Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

cześć brzuszki 🙂
Dawno mnie tu nie było,miałam komputer w naprawie.Mam nadzieje,że u was wszystko dobrze.Bo u mnie ok.Dzidziuś kopie niesamowicie 🙂Postaram się nadrobic zaległości.Chociaz jest tego sporo.Czy w skrócie możecie napisać co przez ten tydzień naskrobałyście??I czy u was wszystko bez zmian??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzięki dziewczyny!!!
Wiecie ja byłam w tej spółdzielni i lipa bo ochrona danych osobowych i musiałabym udać się z właścicielką żeby się czegoś konkretnego dowiedzieć. Ale jutro idę gadać z radcą prawnym i mam nadzieje, że mi w tej kwestii coś podpowie i będę wiedzieć jak mam z tą kobietą gadać żeby nie dać się oszukać. Jednak co prawnik to prawnik on się zna na tym i będę pewna że mi coś nie umknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka dziękuję za ciepłe słowa 🙂
Diviana ja tylko w roli obserwatora no i pstryknąć fotkę co by wszystkie prace uwiecznione były 🙂
P0xia a może to zapalenie spojówek ci się przyplątało?

Gabrynia umyta już cichutko leży, kotek koło mnie, ja jem kolacyjkę i czekam aż farba na włosach złapie bo naszła mnie chęć na farbowanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my podjelismy decyzję - i imie wybrane - będzie Ksawery 🙂
mój M. bardzo chciał Hawiera, ale jednak stwierdził, że mimo iż to piękne imie, to jednak bardzo "twarde" i ni cholery nie wiedziałby jak je zdrobnić, więc postanowił, że zostaje Xsawier 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
a my podjelismy decyzję - i imie wybrane - będzie Ksawery 🙂
mój M. bardzo chciał Hawiera, ale jednak stwierdził, że mimo iż to piękne imie, to jednak bardzo "twarde" i ni cholery nie wiedziałby jak je zdrobnić, więc postanowił, że zostaje Xsawier 🙂


Super wybór, jestem za 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
a my podjelismy decyzję - i imie wybrane - będzie Ksawery 🙂
mój M. bardzo chciał Hawiera, ale jednak stwierdził, że mimo iż to piękne imie, to jednak bardzo "twarde" i ni cholery nie wiedziałby jak je zdrobnić, więc postanowił, że zostaje Xsawier 🙂


Super Siehankowa 🙂 z tych trzech mi tez się to najbardziej podobało 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
madalena20ja tez sie nie znam ale wg mnie tak na chlopski rozum to dlug powinien zostac na poprzednim wlascicielu bo dlaczego nowy ma ponosic koszty i odpowiedzialnosc za takiego co sie migal 😉 no ale rozne sa zawilosci w prawie i czasami logiczne rozwiazania nie wchodza w gre 😁 😁 😁

a teraz lece bo m. sie zlitowal i mi ognisko pali zebym mogla sobie ta kielbaske przypalic 😜 😜 😜 a juz z miesiac marze o niej 😁 😁 😁


Paninka to smacznej kiełbaski przypieczonej życzę 😜 🙂
Ja wczoraj swojemu wieczorem marudziłam że chcę truskawek ale to była już chyba 19.00 no i weź tu truskawki skombinuj 😜 ale się postarał i mi w czapce 😁 przyniósł jakieś 10sztuk, na działkę do sąsiada poszedł i zerwał 😁 😁 (oczywiście sąsiad pozwolił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Kornelka dziękuję za ciepłe słowa 🙂
Diviana ja tylko w roli obserwatora no i pstryknąć fotkę co by wszystkie prace uwiecznione były 🙂
P0xia a może to zapalenie spojówek ci się przyplątało?

Gabrynia umyta już cichutko leży, kotek koło mnie, ja jem kolacyjkę i czekam aż farba na włosach złapie bo naszła mnie chęć na farbowanko


Ojej Daniela, ale ty masz fajnie z Gabi. O tej porze już cichutko leży 🙂
Ja to mam problem, żeby o 22 córę do łóżka zagonić 😞
A wieczorem przydałoby się trochę świętego spokoju.
Teraz to w zasadzie już spasowałam. Ja się kładę wcześniej niż moja Em.
I mąż się potem z nią targuje o spanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Dzięki dziewczyny!!!
Wiecie ja byłam w tej spółdzielni i lipa bo ochrona danych osobowych i musiałabym udać się z właścicielką żeby się czegoś konkretnego dowiedzieć. Ale jutro idę gadać z radcą prawnym i mam nadzieje, że mi w tej kwestii coś podpowie i będę wiedzieć jak mam z tą kobietą gadać żeby nie dać się oszukać. Jednak co prawnik to prawnik on się zna na tym i będę pewna że mi coś nie umknie.


Madalena mi się wydaje że dziewczyny mają rację. Jak mój jeszcze nie mąż kupował mieszkanie a też było zadłużone to najpierw spłacił ten dług a później zakupił mieszkanie. Ale najlepiej jak piszesz udać się do radcy prawnego i w żadne bagno się nie wpakować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
No i po wizycie z maleńką wszystko ok 🙂
to mój mąż jest wspaniały- nie baluje sam, no chyba, że czasem jakaś impreza firmowa się zdarzy(raz do roku) ale wraca wtedy grzecznie o prędzej umówionej godzinie 🙂
jola- kuruj się 🙂
asia- super wieści
siehankowa- mi też podoba się wersja Tosia, ale Antonina jakoś mi nie pasuje do maluszka i dlatego to imię odpadło :/
Kornelka- tak jak Diviana napisała nie liczy się dowód osobisty tylko to na ile się czujesz 😉
magdalena- ja słyszałam, że nowy właściciel nie ma z tym problemu, ale to też tylko zasłyszane.

Tak pisałyście o swoim dzieciństwie nie zawsze kolorowym i ja tak się zastanawiam jakim tatą będzie mój mąż- on nie ma dobrego przykładu rodziny. Przez to nie lubi świąt- już kolejny rok z rzędu staram się mu je tak zorganizować żeby j polubił, ale się nie da:/ Może jak będzie mała to się zmieni. Ale z drugiej strony wie jakich błędów nie popełniać.


Co do dzieciństwa to mój mąż tak samo, więc też kombinuje ze świętami jak mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela dziekuje bardzo kielbaska byla przepyszna i smakowa ( jak to moja siosrzyczka mowila jak jej cos wyjatkowo smakowalo) takk sie najadlam ze ciezko mi sie teraz siedzi, oczy sie zamykaja i chyba sie zmobilizuje skocze pod prysznic i do lozeczka 😁 😁 😁 😁 zachcianka zaspokojona dziecko szczesliwe czuje jak sie przeciaga to i ja humorek mam wysmienity 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
a my podjelismy decyzję - i imie wybrane - będzie Ksawery 🙂
mój M. bardzo chciał Hawiera, ale jednak stwierdził, że mimo iż to piękne imie, to jednak bardzo "twarde" i ni cholery nie wiedziałby jak je zdrobnić, więc postanowił, że zostaje Xsawier 🙂


Super wybór, jestem za 🙂 🙂 🙂 🙂


Ja też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa imię twojego syncia wpisane do rankingu ogólnego na sierpnióweczkach hehe 🙂

Co do wyboru imienia to jeszcze kamonik i existence nie zdecydowały się co do imienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Daniela napisał(a):
Kornelka dziękuję za ciepłe słowa 🙂
Diviana ja tylko w roli obserwatora no i pstryknąć fotkę co by wszystkie prace uwiecznione były 🙂
P0xia a może to zapalenie spojówek ci się przyplątało?

Gabrynia umyta już cichutko leży, kotek koło mnie, ja jem kolacyjkę i czekam aż farba na włosach złapie bo naszła mnie chęć na farbowanko


Ojej Daniela, ale ty masz fajnie z Gabi. O tej porze już cichutko leży 🙂
Ja to mam problem, żeby o 22 córę do łóżka zagonić 😞
A wieczorem przydałoby się trochę świętego spokoju.
Teraz to w zasadzie już spasowałam. Ja się kładę wcześniej niż moja Em.
I mąż się potem z nią targuje o spanie 😁


Jo-aneczka ja już tak przyzwyczaiłam Gabi że w tygodniu po bajce od razu do łóżka i lulu. W weekendy może trochę dłużej z nami posiedzieć ale też nie za długo bo wiesz daj palec to rękę weźmie 😁 A jak są jakieś szczególne imprezy to wtedy może buszować aż sama padnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
No i po wizycie z maleńką wszystko ok 🙂
to mój mąż jest wspaniały- nie baluje sam, no chyba, że czasem jakaś impreza firmowa się zdarzy(raz do roku) ale wraca wtedy grzecznie o prędzej umówionej godzinie 🙂
jola- kuruj się 🙂
asia- super wieści
siehankowa- mi też podoba się wersja Tosia, ale Antonina jakoś mi nie pasuje do maluszka i dlatego to imię odpadło :/
Kornelka- tak jak Diviana napisała nie liczy się dowód osobisty tylko to na ile się czujesz 😉
magdalena- ja słyszałam, że nowy właściciel nie ma z tym problemu, ale to też tylko zasłyszane.

Tak pisałyście o swoim dzieciństwie nie zawsze kolorowym i ja tak się zastanawiam jakim tatą będzie mój mąż- on nie ma dobrego przykładu rodziny. Przez to nie lubi świąt- już kolejny rok z rzędu staram się mu je tak zorganizować żeby j polubił, ale się nie da:/ Może jak będzie mała to się zmieni. Ale z drugiej strony wie jakich błędów nie popełniać.


Co do dzieciństwa to mój mąż tak samo, więc też kombinuje ze świętami jak mogę.

no to widzę, że nie jestem sama - mój M. tez nie przepada za świetami - niestety ojciec nie dał mu powodów do radości ze świąt... ale mam nadzieje, że teraz to się zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Daniela napisał(a):
Kornelka dziękuję za ciepłe słowa 🙂
Diviana ja tylko w roli obserwatora no i pstryknąć fotkę co by wszystkie prace uwiecznione były 🙂
P0xia a może to zapalenie spojówek ci się przyplątało?

Gabrynia umyta już cichutko leży, kotek koło mnie, ja jem kolacyjkę i czekam aż farba na włosach złapie bo naszła mnie chęć na farbowanko


Ojej Daniela, ale ty masz fajnie z Gabi. O tej porze już cichutko leży 🙂
Ja to mam problem, żeby o 22 córę do łóżka zagonić 😞
A wieczorem przydałoby się trochę świętego spokoju.
Teraz to w zasadzie już spasowałam. Ja się kładę wcześniej niż moja Em.
I mąż się potem z nią targuje o spanie 😁


Jo-aneczka ja już tak przyzwyczaiłam Gabi że w tygodniu po bajce od razu do łóżka i lulu. W weekendy może trochę dłużej z nami posiedzieć ale też nie za długo bo wiesz daj palec to rękę weźmie 😁 A jak są jakieś szczególne imprezy to wtedy może buszować aż sama padnie 🙂


A ja na tym polu całkowicie poległam 😞
O ile jako trzylatek kładła się po dobranocce, to potem popełniliśmy kilka błędów pozwalając na dłuższą zabawę i teraz to już mamy przechlapane.
Przyzwyczaiła się do niewielkiej ilości godzin snu, więc teraz, nawet jeśli jakimś zrządzeniem losu uda nam się ją namówić do położenia się do łóżka przed godziną 21, to i tak nici ze spania.
Kręci się, wierci i gada do wszystkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki!

Ja dopiero teraz, bo najpierw miałam problem z wejściem na neta..a później humorek jakiś nie taki i na zakupach byłam. Miałam iśc zdjecia do dowodu zrobić ale okazało sie,że nie mam w czym wyjść...nie za ciepło a w szafce z butami tylko japonki 😮 😮Wiec ubrałam adidsy ( z wielkim trudem 😉), zmieniłam ubiór i stwierdziłam,że załatwie inne sprawy i przy okazji kupie buty.
siehankowa Ksawery - bardzo ładne imię..może dam tak Filipkowi na drugie? 😉

Mąż dzwonił i okazało się,że autka nie mamy 🥴 😞 😞.....gościu chciał wcisnąć autko z zepsutym felernym rozrzadem..dobrze,ze był mechanik z moim Małżem...

Męzulek jeszcze powiedział,że jakbyśmy zaoszczędzili wiecej to kupilibyśmy Forda Focusa...teraz mam wyrzuty sumienia za te rzeczy co sobie kupiłam.... 😞 😞

To tyle na dziś. Humorek nie taki mam i pisać nawet mi sie nie chce...chciałam być spokojna o to,że na hasło "rodzę!" mąż bedzie miał czym do mnie przyjechać...a tak zapowiada sie ,że bede sama jak palec i taksówka d domku ze zpitala wrócę 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 napisał(a):
Witajcie Brzuszki!

Ja dopiero teraz, bo najpierw miałam problem z wejściem na neta..a później humorek jakiś nie taki i na zakupach byłam. Miałam iśc zdjecia do dowodu zrobić ale okazało sie,że nie mam w czym wyjść...nie za ciepło a w szafce z butami tylko japonki 😮 😮Wiec ubrałam adidsy ( z wielkim trudem 😉), zmieniłam ubiór i stwierdziłam,że załatwie inne sprawy i przy okazji kupie buty.
siehankowa Ksawery - bardzo ładne imię..może dam tak Filipkowi na drugie? 😉

Mąż dzwonił i okazało się,że autka nie mamy 🥴 😞 😞.....gościu chciał wcisnąć autko z zepsutym felernym rozrzadem..dobrze,ze był mechanik z moim Małżem...

Męzulek jeszcze powiedział,że jakbyśmy zaoszczędzili wiecej to kupilibyśmy Forda Focusa...teraz mam wyrzuty sumienia za te rzeczy co sobie kupiłam.... 😞 😞

To tyle na dziś. Humorek nie taki mam i pisać nawet mi sie nie chce...chciałam być spokojna o to,że na hasło "rodzę!" mąż bedzie miał czym do mnie przyjechać...a tak zapowiada sie ,że bede sama jak palec i taksówka d domku ze zpitala wrócę 😞 😞


agapurka jeszcze masz czas do porodu, więc może taksówką nie będziesz jechać 😉 😉 😉 A wydaje mi się że kwota za jaka kupiłas sobie te rzeczy nie podreperowała by zbytnio waszych pieniążków na autko więc tym raczej tez się nie powinnaś kłopotać 😉 😉 😉 😉 Główka do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agapurka, jeszcze parę tygodni do porodu masz, więc może w międzyczasie trafi się jakaś okazja na autko.
Nie smutaj się, jutro będzie lepszy dzień.
A buty kupiłaś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...