Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
mapa a Ty pluca to masz chyba ogromne...tak dmuchalas ze u nas chmury wiatr i grzmi...i zapowiada sie na deszcz 🤪 🤪 🤪 🤪[/q]
Paninka to dmuchnij teraz Ty w stronę Warszawki 😆 😆 😆 😆 U nas na razie zaczyna tylko wiać, ale ja już marzę o zapachu deszczu 😉 i chłodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniolek82 napisał(a):
Jejku Laseczki, siedze teraz na internecie a tam klientki pisza że takie kłucia w pochwie to bóle przepowiadające 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲
czy to mozliwe???????????????

Wszystko w życiu jest mozliwe 🤪 🤪 🤪
A tak poważnie Aniołek, jeśli pytasz czy to skurcze przepowiadajace to raczej nie. Skurcze to nie kłucia. Ale owszem moze to być sposób przygotowywania się macicy do porodu. Pamiętaj przygotowywania 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dzisiaj przyszedł nowy nocnik dla Kubusia i majciory do nauki sikania 🙂 Od dzisiaj zaczynamy ponowne przymiarki do Pana Nocnika heh 🙂 🤪 🤪


No to powodzenia Magda w nauce i dużo wytrwałości i cierpliwości.
Karolcia oj Ty to się wycierpisz w tej ciąży
Do nas ten deszcz mógłby przyjść bo to jest nie do wytrzymania............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
Ojej!!!!!!!!! zerknęłam na suwaku że to już 29 tydzień!!!!!!! 😮 😮 😮 - czyli znając mnie i moje skarby za jakieś 8, 9 tygodni rozsypka 😉 A ja nie mam nic 😉

Mi zostało tylko 7 tygodni 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
aniolek82 Ty nie czytaj o żadnych objawach w internecie!!!
Mi to ZAWSZE szkodzi ☺️
Dla spokoju umów się jutro na wizytę a dziś relaks 🙂


Jak tylko przeczytalam o tych bólach przepowiadających to odrazy zamknęłam ta stronkę i zarejstrowałam się na jutro do lekarza 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
aniolek82 Ty nie czytaj o żadnych objawach w internecie!!!
Mi to ZAWSZE szkodzi ☺️
Dla spokoju umów się jutro na wizytę a dziś relaks 🙂


Co racja to racja 😉 "gupot" się naczytasz i zamartwiać będziesz !!!!! takie kłucia w szyjce się zdarzają, mi pomaga no-spa. O ile nie są zbyt częste i silne to są OK 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia dobrze, że już z nami jesteś 🙂
Ja po obiadku z boku na bok się obracam, mało nie pęknę, ale dob 🙂ry był, kotlecik, mizeria uuummmmm mniam 🙂
O kłuciach to niestety ja nic nie wiem więc się nie wypowiem.
Gdybym już się nie odwzwała to spokojnej nocy Wam życzę i tym które mają wizyty, powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdobry Brzuszki!

Staram się nadrobić zaległości i wyczytałam,że dmuchacie namwzajem w burzowe chmurki - dopisuje się do zamówienia bo u mnie ukrop potworny - oddychać nie idzie 😞 😞

Dzisiaj byłam na zakupach. Kupiłam już płyn do kąpieli i oliwkę z Hipp, termometr do wody... 😁 😁Do kupienia pozostała mi tylko wanienka, mata antypoślizgowa, butelka antykolkowa, smocio Perfect Mom i kocyk z poduszeczką do wózia 😆 😆.

A jak tam u was ? Zakupy zrobione??

Z tymi kłuciami - ja pare dni temu miałam takie kłucia ale przeszły - zapewne macica się buntuje bo mały ostatnio ją okopuje intensywnie 😁 😁.
Przez ten ukrop cierpie na bóle głowy...a gdzie można te chłodzące okłady kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia ładne imię wybraliście dla niuni 🙂 U nas juz tak Oliwka sie przyjęła, że nikt nie wyobraża sobie zmiany imienia 😁 😁 😁 No chyba, że na Kacperka 🤪 🤪 🤪
Skoro twierdzicie, że te kłucia to normalka, w takim razie czekam spokojnie do jutrzejszej wizyty 🙂 🙂 🙂 Ja tak troszkę spanikowałam, bo momentami sa dośc intensywne że az dół brzuszka pobolewa, ale ma nadzieje, że do jutra nic złego się nie wydarzy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki
własnie nadrobiłam zaległosci,wczoraj nie zdążyłam juz nic napisac,bo najpierw przyjechała teściowa,a potem moi rodzice 🙂
Co do pogody,to u nas upała na maksa,dychac nie idzie 😠
Ja dzis byłam na badaniach,moczu i krwi,bo za tydzień mam wizyte.
Dziewczynki piekne zdjecia 🙂
p0xia -gratuluje duzej córci
Dziewczyny które maja dzis wizyte,powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja Tobie życze ochłody w postaci deszczyku a mi podeślij nawet z burzą...mnie to już wszystko jedno - Pooowietrza...

Mam pytanie - czy wam kobitki teraz w tych upałach tez dokuczają bóle głowy a po spacerze puchną stopki i pieką niasamowicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ups...słyszę jakieś huki... Burza bedzie, ale słyszę, że jakaś intensywna raczej. Żeby tylko mąż przed nią do domu zdążył. Trzymajcie się 🙂
Mam psa, który bardzo się burzy boi i wtedy do domu go zabieram. On słyszy ją zanim mi jakikolwiek dzwięk do uszu doleci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...