Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
trzymajcie się na razie - lece przygotować SPAGHETTI mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a później jedziemy na wizytę 🤪

buźki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W końcu mężowie się też o nas martwią i mają jakieś swoje lęki.
Pati ja to mam skleroze miałam Ci o śpiworku napisać, ja to chyba będę zamawiała cały zestaw tako i tam jest śpiworek, bo faklycznie zimą maleństwa będą jeszcze malutkie. U Ciebie koniec zakupów a u mnie dopiero początek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi chyba tesciowa dopiero powiedziala ze chce kupic material na druga posciel 😮 chyba bo oczywiscie na okretke ze moze w sobote tesc ma wolne to pojedziemy i obejrzymy...to jej mowie ze w tym tyg to szafe chce zamowic wiec nie wiem czy bede miala kase zeby kupic a jechac zeby tylko ogladac to bez sensu...to stwierdzila ze w takim razie pojedziemy 😮 i jak ja mam ti interpretowac? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki 🙂
My już po wizycie. Maluszek ułożony główkowo ale nie chciał nam cos dzisiaj buźki pokazać, cały czas się odwracał albo zasłaniał rączkami. Waży 1836 g i według USG termin trzy dni wcześniej czyli na 17 sierpnia. Ogólnie jest wszystko w porządku i następna wizyta dopiero 26 lipca 🙂
Zabieram się za czytanie co naskrobałyście od rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Witajcie brzuszki.

Dziękuję wszystkim za życzenia 😁

Przeleżałam wczoraj w łóżku z gorączką MASAKRA 😠 😠 😠
Byłam dziś u lekarza, bo nie przespałam całej nocy to już 6 dzień 😠 jak gorączka nie schodzi. Dostałam antybiotyk.
Wziełam o 10 dopiero teraz czuję jakąś ulgę.


To dobrze że poszłaś drugi raz, zdrówka dużo Ci życzę

Dziekuje Diana.
ciekawa jestem po jakim czasie dziala antybiotyk, bo znow mi sie goraco zaczyna robic mam nadzieje, ze to nie goraczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Pati, a ja pamiętam o Tobie i poslieli 😉 ale w sklepie bedę dopiero poczatkiem lipca, bo wtedy tez sobie będe kupowała (ostatnia rzecz jaka została mi do kupienia to pościel i kosmetyki 🤪 ) tak więc jeżeli jestes nadal zdecydowana, to wiedz, że pamiętam 😉


😘 😘 😘 😘 Wiem i czekam,aż dasz znać że idziesz to pieniązki prześlę Ci na zakup 🙂


Asia super wieści 🙂
Diviana w końcu ja też zamówiłam śpiworek jako dodatek do wózeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aasia super wieści z wizyty 🙂
Przestał Ci już brzusio twardnieć?

jola dobrze, że byłaś u lekarza 😉
A antybiotyk działa od razu ale wyraźne efekty zwykle są odczuwalne na drugi dzień,
czasem na trzeci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka masz rację i tak trzymaj 🙂
k8 życzę Ci udanej wizyty 🙂

A na dokładkę dla mnie zakład pracy chyba zgubił moje zwolnienie na maj i dostałam tylko 280zł za 5 ostatnich dni maja bo sie umowa kończy i 20 dni z tego zwolnienia zapłaci już Zus. Pominęli przedostatnie, 28 dni zwolnienia gdzieś przepadło. A ja chciałam materac, pieluchy i ubranka kupic. Zapomnę o tym problemie bo zwariowac idzie. Kadrowa zadzwoni jak czegoś się dowie to mi tylko czekac pozostaje. O jeżu malusieńki............. Kawę sobie zrobię, potem ziemniaki obiorę a potem to nie wiem, może już mąż wróci z pracy to przytuli.

Ooooj zadzwoniła kadrowa, zwolnienie się znalazło!!! Bedzie wyrównanie....kiedyś 😉
To teraz kawa będzie smaczniejsza 🙂
Trzymajcie się moje dziewuszki, odezwę się tam któregoś dnia jakbym już dzią nic nie napisała. Bo to tak jest teraz, że nie zawsze mogę sobie pozwolic na taki luksus jak korespondencja z Wami a jeszcze bym chciała popisac ale coś trzeba w domu zrobic bo kondycja spadnie od leżenia. Podoba mi się określenie chyba lydzii-leżenie odłogiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sie Babki rozpisały 🙂
Gratuluje udanych wizyt i duuuuuuuuuużych dzieciaczków 😁 😁 😁
Troszkę sentymentalnie się tu zrobilo. Paninka ja tez nie miałam beztroskiego dzieciństwa i cały czas sobie powtarzam i obiecuję, że mojej niuni zapewnię to czego mi zawsze brakowało. Zrobię wszytsko zeby miała szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo 😉 😉 😉 😉
Siehankowa mi się podoba Natan albo Ksawery bo Hawier to tak poważnie brzmi 😮. Chociaz chyba zdecydowała bym się na Ksawerego mimo wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati co do śpiworka ja na razie nie kupuję.
Największą zimę Mały spędzi w gondoli
także bardziej myślę o kombinezonie i kocyku.
A zobaczymy co będzie na etapie przesiadki do spacerówki
czy będzie potrzebny i jakiej wielkości.
Tylko ja niedoświadczona w tym temacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka jak miło, Cię czytać na forum. Dobrze, że się odezwałaś i napisałaś że jest ok. Bo my tu wszystkie się o Ciebie martwiłyśmy. Bądź dzielna i dużo odpoczywaj a na pewno uda Ci się wytrzymać i donosić bobaska 🙂

assia super wieści, synek duży już 🙂

jolajola kurcze antybiotyk, no ale cóż jeśli ta gorączka tak długo się utrzymuje to lekarz dobrze zrobił wypisując Ci go. Teraz na pewno wyzdrowiejesz. Najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko ok i nic jej nie zagraża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):

O rany to znaczy ze tej nocy tez nie przespie 🤢



Joluś
myśl pozytywnie-prześpisz 😉
To już będzie po 2 dawkach,prawda?
Może akurat szybciej odczujesz efekt 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam kombinezon taki bardzo ciepły. I już śpiworka nie będę wsadzała, bo myślę że dziecko by się zagrzało (a podobno lepiej jest przemrozić niż przegrzać). No i pościel do wózka. 🙂 🙂 A śpiwór jakby co i tak mam, bo był razem z wózkiem. 🙂 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jola, to mamy w ten sam dzień usg 🙂

Ooo widzisz ja dopiero wieczorem idę. A ty?

ja tak koło 17.00 🙂 bo w sumie w poniedziałek miałam być jeszcze w pracy, ale zdecydowałam, że do 24.czerwca wystarczy - i tak juz długo pracuję 😉
no to w poniedziałek będziemy chwaliły sie relacjami z wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze przeczytałam, że aasia wróciłą z wizyty zadowolona to mnie cieszy i gratuluję Ci zdrowego bobaska 😘
jola Tobie szybkiego powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia życzę 🙂
Pati Ty już z nami 🙂 to super, trzymaj się dzielnie kochana, już niedługo 🙂
Pozdrawiam Was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Pati co do śpiworka ja na razie nie kupuję.
Największą zimę Mały spędzi w gondoli
także bardziej myślę o kombinezonie i kocyku.
A zobaczymy co będzie na etapie przesiadki do spacerówki
czy będzie potrzebny i jakiej wielkości.
Tylko ja niedoświadczona w tym temacie 😉


Ja też nie 🙂 Ale zamówiłam 🙂 Stwierdziłam,że i tak trzeba będzie kupić jakieś zimowe ubranko na spacery, a kombinezony nie wiem czemu nie koniecznie dobrze mi się kojarzą, a tak to w takim śpiworku wydaje się,że gruby kombinezon już nie będzie potrzebny chyba 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...