Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
crazzy napewno to nie jest wina Uroseptu,to tabletki ziołowe.Ja tezczesto miałam problemy z pecherzem i jak pytałam swoją lekarke,to powiedziała,ze mozna je brac w ciązy,ale moge ci cos lepszego polecic,mi to bardzo pomogło.Tabletki uro-up lub urinal.Składaja sie one z zurawiny,a ona zakwasza mocz.

Ehhhh mam nadzieję że nie ma wpływu bo ten Urosept łykałam dośc często! Ten pecherz mnie wykończy kiedyś ...
Inez napisał(a):
crazzy ja to się martwię opieką zdrowotną tutaj w Norwegii. Na pewno przebija ona opiekę w Irlandii. Wyobraź sobie, że dnia 31 maja dostałam pocztą wyniki, które robiłam 2 lutego 😮 😮 😮 😮 😮 Mówiłam już do męża, że jak teraz pójdę w 32 tc na wyniki to dostanę je po porodzie 🤢 Na szczęście wyniki są ok, bo jakby nie były to normalnie bym ich pozwała 😠 😠 😠.



Oj to nie wiem czy mnie przebiłas bo ja wyników nie dostałam nigdy 🤢 nie było również robionej glukozy a jak chcieli mnie z kardiologii wypisać po paru dniach to zadzwonili do szpitala położniczego z pytaniem czy chca sprawdzić czy dzidzia ok i w ogóle a oni że nie ma potrzeby!! Tam rownież dowiedziałam się ze magnez i potas niski ale mój szpital to olal...Jakaś paranoja...w jednym szpitalu jak mialam palpitacje sprawdzali mi dziecko a w drugim samo serce 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta, poród zbliża się wieeelkimi krokami 😁 kurcze, jak już urodzę, będzie mi brakowało tego mojego brzuchola 😜

No wiem mi zawsze też brakuje 😁 😁 😁
Ale ty masz jeszcze szanse 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawiązując jeszcze do mojej wczorajszej wizyty, to chciałam się pochwalić, że synuś nadal ułożony główką w dół, więc jest szansa, że poród będzie naturalny 🙂
a z rzeczy mnie do chwalenia, to już 10kg na plusie 😮 ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Kochane Brzuszki!!!
wlasnie pije kawke i zabieram sie zazaleglosci...

a jestem tak nabuzowana ze szok...nie dociera do mnie jak ludzie moga byc falszywi i zaklamani...ale tak jest jak lecialam na kazde zawolanie a teraz mialam czelnosc odmowic... 😠 😠 😠ale cieszy mnie to ze w koncu predzej czy pozniej wszystko wychodzi i inni wkoncu sie poznaja kto brudy robi 🙃

dobra koniec zali biore sie za czytanie...upalu dzisiaj nie ma na dworze milo i rzesko samopoczucie od razu lepsze mimo podniesionego cisnienia 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, poród zbliża się wieeelkimi krokami 😁 kurcze, jak już urodzę, będzie mi brakowało tego mojego brzuchola 😜

No wiem mi zawsze też brakuje 😁 😁 😁
Ale ty masz jeszcze szanse 🤪 🤪 🤪

no tak 🙂 my za 2 max 3 latka chcemy kolejnego bąbla 😁 więc wszystko przede mną 😜
martusia, ale Ty moze tez jeszcze się skusisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, poród zbliża się wieeelkimi krokami 😁 kurcze, jak już urodzę, będzie mi brakowało tego mojego brzuchola 😜

No wiem mi zawsze też brakuje 😁 😁 😁
Ale ty masz jeszcze szanse 🤪 🤪 🤪

no tak 🙂 my za 2 max 3 latka chcemy kolejnego bąbla 😁 więc wszystko przede mną 😜
martusia, ale Ty moze tez jeszcze się skusisz 😁

Hehe chyba na lody 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, poród zbliża się wieeelkimi krokami 😁 kurcze, jak już urodzę, będzie mi brakowało tego mojego brzuchola 😜

No wiem mi zawsze też brakuje 😁 😁 😁
Ale ty masz jeszcze szanse 🤪 🤪 🤪

no tak 🙂 my za 2 max 3 latka chcemy kolejnego bąbla 😁 więc wszystko przede mną 😜
martusia, ale Ty moze tez jeszcze się skusisz 😁

Hehe chyba na lody 🤪 🤪 🤪

haha, marta z lodów to dzieci nie będzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, poród zbliża się wieeelkimi krokami 😁 kurcze, jak już urodzę, będzie mi brakowało tego mojego brzuchola 😜

No wiem mi zawsze też brakuje 😁 😁 😁
Ale ty masz jeszcze szanse 🤪 🤪 🤪

no tak 🙂 my za 2 max 3 latka chcemy kolejnego bąbla 😁 więc wszystko przede mną 😜
martusia, ale Ty moze tez jeszcze się skusisz 😁

Hehe chyba na lody 🤪 🤪 🤪

haha, marta z lodów to dzieci nie będzie 😁 😁 😁

Hehe no ale przyjemnośc jest 🙂 🙂 🙂
A tak powaznie no wiesz gdyby mi walnął jakiś bogaty wujek w Chicago (nic mie jednak nie wiadomo, ze wogóle takiego mam), no i ktoś cołnął by kalendarz hehe (latka lecą) to ja mogę mieć i 4 🤪 🤪 🤪
Hehe moja sąsiadka ma 4 siostry, dopiero 6 był brat 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, poród zbliża się wieeelkimi krokami 😁 kurcze, jak już urodzę, będzie mi brakowało tego mojego brzuchola 😜

No wiem mi zawsze też brakuje 😁 😁 😁
Ale ty masz jeszcze szanse 🤪 🤪 🤪

no tak 🙂 my za 2 max 3 latka chcemy kolejnego bąbla 😁 więc wszystko przede mną 😜
martusia, ale Ty moze tez jeszcze się skusisz 😁

Hehe chyba na lody 🤪 🤪 🤪

haha, marta z lodów to dzieci nie będzie 😁 😁 😁

Hehe no ale przyjemnośc jest 🙂 🙂 🙂
A tak powaznie no wiesz gdyby mi walnął jakiś bogaty wujek w Chicago (nic mie jednak nie wiadomo, ze wogóle takiego mam), no i ktoś cołnął by kalendarz hehe (latka lecą) to ja mogę mieć i 4 🤪 🤪 🤪
Hehe moja sąsiadka ma 4 siostry, dopiero 6 był brat 🤪 🤪 🤪

hehe, to widzę, że mamy podobne podejście 🙂 ja tam tez chcę mieć 3 dzieciaczków... ale gdybym wiedziała, że będzie mnie stac na utrzymanie większej ilości, to chciałabym więcej 🙂 chociaż wszyscy dookoła śmieją się, że po pierwszym dziecku mi sie odechce 😮 wkurzają mnie tym gadaniem......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
siehankowa napisał(a):
marta, poród zbliża się wieeelkimi krokami 😁 kurcze, jak już urodzę, będzie mi brakowało tego mojego brzuchola 😜

No wiem mi zawsze też brakuje 😁 😁 😁
Ale ty masz jeszcze szanse 🤪 🤪 🤪

no tak 🙂 my za 2 max 3 latka chcemy kolejnego bąbla 😁 więc wszystko przede mną 😜
martusia, ale Ty moze tez jeszcze się skusisz 😁

Hehe chyba na lody 🤪 🤪 🤪

haha, marta z lodów to dzieci nie będzie 😁 😁 😁

Hehe no ale przyjemnośc jest 🙂 🙂 🙂
A tak powaznie no wiesz gdyby mi walnął jakiś bogaty wujek w Chicago (nic mie jednak nie wiadomo, ze wogóle takiego mam), no i ktoś cołnął by kalendarz hehe (latka lecą) to ja mogę mieć i 4 🤪 🤪 🤪
Hehe moja sąsiadka ma 4 siostry, dopiero 6 był brat 🤪 🤪 🤪

hehe, to widzę, że mamy podobne podejście 🙂 ja tam tez chcę mieć 3 dzieciaczków... ale gdybym wiedziała, że będzie mnie stac na utrzymanie większej ilości, to chciałabym więcej 🙂 chociaż wszyscy dookoła śmieją się, że po pierwszym dziecku mi sie odechce 😮 wkurzają mnie tym gadaniem......

Hehe siehankowa bo oni nawiedzeni są 😜 Dzieci to oczywiście obowiązki, ale jakie szczęście. Jaki sens miałoby nasze zycie bez dzieci.
Hehe to tak jak mówią, eeee po slubie to ci się skończy (hehe albo zacznie) 🙂 🙂 🙂 Tylko co tzn.??? Hehe 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My się chyba na jedno decydujemy, no ale nigdy nie wiadomo jak to w życiu będzie.
Mówiliśmy z mężem że jak nam mało będzie to może drugie adoptujemy by dać szanse jakiejś małej istotce na normalny dom, no ale póki co my dwoje, dzidzia i kot 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana, my naszą kotke tez traktujemy jak córkę - naszą pierwszą dzidzię 😁 więc teraz będziemy miec parkę 😜

kurcze, lekarz kazał liczyc mi ruchy od 9.00 rano, dopiero 9.20 a ja już doliczyłam sie ponad 10 🤪

brzucholki, myślicie, że warto wybrać sie ostatni raz na usg 3d? drugą wizyte mam za 50zł, więc tanioszka 😉 tylko czy juz nie za pózno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patunia dziękuję ...miło czytać że ktos jest zadowolony z opieki tutaj...To uspokaja i daje nadzieję ze bedzie ok...Ciężko teraz jakoś o pozytywne myślenie u mnie bo już myślałam że nie trafię do szpitala a tu masz ci los...Ehhh sama pewnie wiesz jak to jest tak bardzo chcieć zeby wszytstko było ok a tu niestety...szpital i załamka 😞 Najważniejsze jest żeby dzidzia była zdrowa...szkoda tylko, ze "inkubator" ze mnie marny..A u ciebie kochana póki co wszystko ok? Jak sie czujesz?
aneczkare22 mozliwe że te ruchy zalezne są od ułożenia... mam nadzieję ze nie nie jest to wina Uroseptu, ktory biorę..bo znowu mam zapalenie pęcherza 🤢


Crazzzyyy ja we wtorek za tydzień też idę do szpitala....i niestety liczę się z tym,że mogę tam zostać już do końca 😞 Staram się nie załamywać i pozostawiam wszystko w rękach Boga co ma być po prostu będzie...Ja czuję się dobrze właściwie dopiero teraz zaczynam się mniej bać i jakoś powolutku zaczynam się cieszyć, jednak mam na uwadze cały czas że to jeszcze 8 tygodni i muszę je jakoś wytrzymać, nie jest mi łatwo, i wcale nie mam ochoty na kolejny długi pobyt w szpitalu, ale dla maleństwa muszę wytrzymać, czym sąte dwa czy nawet dziewięć miesięcy w porównaniu do późniejszego życia z maleństwem??? Staraj się myśleć tak i proszę nie zamartwiaj się 🙂
Co do ruchów bobaski na prawdę czasami chowają się głębiej i niekiedy nawet położne mają problem przy KTG żeby znaleść maleństwo, a przecież ktg jest dość czułym urządzeniem 🙂
A Uroseptem się wcale nie przejmuj...Kochana ja od początku ciąży biorę tyle leków różnego rodzaju, nie wspomne o seri 4 antybiotyków na raz , wszystko daje lekarz skoro dak=je znaczy wie,że jet tom mniejsze zło więc proszę Cię nie daj się zwariować i nie wkręcaj sobie,że Ty gdzieś zawiniłaś, bo to nie Twoja wina kochana, niektóre kobiety po prostu ciążę znoszą idealnie, inne ciężko, a niektóre w ogóle nie mogą w nią zajść..Cieszmy się,że jesteśmy w grupie, która może się cieszyć,że nosi maleństwa pod serduszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa jesli to tylko 50zł to możesz się wybrać tak dla "zabawy", bo teraz już wszystko wesz w sumie. Ile wazy, jak jest ułozony, i czy rozwija się prawidłowo. Bo to wszystko się teraz sprawdza.

Ja zrezygnowałam z 3D teraz choc miałam jechac w 30 tygodniu. Stwierdziłam jednak ze nie warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc dziewczyny
Nie doczytałam wszystkiego, ale wiem, że siehankowa ma dobre wieści 🙂 Gratuluję zdrowego synka 🙂 Chłopak na zdjęciach ładnie wychodzi, wagę ma sporą 🙂 Kto wie czy nie jest największy wśród sierpniowych dzieci 🙂

Ta burza co miała wczoraj u nas byc, poszłą sobie bokiem, ale dziś już nie ma takiego skwaru, Słonko za chmurami ale jest ciepło 🙂

Miłego dnia Wam życzę i doczytam co wczoraj jeszcze pisałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak w ogóle Dzień Dobry 🙂
Siehankowa jak to tylko 50 zł to nie pieniądz , a jak ta wizyta u innego lekarza niż Twój prowadzący to fajnie iść chociażby dlattego,że każdy lekarz ma inny i indywidualny dla siebie sposób badania i zapewne powie Ci coś nowego czego Ci Twój lekarz nie powiedział.
Piszę tak ponieważ jak jestem w szpitalu 3 lekarzy robi usg i wierz mi każdy lekarz odląda to samo dzieciątko i pomimo,że mój lekarz jest zawsze przy badaniu obecny to i tak ten który mu towarzyszy zawsze coś nowego i innego doda o czym mój np mi nawet nie wspomina 🙂 A wiadomo,że cieszą nas każde wieści "z brzusia", więc.... 🙂
Przepraszam,że przypominam ,ale kochana pamiętaj o mnie jak będziesz tą pościel swojemu bobaskowi kupowała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki 🤪
a ja dopiero wstałam ☺️ ,ale po ostatnich nieprzespanych nockach dobrze mi to zrobiło 🙃
Bartkowi przebiły sie w końcu dwa kły i chyba już go nie boli ufff...
Jeśli ktoś ma ochotę na kawkę to zapraszam chociaż tak wcześnie wstałyście że i kawka już była hihi
u nas wczoraj trochę przyburzyło 😮 - zagrzmiało trzy razy i ... po burzy,nawet nie popadało i dziś zaś gorąco od rana...
Wczoraj mąż zabrał nas na plażę i moje chłopaki się kąpały 🤪 😮 ...
Czytam zadowolone mamunie po wizytach - dzisiaj dołączę do tego grona - odliczam czas,ale wizyta "dopiero" o 16.30 😁
Pisałyście że będzie Wam brakować brzuszka po porodzie...ja też tak mam hihi i moja siostra twierdzi że to jeszcze nie koniec 😮 🙃 , ale chyba jednak tak bo już mi ciężko - jednak wiek ma znaczenie w tej kwestii...
Brzuszki - miłego dnia !!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta i Siehankova jak ja Wam zazdroszczę że zostało Wam tak niewiele do porodu. Już niedługo i zobaczycie swoje maleństwa.
Mi niby też ten czas szybko leci ale już bym chciała mieć w domku swojego szkraba 🙂 🙂
Pisałyście o liczbie dzieci, my z mężem też chcielibyśmy trójkę, on ma 5 rodzeństwa także przyzwyczajony jest do dużej rodzinki, bo ja to niestety jedynaczka jestem.
Ale tak szczerze mówiąc to teraz widzę ile kosztuje jedno dziecko (a to dopiero początek) a gdzie utrzymać resztę 😮 😮
Ale przecież pieniądze nie są najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Tak w ogóle Dzień Dobry 🙂
Siehankowa jak to tylko 50 zł to nie pieniądz , a jak ta wizyta u innego lekarza niż Twój prowadzący to fajnie iść chociażby dlattego,że każdy lekarz ma inny i indywidualny dla siebie sposób badania i zapewne powie Ci coś nowego czego Ci Twój lekarz nie powiedział.
Piszę tak ponieważ jak jestem w szpitalu 3 lekarzy robi usg i wierz mi każdy lekarz odląda to samo dzieciątko i pomimo,że mój lekarz jest zawsze przy badaniu obecny to i tak ten który mu towarzyszy zawsze coś nowego i innego doda o czym mój np mi nawet nie wspomina 🙂 A wiadomo,że cieszą nas każde wieści "z brzusia", więc.... 🙂
Przepraszam,że przypominam ,ale kochana pamiętaj o mnie jak będziesz tą pościel swojemu bobaskowi kupowała 🙂

Patusia, pamietam 🙂 ja w tym tygodniu będę chyba kupowała na 100% więc jak tylko ten rózowy, który był w sklepie będzie miał taki sam wzór, co na all to i Tobie wezmę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Tak w ogóle Dzień Dobry 🙂
Siehankowa jak to tylko 50 zł to nie pieniądz , a jak ta wizyta u innego lekarza niż Twój prowadzący to fajnie iść chociażby dlattego,że każdy lekarz ma inny i indywidualny dla siebie sposób badania i zapewne powie Ci coś nowego czego Ci Twój lekarz nie powiedział.
Piszę tak ponieważ jak jestem w szpitalu 3 lekarzy robi usg i wierz mi każdy lekarz odląda to samo dzieciątko i pomimo,że mój lekarz jest zawsze przy badaniu obecny to i tak ten który mu towarzyszy zawsze coś nowego i innego doda o czym mój np mi nawet nie wspomina 🙂 A wiadomo,że cieszą nas każde wieści "z brzusia", więc.... 🙂
Przepraszam,że przypominam ,ale kochana pamiętaj o mnie jak będziesz tą pościel swojemu bobaskowi kupowała 🙂

Patusia, pamietam 🙂 ja w tym tygodniu będę chyba kupowała na 100% więc jak tylko ten rózowy, który był w sklepie będzie miał taki sam wzór, co na all to i Tobie wezmę 🙂



😘 😘 😘 😘 😘
W taki razie czekam na informacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂

Za mną nieciekawa noc... najpierw znalazłam sobie film który oglądałam do 1 w nocy a o 5 Gabi zrobiła pobudkę bo tak zaczęła paskudnie "sucho"kaszleć 😞 Do przedszkola dzisiaj nie poszła, kupiłam jej syrop, robię inhalację i mam nadzieję że dzisiaj w nocy już będzie lepiej i jutro będzie mogła iść do "swojej pracy" (jak to ona mówi) Madzia a jak Twój Kuba??

U nas tez się troszkę ochłodziło 🙂 Ja juz pranko zrobiłam, oprzątnęłam teraz jem tuńczyka mniaaaaam, zaraz jakąs małą kawke"walnę" i do dzieła 😁

Moniczek powodzenia na wizycie 🙂
Marta tylko 60 dni szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...