Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Paninka napisał(a):
Dziewczynki wiecie cos na temat chusteczek huggies 🙂


Ja niestety się nie wypowiem. Z Gabi używałam z bambino lub dzidziusia czasami pampersa. Teraz będę używała tych dada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Paninka napisał(a):
Dziewczynki wiecie cos na temat chusteczek huggies 🙂


mi osobiście nie podchodzą - są takie grubsze ,może dlatego ale też słyszałam że dużo dzieci ma uczulenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka, ja niestety nie pomoge w sprawie chusteczek... moge tylko powiedzieć, że większość mamusiek polecała mi z Pampersa... te niebieskie... odradzały natomiast Sensitiv z Pampersa, bo ponoć słabo nawilżone są...
dobre opinie słyszałam za to o pieluszkach i chusteczkaz z Biedronki "DADA" -ponoć porównywalne z Pampers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
no ja mam juz kilka z pampersa, a teraz znalazlam 8 paczek huggies za niecale 35zl i sie zastanawiam czy sa dobre czy lepiej dolozyc..

Paninka, może wstrzymaj się na razie - 8 paczek to dużo, a co jak sie okaże że dzidzia będzie uczulona na nie? ja wprawdzie sama skusiłam się na 4 paczki z pampersa w promocji, ale jestem w tej dobrej sytuacji, że w razie "wu" gdyby okazało sie że synus będzie na nie uczulony, to moja siostra wezmie je ode mnie, dla swojej córci....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki.
trzymam kciuki na wizytach ja tez mam jutro. Pytalyscie o te wymazy na poaciorkoca kiedy powinny byc robione? a dzis odbieram wyniki badan. /ciekawe jak tam moj cukier po 75- ledwo go wczoraj przezylam bo po 50 mialam troszke za duzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Paninka, ja niestety nie pomoge w sprawie chusteczek... moge tylko powiedzieć, że większość mamusiek polecała mi z Pampersa... te niebieskie... odradzały natomiast Sensitiv z Pampersa, bo ponoć słabo nawilżone są...
dobre opinie słyszałam za to o pieluszkach i chusteczkaz z Biedronki "DADA" -ponoć porównywalne z Pampers

Dołączam do tej opinii - kiedyś Dada to była tragedia ale jak zmienili ich wygląd i opakowanie to zarazem zmieniła sie jakość - są bardzo porównywalne do pampersa i połowę tańsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek ja slyszalalm ze takie sobie sa...ale mowila mi to osoba ktora w tej chwili wogole nie jest wiarygodna dla mnie... 😠

a jak myslicie, jesli ktos przekreca moje slowa opowiada glupoty i robi z siebie biedna sierotke to reagowac, zwrocic uwage czy nie ma co sie denerwowac i puscic mimo uszu...w sumie predzej czy pozniej prawda wyjdzie na jaw a ja sie tylko nie potrzebnie bede uzerac z idiotka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się wkurzyłam! dzwonie do Świdnicy, gdzie wcześniej byłam na usg 3d, chciałam umówic się na wizyte, ale pytam wcześniej, jaki koszt, bo poprzednio lekarz mówił, że druga wizyta to 50zł... a pani na recepcji mówi, że ona nie wie 😮 więc pytam czy może zapytac lekarza? na co ona, żebym przyjechała na wizyte, to po wizycie lekarz przeciez mi powie 😮 no jaja jakieś czy co????? i tłumacze jej, że jeżeli mam kolejny raz płacić 200zł za usg, to ja dziękuję, ale za 50zł, chętnie podejrzę maleństwo... ale "wielka pani recepcjonistka" stwierdziła, że przeciez moge podjechać i zapytac sama lekarza 😮 kurrr... to ja mam specjalnie jechać 20km żeby zapytac o cene, bo jej sie dupska zza lady nie chce ruszyć???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina_ napisał(a):
hej dziewczynki.
trzymam kciuki na wizytach ja tez mam jutro. Pytalyscie o te wymazy na poaciorkoca kiedy powinny byc robione? a dzis odbieram wyniki badan. /ciekawe jak tam moj cukier po 75- ledwo go wczoraj przezylam bo po 50 mialam troszke za duzy.

mój gin wczoraj powiedział, że wymaz na paciorkowca powinien byc robiony po 35.tyg i tak tez mi będzie robił... ale znając życie, to pewnie ile lekarzy tyle opinii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!
W końcu nadrobiłam zaległości z wczoraj, bo.... znowu wieczorem nie było prądu.. Już sama nie wiem o co chodzi... niby wielkich burz nie ma, a prąd co chwila wyłączają 😮 😠

Siehankowa, gratuluje wielkiego i zdrowego synka 🙂


Paninka, nie denerwuj się, bo ty ostatnimi dniami samymi nerwami żyjesz - daj na luz i nie przejmuj się ludzmi 🙂

Marta... rzeczywiście malutko już ci do porodu zostało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81, no właśnie sama się nad tym zastanawiam 😠 zadzwonie za chwile jeszcze raz i normalnie zmuszę ją do tego, żeby mi powiedziała, bo jak nie to pojade tam i powiem jej co o niej myślę 😠 i jeszcze powiem lekarzowi, jak jego recepcjonistka zbywa pacjentów! ja nie wiem, żeby tak kobiete w ciąży traktować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam napisał(a):
Dzień Dobry Brzucholki 😉

siehankowa
wdech-wydech-wdech-wydech i proszę się nie stresować 😉 Może Pani jeszcze dziś kawki nie piła, albo się nie wyspała 😉 Zadzwonisz później! I ona i Ty wyluzujecie 😆 😆 😆 😆 😆

albo jej w nocy nie poszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
jolajola81, no właśnie sama się nad tym zastanawiam 😠 zadzwonie za chwile jeszcze raz i normalnie zmuszę ją do tego, żeby mi powiedziała, bo jak nie to pojade tam i powiem jej co o niej myślę 😠 i jeszcze powiem lekarzowi, jak jego recepcjonistka zbywa pacjentów! ja nie wiem, żeby tak kobiete w ciąży traktować 😮

Może popros telefon do lekarza.
ale co za baba, ze kaze ci przyjezdzac, a mowilas ze masz daleko? po to jest telefon, bo przeciez jak za drogo to zrezygnujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jolajola81, no właśnie sama się nad tym zastanawiam 😠 zadzwonie za chwile jeszcze raz i normalnie zmuszę ją do tego, żeby mi powiedziała, bo jak nie to pojade tam i powiem jej co o niej myślę 😠 i jeszcze powiem lekarzowi, jak jego recepcjonistka zbywa pacjentów! ja nie wiem, żeby tak kobiete w ciąży traktować 😮

Może popros telefon do lekarza.
ale co za baba, ze kaze ci przyjezdzac, a mowilas ze masz daleko? po to jest telefon, bo przeciez jak za drogo to zrezygnujesz.

no właśnie mówiłam jej, że mam 20km, ale ona stwierdziła, że nie moze mi pomóc 😮 ufff, niech emocje opadną i zadzwonie jeszcze raz ... ale jak znowu mnie tak potraktuje, to nie ręczę za siebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga wspominana tu moja ciotka wczoraj tak mi cisnienie podniosla...w sobote pytala czy zostane dzisiaj z jej malym...i powiedzialam ze nie powinno byc problemu...no i wczoraj dzwoni to pytam sie jej czy nie ma innego wyjscia bo slabo sie czuje w glowie mi sie kreci i ciezko z lozka wstac wiec wolalabym nie ale JAK NIKOGO NIE ZNAJDZIE TO PRZYJDE...i ona ze w takim razie jej maz nie pojdzie do pracy...ale nie dostal wolnego...a potem dowiedzialam sie ze...
-cos mi odbilo i najpierw sie zgodzialam a potem olalam ( pewnie mysli ze specjalnie sie zle poczulam)
- ona tez w ciazy chodzila i nie miala takich problemow ( tylko urodzila w marcu i jakos ani razu nie bylo ponad 30 stopni w cieniu)
-nigdy mi sie nie chche do niej przyjsc ( bo unikam tego jak moge bo nie chce mi sie wysluchiwac jej trucia)
- i przeciez nie jest tak strasznie na dworze zeby narzekac...
przeciez normalnie ciezko wytrzymac jest w takie upaly a co dopiero maja kobiety w zaawansowanej ciazy... i u mnie w domu zawsze ktos jest jakby mi sie slabo zrobilo albo odpukac cos sie stalo...a tam bylabym sama z rocznym dzieckiem...zero myslenia a niby taka wyksztalcona i inteligentna jest 😮 😮 😮

jeszcze jak jej na zakupy 15 km nie chcialam zawiezc to stwierdziala ze jakas tam do konca ciazy jezdzila i nie marudzila dawala rade a ja nie moge... i jak tu debilowi wytlumaczyc ze nie bede narazac siebie i mojego dziecka zeby ona mogla sobie zakupy zrobic 🤪 🤪 🤪 szczegolnie ze prawko mam 3 miesiace zero wprawy i umiejetnosci z kursu...


Przepraszam Kochane ze Was zanudzam ale jak wyrzucilam z siebie to wszystko od razu mi lepeij i smiac mi sie chce ze sa tacy bezmyslni egoisci na tym swiecie 😁 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 😁


siehankowa
dziękuję za pamięć o kocyku 😘
A do Recepcjonistki szkoda nerwów...dzwoń do skutku 😉

Paninka ja bym przy okazji spokojnie i chłodno powiedziała,
że sobie nie życzę tego i tego i zapytała co jej to daje.
Ale przy okazji...specjalnie szkoda zachodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...