, że WARTO mieć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka z tego co patrzyłam na allegro, to teraz właśnie turystyczne są z przwijakiem przeważnie, chyba że masz łóżeczko a po prostu chcesz dokupić. Ten normalny co zamówiłam idzie nałożyć na moje łóżeczko turystyczne, ale wiadomo nie ma jak go przymocować, bo jest na bolce. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Cześć, Brzucholki! 🙂
Ale duuużo piszecie! 🙂
Po przyjściu do pracy nadrobiłam trochę zaległości, ale niestety obowiązki wezwały i nawet się przywitać nie zdążyłam! A teraz kolejne mnóstwo stron do nadrobienia się zrobiło! 🤪
Coś o wzroście piszecie, ja już pisałam kiedyś nawet, że mam 170 cm (no może 169 cm, bo się garbię 😜 ) i ważyłam przed ciążą ok 60 kg, a teraz mam już ponad 72 kg! 😮
Był też chyba temat babć - ale jeszcze nie doczytałam 🙃
A o przewijakach to wszędzie słyszę i czytam, że WARTO mieć!


agusiakowalczyk warto pod warunkiem, że się do niego sięgnie 🙂 Ty spokojnie możesz kupic 🙂 Ja to i z encyklopedią pod nogami mogę miec problem 😉 ale za to w tłmie wszędzie się wcisnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
😁 😁a my juz wrocilismy!!!! jestem taka szczeslwa ze dzidziusia widzialam!!!! i MOJA CORECZKA NADAL JEST DZIEWCZYNKA I TO MA JUZ SIE NIE ZMIENIC!!!!!!!!!!!! wazy okolo 957gram jest silna i zdrowa i pani doktor stwierdzila ze okolo tygodnia starsza! m byl wniebowziety i to on pani tlumaczyl co gdzie jest 😮 😁 nie dawal jej dojsc do slowa!!!
SUPER! Dla nas też każde USG to niesamowite przeżycie! 🙂 Jak to dobrze, ze wymyślili takie urządzenia! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 169/170. W szpilkach nie chodzę na co dzień, ale jak jest jakaś uroczystość to zakładam, ale nie mam z tym problemu, bo mój Kuba ma 202cm 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzusie 🙂 Zaczynam pakowanie przed pierwszymi z 2 wakacji 🙂 przed..wakacyjnych 😉 Jako ze wakacje =narodziny Lenki,to korzystam z możliwości odpoczynku teraz 🙂Starsza corcia super szczęśliwa,bo nieplanowane wagary w szkole 🙂,a my dumni,ze pokażemy mój(nasz 🙂 brzusio rodzince 🙂Odwagi by spakować 3 walizki i niczego nie zapomnieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamaRani napisał(a):
Hej brzusie 🙂 Zaczynam pakowanie przed pierwszymi z 2 wakacji 🙂 przed..wakacyjnych 😉 Jako ze wakacje =narodziny Lenki,to korzystam z możliwości odpoczynku teraz 🙂Starsza corcia super szczęśliwa,bo nieplanowane wagary w szkole 🙂,a my dumni,ze pokażemy mój(nasz 🙂 brzusio rodzince 🙂Odwagi by spakować 3 walizki i niczego nie zapomnieć 🙂


to udanego wypoczynku życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
na all można też kupić specjalny przewijak na łóżeczko turystyczne 🙂

Kornelka- ja też nie narzekam na mój wzrost- przynajmniej szpilki wysokie mogę nosić 😉


Przeoczyłam nową mamę, więc przepraszam i WITAM GORĄCO mamaRani[color=red][/color] czy to prawdziwe imię Twojej córki?

O matko o obcasach mi przypomniałaś 🙂 Jak ja uwielbiam.... W niedzielę się skusiłam na takie niezbyt wysokie i tylko dlatego, że do samochodu w podróż bo innych które łątwo włożyc nie mam. Chodziłam takm mało, bo tylko siedziałam,a nogi tak mi napuchły, że włożyc ich nie mogłam. To wszystko to nic..przyjdzie czas na obcasy, ciąża nie trwa wiecznie 🙂 Dobra, teraz już biorę się za robotkę tj zlew i pranie. O 18 wybywam z domu więc gdybym się już nie pojawiła to mówię Dobranoc[ /b] Jest jednak szansa, że się pojawię i o właściwszej porze będę mogła życzy Wam miłych snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andrzelika no to faktycznie nie masz problemu ze szpilami 🙂

Kiedyś to wykorzystam 😁 Bo teraz to raczej szpilek nie założę, no jak będzie dziecko to chyba też, ale na wesela itp. bardzo przydatne. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
dziewczyny pytałam o kocyk- może przeoczyłyście. Jeden wystarczy czy dwa kupić ?

Ja mam, jak na razie 1, do wózka, ale jeszcze jeden kupuję, tak żeby do łóżeczka położyć, bądź w domu przykryć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andrzelika no to faktycznie nie masz problemu ze szpilami 🙂

Kiedyś to wykorzystam 😁 Bo teraz to raczej szpilek nie założę, no jak będzie dziecko to chyba też, ale na wesela itp. bardzo przydatne. 😜


ja uwielbiam szpile i już się śmiałam, że w przyszłym roku Rafał będzie biegał za maluchem a ja szpile sobie kupię 😁 Znając życie będzie inaczej, ale pogadać sobie mogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
dziewczyny pytałam o kocyk- może przeoczyłyście. Jeden wystarczy czy dwa kupić ?
Mi mama mówi, że lepiej dwa kocyki, jeden cieńszy,a drugi grubszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...