Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Diviana napisał(a):
Dziewczyny zastanawiam się czy do bladożółtej ściany będzie pasował różowy:
Moja mama daje kase na pościel i wybrała serduszka w różu
http://allegro.pl/17el-lozeczko-szuflada-materac-posciel-serca-i1666118495.html
A ja sie zastanawiam czy to będzie pasować.

Moim zdaniem będzie pasował 🙂 osobiście to nawet lubię takie połączenie 🙂 Takie słodziutkie i dziewczęce 🙂


🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz tak oglądam mój wózeczek na aukcji i się zastanawiam nad tym co do wózeczka takiego do środka trzeba???
Bo przecież trzeba coś podłożyć tak aby bobasek miał przyjemnie... 🤨
Można przykryć kocykiem, a do tego podusie domówić ,a pod spód pieluszkę np czy jak bo już sama nie wiem 😞 ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana moim zdaniem tez będzie pasować 🙂
Agusia a Fredi nie denerwował się z tymi koralami 😮 fioletowymi na szyi??

Diviana a tu zdjęcie "naszego pokoju" z listopada 2010 a dom kupiliśmy chyba w lutym 2010. Są już wstawione okna i podmurowane. Muszę podłączyć drugi komp tam mam więcej zdjęć z początków.A dzisiaj postaram się pstryknąć fotkę jak pokój wygląda teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusiakowalczyk, jeśli Diviana miała jakieś obiekcje co do połączenia kolorów, to ty je na pewno rozwiałaś 🙂
A, i obejrzałam Fredka - cudo, zwłaszcza w umywalce, chyba drzemę sobie tam uciął, nie?

Diviana, z tego co pokazała Agusia, to nie masz się co obawiać połączenia kolorów. A swoją drogą, bardzo ładne są również inne kolory np. kremowe serduszka czy te serie w paseczki 🙂
Jest w czym wybierać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
Diviana moim zdaniem tez będzie pasować 🙂
Agusia a Fredi nie denerwował się z tymi koralami 😮 fioletowymi na szyi??

Diviana a tu zdjęcie "naszego pokoju" z listopada 2010 a dom kupiliśmy chyba w lutym 2010. Są już wstawione okna i podmurowane. Muszę podłączyć drugi komp tam mam więcej zdjęć z początków.A dzisiaj postaram się pstryknąć fotkę jak pokój wygląda teraz


He, he, Daniela, ale mieliście wypas w domku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola - a od kogo ten zakaz? 😞 buuu... to już nie będzie lodów na wileńskim? 😞 To może jakieś ciastko! 😁 albo pizza! 😁 hehehe
Daniela - pokaż szybko drugie zdjęcia, bo to jest dość przerażające! 😁 hehehe
jo-aneczka - a kot w umywalce uwielbiał sobie odpoczywać! Tylko teraz już się troszkę nie mieści 😉 Daniela, a korale jakoś zupełnie mu nie przeszkadzały! 😁 tak samo jak kokardka 🙂
Pati , A jeśli chodzi o wózeczek - to można kupić pościel do wózeczka... ale ja myślę, że na początek, jak będzie ciepło, to ja tylko podłożę pieluszkę albo ze dwie pieluszki i na wierzch kocyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia nie umiem powiedzieć ile cm ma moja szyjka, bo mi lekarz nie powiedział.
Kazał się oszczędzać, ale w granicach rozsądku 😉

Pati w wózkach Jedo ta wyściółka w gondoli jest bardzo przyjemna, miękka i ładna 🙂
Także myślę, że pieluszka wystarczy 😉
A na wierzch to zależy od temp, albo pieluszka, albo kocyk 😉
Podusia chyba później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Teraz tak oglądam mój wózeczek na aukcji i się zastanawiam nad tym co do wózeczka takiego do środka trzeba???
Bo przecież trzeba coś podłożyć tak aby bobasek miał przyjemnie... 🤨
Można przykryć kocykiem, a do tego podusie domówić ,a pod spód pieluszkę np czy jak bo już sama nie wiem 😞 ????


Pati, a wózek ma materacyk? Pewnie tak. Więc nic więcej nie potrzebujesz. Możesz początkowo kłaść w rożku a jak chłodniej to w śpiwku, a jak gorąco to bez niczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia dzięki 🙂 faktycznie będzie ok, bo jak moja mama sie na coś uprze to ja czasem już dla świętego spokoju nic nie mówie, ehhhh bo albo płakać zaczyna, albo się obraża albo mówi ja płace ja wymagam 🤢
Fredi jest super szczególnie w umywalce 🙂 jak nam Lara nie dawała spać to zamykaliśmy ją w łazience i teraz sie tak przyzwyczaiła że sama tam chodzi spać 🙂
Daniela no to pracy mieliście mnóstwo bardzo ciekawa jestem efektów.
Jola ja myślę, że to nie przez lody tylko przez klimatyzację, ja tam w swetrze przecież siedziałam, a Ty ma krótki rękaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już zakończyłam porządki na dzisiaj i muszę się przyznać, że też wykonałam rzecz zakazaną ☺️ A mianowicie umyłam okno ☺️ Ale nie mogłam już ścierpieć, że jest takie brudne, szczególnie, że wychodzi wprost na ulicę.
Siehabkowa powodzenia na wizycie 🙂
Agusia śliczny brzuszek 🙂
Diviana mnie osobiście to połączenie kolorów się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Jola ja myślę, że to nie przez lody tylko przez klimatyzację, ja tam w swetrze przecież siedziałam, a Ty ma krótki rękaw.
No to wszystko jasne!! 😜
Mi kiedyś na przeziębienie kazali jeść lody 😜 tylko małymi 'gryzami' 🙂 ...ale Ty już lepiej nie ryzykuj! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję bardzo kochaniutkie właśnie tak myślałam 🙂
A do czerwoniutkiego wózia chciałabym dokupić kocyk jak myśłicie jaki kolorek będzie ładnie padował bo róż na pewno odpada. Mam już tak wiele rózowego w szafe małej ,że szok, a poza tym raczej nie pasuje...
Myślałam o ecrie lub zółtym nie wiem czemu ale uwielbiam zestawienie żółtego i czerwonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):
http://dziecko.onet.pl/1565,1,1,dzieci__na_ktore_czekamy,galeria.html
Chyba zapomnieli wrzucić nasze zdjęcia.... 😞 😜

Faktycznie 🤪 🤪 🤪
A swoją drogą bardzo podoba mi się imię Ignacy 🙂
Mi również 🙂 Zapomniałam o tym imieniu przy wyborze 😜 ...ale Szymek bardziej do mnie przemawia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Dziękuję bardzo kochaniutkie właśnie tak myślałam 🙂
A do czerwoniutkiego wózia chciałabym dokupić kocyk jak myśłicie jaki kolorek będzie ładnie padował bo róż na pewno odpada. Mam już tak wiele rózowego w szafe małej ,że szok, a poza tym raczej nie pasuje...
Myślałam o ecrie lub zółtym nie wiem czemu ale uwielbiam zestawienie żółtego i czerwonego.


Co do wózia, to też będę kładła pieluszkę na spód, a do przykrycia w zależności od temperatury, albo flanelkę, albo kocyk 🙂 A połączenie czerwonego z ecrie, albo żółtym też mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz kogos pogryze chyba...nie moge nawet sama posiedziec bo co chwile tesciowa mnie wola...najpierw zebym przyszla zobaczyc jak material pociela na posciel, pozniej jak przybornik uszyla a teraz jak troczki porobila...a gdzie tu do konca? i tak od piatku po kilka razy dziennie ogladam ta tkanine i jeszcze troche i tak mi ja obrzydzi ze nie zaloze jej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Dziękuję bardzo kochaniutkie właśnie tak myślałam 🙂
A do czerwoniutkiego wózia chciałabym dokupić kocyk jak myśłicie jaki kolorek będzie ładnie padował bo róż na pewno odpada. Mam już tak wiele rózowego w szafe małej ,że szok, a poza tym raczej nie pasuje...
Myślałam o ecrie lub zółtym nie wiem czemu ale uwielbiam zestawienie żółtego i czerwonego.
Ja też lubię 🙂 i dlatego żółty+róż też mi się podoba 🙂
Ja też będę miała czerwony wózek... myślę, że właśnie jakiś ecru kocyk muszę kupić... Mam na razie zielonkawy 🙂 ...ale chyba nie będzie pasował hehe 🙂 Kupiłam też w sobotę w IKEA taki jasno niebieski-ale może go zużyję na uszycie pieluszek! 😁 ...bo chyba spróbuję sama! 😁
A własnie! Andżelika chyba ma zdolności krawieckie! Może Ty uszyjesz mi pieluszki? 😁 hehe po jakiś atrakcyjnych cenach.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...