Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kurcze, założyłam dziś do pracy ciążową spódnicę dżinsową z pasem.... ale jakoś mi w niej niewygodnie... gdzieś w dole brzucha mnie uwiera... i mała kopie w tym miejscu mocno.. mam nadzieję, że nieściska jej tam za bardzo.... Już kombinuje z tą kiecką jak mogę.. obkręcam, podciągam ale i tak coś jest nie tak... A do 15.30 tak daleko 🤢 🤢

Pati, to urządzenie to musi być super sprawa ale cena rzeczywiście...........kosmiczna 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Jak się czujesz Agnie-szka ???


dzięki, w miarę ok- zapomniałam o szpitalu a tam można się naoglądać i nasłuchać 😞, tabletki działają i brzuch stawia się ok 3 razy- więc też ok, na kanapie przestałam się mieścić z brzuchem więc mam ją rozłożoną 😞 tylko psychicznie mam już dość lezę od stycznia a teraz słoneczko, wakacje, woda...... ale byle do 32 tygodnia wytrzymać 🙂
Madzia ja mam do przodu 12 kg 🙂 masakra i 104 cm w brzuszku- bo widziałam, że czerwcowe pomiary się zaczęły i moje dzieciątko od urodzenia jest alergikiem do 3 roku skaza białkowa teraz taka astmowa na pyłki drzew II , kota i pył remontowy- mamy codzienne lekarstwa i inhalator elektryczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnie-szka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Jak się czujesz Agnie-szka ???


dzięki, w miarę ok- zapomniałam o szpitalu a tam można się naoglądać i nasłuchać 😞, tabletki działają i brzuch stawia się ok 3 razy- więc też ok, na kanapie przestałam się mieścić z brzuchem więc mam ją rozłożoną 😞 tylko psychicznie mam już dość lezę od stycznia a teraz słoneczko, wakacje, woda...... ale byle do 32 tygodnia wytrzymać 🙂
Madzia ja mam do przodu 12 kg 🙂 masakra i 104 cm w brzuszku- bo widziałam, że czerwcowe pomiary się zaczęły i moje dzieciątko od urodzenia jest alergikiem do 3 roku skaza białkowa teraz taka astmowa na pyłki drzew II , kota i pył remontowy- mamy codzienne lekarstwa i inhalator elektryczny.



Spoko ja też przecież leże 🙂 I wiesz co wcale za tym słońcem nie tęsknię...Jak jechałam w czwartek jechałam na wizytę myślałam,że się rozpłynę w aucie...Jeszcze na dodatek mamy czarne auto i czarną skórzaną tapicerkę w środku i myślałam,że dupe mi za przeproszeniem odparzy, a klimy ie chcieliśmy włączać bo ja zaraz mam z krtanią problemy więc po prostu myślałam,że wyzionę ducha 😞 A i trzymaj maleństwo jak najdłużej...Ja na początku miałam marzenie wytrzymać też do min 30-32 tydzień, ale teraz moim celem jest 38 tydzień i ani troszkę wcześniej. Moja malutka ma siedzieć w brzusiu i nigdzie się wcześniej nie wyrywać...Wiesz Agnieszko mam kilka koleżanek które właśnie w ostatnim czasie leżały ze mną w szptalu i urodziły wcześniej...Wierz mi to ni jest wszystko takie jak się wydaje...Takie maleństwo jest podłączane do wielu aparatur, i aj co tam będę pisać, wiadomo,że jest to po to by ratować maleństwo,ale lepiej niech naszym się nigdzie tam nie spieszy....Będzie dobrze zobacz jak łądnie tableteczki uspokoiły Twój brzusio 🙂 Wszytko jest na dobrej drodze 🙂 Mój lekarz dotychczas na każdej wizycie mi powtarzał "Musimy donosić tą ciążę", a teraz już mnie zapytał "Kiedy rodzisz, tzn na kiedy termin mamy?" Strasznie mnie to na duchu podniosło i dodało wiary, Dopiero teraz zaczynam się cieszyć ciążą, choć się boję, aby nie zapeszyć...
Kiedyś pisałam dziewczynom nie wiem czy wtedy z nami byłaś, że boję się zacząć robić zakupy,żeby nie zapeszać a potem za jakiś czas wylądowałam kolejny raz w szpitalu, wtedy wszystko było takie"Patykiem na wodzie pisane "do końca nie wiadomo co, a teraz jest już widać światełko w tunelu i do 38 tygodnia musimy wytrzymać zarówno ja jak i Tyi każdej mamusi,żeyczę aby nasze maleństwa urodziły się w dobrym czasie, nie za szybko i zdrowiutkie różowiutkie i pięknie krzyczące 🙂 a potem rosły sobie zdrowiutko, bez kolek przesypiały całe nocki i były spełnieniem naszych najskrytszych pragnień 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuszki 🙂
Wczoraj już nie dałam rady do was zajrzeć bo wybraliśmy się na pyszne lody do ulubionej lodziarni Pati 😉 w związku z tym, że kiedyś tam pracowałam mój brzusio musiał być pooglądamy wzdłuż i wszerz, każda musiała "poklepać", pogłaskać- masakra. Ale pocieszyły mnie bo stwierdziły, że te 10 kg to chyba w torbie noszę a nie na sobie 😉
Dziś mąż odebrał drobiazgi dla małej- jak przyjedzie z pracy to przegląd będę robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Laseczki 🙂
moniq gratuluje udanej wizyty i zdrowego dzidziusia 😁 😁 😁
siehankowa powodzenia na wizycie 😉 😉 😉
Patusia dobrze to ujęłaś 🙂
U nas znowu dziś upał. Masakra 🤢 🤢 🤢
Noc ciężka, bo duszno bylo jak cholera, zasnęłam koło 3.00 a po 6.00 malutka obudzila mnie porządnym kopniakiem, 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 I znowu nie moglam zasnąć 😠 😠 😠 jejku jak ja wytrzymam te upały 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydzia od godziny właśnie noszę się z zamierzam opędzlowania moich ulubionych lodów 🙂Moja maleńka też je uwielbia zawsze jak zjem super aktywna się robi 🙂
Tylko mam straszną zgagę i nie chcę sobie dokładać bo po lodach to już mnie zamęczy, ale chyba zjem lody poprawię tableteczką na zgagę i będzie git 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
lydzia od godziny właśnie noszę się z zamierzam opędzlowania moich ulubionych lodów 🙂Moja maleńka też je uwielbia zawsze jak zjem super aktywna się robi 🙂
Tylko mam straszną zgagę i nie chcę sobie dokładać bo po lodach to już mnie zamęczy, ale chyba zjem lody poprawię tableteczką na zgagę i będzie git 🙂



Pati tyle naszego,że chociaż smakołyki podjeść sobie możemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, raspberry bardzo fajne avatarki 🙂
Foga Tobie również gratuluję 🙂
moniq super, że jesteś zadowolona z wizyty 🙂
Diviana maszyna do szycia to fajna sprawa. Masz już jak sąydzę smama ykałkę do szycia więc powinnaś by zadowolona z zakupu kiedy już do niego dojdzie czego Ci życzę. Ja o takiej maszynie marzę i raz jestem blżej raz dalej, jeszcze się nie spełniło 😉 Sama yba nie wymyślę nic chyba ale pościel, firanki, zasłony, podwinięcie spodni, naszycie łatki, uszycie ściereczek kuchennych itp to dla mnie nie problem. kup sobie taką co ma wiele ściegów, życzę Ci powodzenia i zadowolenia jak już szyc zaczniesz bo to frajda jak się coś samemu zrobi 🙂

Agnie-szka ja tez mam leżec i wiem co przeżywasz nie mogąc nic zrobic, Ja już tego nawet opisac nie umiem co czuję bo słońce, zakupy, świeże powietrze, kontakt z ludzmi i całe piękno przyrody nas mija tego roku, ale trudno sobie mówię, choc tak czekałam na wiosnę i plany z nią związane. Łatwo nie jest, czasem dół okropny i płakac tylko się chce, ale następnego dnia już uśmiech na twarzy i tak mija dzień za dniem. Dla mnie wiadomoś, że muszę leżec i bardzo się oszczędzac była szokiem bo czułam się dobrze i nic nie zapowiadało takich zmian, Dziewczyny na forum pomagają i wspierają za co im dziękuję. W czwartek jadę na usg, ciekawe co mi tym razem lekarz powie. Agnie-szka dlaczego mówisz, że byle wytrzymac do 32 tyg? Co lekarz Ci jeszcze powiedział?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati dzięki 😘 i oklask dla Ciebie 🙂 wiesz ja też zdaję sobie sprawę z tych podłączonych rurek itp. tylko mam zaczęty 28 tydzień i jak pomyślę o 38 to robię się nerwowa dlatego ten mój wymarzony 32 tydzień jest bliżej... a za słońcem nie tęsknię tylko moja córeczka zaczęła się sama huśtać i ja tego nie widziałam 😞 zaczęła śmigać na rowerze a mnie skręca na łóżku jak się za każdym spacerem pyta czy już mogę iść z nimi 😞 no i za 2 tygodnie jadą do Hiszpanii- bardzo się cieszę ze mój mąż odpocznie bo od stycznia ma wszystko na głowie, ale jak pomyśle o tych zabawach w piasku w wodzie.... ok nie nakręcam się!!!!! odbiję sobie za rok już w czwórkę 🙂 🙂 ..... ja już mam całą wyprawkę z Nexta, pościel i wypełnienie- zakupy bardzo poprawiają nastrój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzusie 🙂
Siehankowa, Foga gratuluje
Pati nie martw się trzymam za Ciebie kciuki jeszcze tylko pare tygodni zostało na szczęście
Moniq super że u Ciebie i malutkiej wszystko oki, ciekawe czy mój mały też sie juz odwrócił główką do dołu 🙂
Widziałam ze wczoraj miałyście kiepskie humorki, ja też miałam kiepski dzionek rano, bo pojechaliśmy z moim m na giełde i nie dogadaliśmy sie kto ma wziąść kase z szufaldy on ciagle mnie popędzał i popędzał i juz sie wkurzyłam, dojechaliśmy na tą giełdę i okazało sie ze nie mamy kasy, oczywiście czyja to wina no przeciez ze moja, no to poszliśmy do jedynego bankomatu w okolicy ale był nieczynny, wiec wróciliśmy do auta, oczywiście mój m juz miał nerwy i sie nie odzywał, wsiedliśmy a on ruszył z całej siły, wiec powiedziałam spokojnym głosem zeby sie zatrzymał i wysiadłam i poszłam sobie na piechote na autobus, w trakcie mojej drogi pieszej podjechał po mnie z drugiej strony ale powiedziałam zeby sie wypchał bo sobie poradze, niech sobie jedzie sam i mam to wszystko w dupie, i poszłam sobie dalej, doszłam na przystanek i czekam na autobus, ale on miał byc dopiero za 40min z tej wsi no to sobie siedze patrze jedzie mój m, zatrzymał sie i mówi zebym wsiadała, ogólnie nie wsiadłabym ale było tyle ludzi na tym przystanku nie chciało mi sie robic scen wiec wsiadłam, przeprosił mnie i oki, potem nawet nie było problemu bo znaleźliśmy inny bankomat i poszlismy w koncu na ta giełde, no ale sie rozpisałam 🙂 Paninka a Ty sie nie przejmuj remontem, my tez malowaliśmy pokój 5 razy bo kupiliśmy beznadziejna farbe, oczywiscie czemu beznadziejna bo ja nie spojzałam w necie porad na temat malowania tapet, wiec powiedziałam ze ja tu facetem nie jestem, bo moze mam jeszcze wymieniac czesci w samochodzie gotowac sprzatac i ogólnie wszystko mu podpowiadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny 🤪
u mnie weekend minął intensywnie więc dziś...leniuchuję - na tyle na ile pozwala mi Bartoś hihi 🙃
upały straszne - wychodzę z domku dopiero po południu a tak ratuję się wiatrakiem 😉
jutro wizyta - jestem podekscytowana - tak dlugo nie widziałam mojej niuni...
wychodzę potem do mamy więc pewno nie zajrzę już dziś
wszystkim życzę miłego dnia...słonecznego z odrobiną chłodnego wiatru 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millum... czyli to kolejny dowód na to, ze faceci zawsze muszą szukac winnego....a że my akutrat jesteśmy najbliżej, to najczęściej zbieramy 😮 Hihi.... Dlatego w sytuacjach awaryjnych najlepiej się ewakuować i wrócić już po wszystkim 🙂 ja tę metode stosuję od dawna i jak na razie skuteczna jest... no bo .... do kogo móże mieć pretensje jak mnie nie było a on był sam ???? 🤪

Kurcze cosik zgłodniałam a jedzonko w stołówce podemną dopiero od 13.00 - umrę tu z głodu... jej... dobrze, że przynajmniej od rana zachował mi sie sok z marchwi... bo tak to wszystko z torebki już opędzlowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opracowuje ankiety dla pani pedagog nt picia alkoholu wśród gimnazjalistów i w jednym z pytań drugoklasista napisał jaki jest skutek spożycia:
"Kręcenie w głowie i dziki seks z napalona jedenastolatką"... ot dzieciaki i ich mądrości 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Opracowuje ankiety dla pani pedagog nt picia alkoholu wśród gimnazjalistów i w jednym z pytań drugoklasista napisał jaki jest skutek spożycia:
"Kręcenie w głowie i dziki seks z napalona jedenastolatką"... ot dzieciaki i ich mądrości 😮 😮


Włos się na głowie jeży 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie sierpnióweczki!!!!
Matko jak dzisiaj gorąco, właczyłam sobie wiatrak, laptop na kolankach i chciałam z Wami popisac ale juz zaczął mnie internet wkurzac ledwo co dałam rade Was poczytać a tu co chwile mi sie rozłącza. To chyba tez przez te upały. Także postaram się wpaść do Was później a teraz pójdę sobie poczytać książeczke. Miłego dzionka Wam zyczę dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Opracowuje ankiety dla pani pedagog nt picia alkoholu wśród gimnazjalistów i w jednym z pytań drugoklasista napisał jaki jest skutek spożycia:
"Kręcenie w głowie i dziki seks z napalona jedenastolatką"... ot dzieciaki i ich mądrości 😮 😮


Kurcze jak ja sobie pomyślę że za rok moja niunia idzie do szkoły.......boje się że ją zepsują jesli wiecie co mam na myśli......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...