Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

I jeszcze w kwestii mebelków.
Ja przy pierwszym dziecku kupiłam tylko łóżeczko dopasowane kolorem do naszej sypialni, bo przez 3 lata nasza córcia mieszkała z nami w sypialni.
Przewijak trzymałam na biurku (biurko było duże więc również podręczne akcesoria się zmieściły np. pampersy, chusteczki, krem itp) a wanienkę stawiałam na biureczku komputerowym.
A jak moja córcia skończyła 3 latka to kupiliśmy jej wypasione mebelki, które będą jej służyć przez lata.
Teraz już wyrosła z małego stoliczka z krzesełkami, więc kupiliśmy jej w zamian biurko szkolne. A stolik będzie czekał na młodszego użytkownika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
milium napisał(a):
No muszę Ci powiedzieć siehankowa ze cena jest naprawde atrakcyjna i chyba są dobre jakościowo, myślę że się na nie zdecyduje, wpisałam sobie tą stronkę do ulubionych.

milium, czytałam trochę na forach o tych kosmetykach i właśnie wszyscy pisali, że skład mają ten sam co Oilatum... Tak więc z tych aptecznych kosmetyków najbardziej polecali Oilatum (z tym, że drogie), nastepnie następnie te Oillan a pozniej jeszcze Balneum(czy jakoś tak) 😉

Tak samo jest z mlekiem Bebilon i Bebiko, mają taki sam skład, a Bebilon jest o dużo doroższe. Dostawca, co przywoził właśnie takie rzeczy do sklepu ciotki to powiedział, no ale wiadomo oni klientom tego nie powiedzą, bo na Bebilonie mają większy zrobek. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie a producenci żeruja na młodych rodzicach bo wiadomo każdy chce jak najlepiej dla maluszka wiec zapłaci, to tak jak malowaliśmy pokój dla małego kupiliśmy lepszą farbę bo wiadomo, żeby było pieknie i dobrze, malowaliśmy 4 razy bo nie chciała kryc a w rezultacie kupiłam dekoral który był najtanszy z tych wszystkich farb i prosze raz pomalowałam i wszystko pieknie pokryte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was podglądam cały czas między jednym a drugim zestawieniem w pracy 🙂 ...ale się nie wypowiadam, bo się nie znam... 😞
Gorąco... Bezwstydnie zdjęłam leginsy 😜 dobrze, że mam sukienkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
My też wcinamy obiadek: rybka w sosie chrzanowo-koperkowym, ziemniaczki gniecione i sałata z pomidorami 😜
Wszystkim życzę SMACZNEGO
MNIAM! A pomidory z Hiszpanii? 😜

Ja dzisiaj nie wiem, o której zjem jakiś obiad... 😞 Jadę po pracy na szkołę rodzenia! 😁 Pierwszy dzień 🙂 Ciekawe, jak będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ryby kocham 🙂
A teraz uciekam na dworek, bo pogoda piękna trza wciąć jakiegoś lodzika 😁 😁
Miłego popołudnia dziołszki 😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
a ja nigdy nie rusze ryby 😞 tylko tunczyka jestem w stanie przelknac 😮i mimo ze wiem ze powinnam szczegolnie teraz dla malej ale nie dam rady 🤢 od zawsze od samego zapachu mdlosci dostawalam 🤨


Ja nie przepadam za rybami typu śledzie w occie, śmietanie i innych rzeczach, ryb po grecku, w galarecie. Fe... Nie jem ryb na wigilię. Tylko barszcz i pierogi 😜
Ale lubię rybkę z grilla i pieczone w jakimś fajnym sosie. Nawet wczoraj mówiłam, że żałuję, że w wakacje nie będziemy w Polsce, bo mieszkam blisko morza i uwielbiam smak smażonej rybki z frytkami i surówką.
A najbardziej lubię łososia, którego w Norwegii dostatek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martalion mam prośbę Ty wczoraj dawałaś linka z wypełnieniami pościeli jak się nie mylę mogłabyś wkleić go ponownie?
Zmieniły mi się plany. Piernicze nie kupuje całego zestawu pościeli z baldachimem i z wypełnieniami, kupuję ochroniacz pościel przybornik i rożek a wypełnenie osobno , a wiem,że Ty masz jakieś sprawdzone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze,a ja dopiero teraz odzyskałam internet. Niby byl ale taki do d..y ze nic nie chciało się otworzyć 😠 Ja troszkę lepiej czuję, choć pół dnia przeleciałam na sucharkach teraz gotuje sobie rosolek i zobaczymy jak po nim bedzie, choc mdlości mam nadal 🤢 🤢 🤢 🤢
A rybek tez nie lubie, ewentualnie śledzie 🙂 Ale nie bede pisac o jedzeniu bo zaraz mi się cos zachce i znów wyląduje w kibelku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię ryby - ale żebym jakoś szalała, to nie.
W każdym bądź razie zawsze, jak jestem gdzieś, gdzie można zjeść świeżą rybkę - to JEM 😁
A w ciąży to chętnie wcinałam szproty podwędzane w oleju. Wiem, ze niby wędzonego nie powinno się jeść... ale ja w małych ilościach od czasu do czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troszke po lezałam i nadrobiłam teraz zaległości.Nie czuje sie dzis najlepiej 😞Boli mnie brzuszek.Więc pewnie zaraz znowu sie połoze.Co do materaców to ja kupiłam razem z łózeczkiem
http://allegro.pl/alltimax-lozeczko-safari-mis-materac-gk-gdansk-i1533725898.html
Torbe do szpitala tez juz kompletuje,zostały mi tylko do kupienia majtki oraz jeszcze jedna koszula,a tak to chyba juz wszystko mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Martalion mam prośbę Ty wczoraj dawałaś linka z wypełnieniami pościeli jak się nie mylę mogłabyś wkleić go ponownie?
Zmieniły mi się plany. Piernicze nie kupuje całego zestawu pościeli z baldachimem i z wypełnieniami, kupuję ochroniacz pościel przybornik i rożek a wypełnenie osobno , a wiem,że Ty masz jakieś sprawdzone 🙂

Pati proszę, ja kupowałam u nich wypełnienie dla Majki, teraz zostało dla Julii 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
z tuńczyka to pastę robię a w innej postaci też mi nie podchodzi


spaghetti z tunczykiem uwielbiam!!! i moja szwgierka jest wegetarianka i robi pyszna salatke z tunczyka...a tak to kazda ryba jest dla mnie obrzydliwa...a najgorsza to chyba taka pasta z makreli wedzonej z jajkiem....fuuuuuuuuuuujjjjj jak tylko zapach poczuje to juz mnie na wymioty ciagnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rybki 🙂 Hmm... Nie jestem jej smakoszem. Lubię tuńczyka, ale nie w zastraszajacych ilosciach, bardziej jako dodatek do potraw, pizzy czy sałatki. Nie zjem żadnej pasty rybnej, zupy itp. Nie jadam śledzi, hehe nie wiedzieć czemu za to uwielbia je moja starsza córka 🙂 Do tego stopnia, że jak była mniejsza i ktoś nas zapraszał pytała czy będą śledzie 🤪 🤪 🤪
Ale kiedy jestem nad morzem rybkę jem obowiazkowo 🙂 Tam uwielbiam zjeść dobrą rybkę z suróweczką, poodbnie kiedy jesteśmy w Anglii tam fish & chips, obowiązkowe danie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuńczyk i łosoś? ble! co do makreli wedzonej to moja mama taka paste robi 🙂 🙂 Coś gust mam całkiem na odwrót...Dobra ja mykam - musze ogarnąć starą szafke bo nowa przyjechała - Filipkowe ciuszki będę miała gdzie włozyć 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...