Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny przy Was to ja jakiś leń obecnie jestem 😆
Bo moje sprzątanie ogranicza się do mycia naczyń,prania, prasowania, ścierania kurzy i układania czegoś...
A najgorliwiej to kibicuję Mężowi jak on sprząta 😎

Też mnie denerwują brudne okna, płytki w łazience...ale boję się za to zabierać ☺️


Za to teraz zabieram się z radością za szparagóweczkę-ubóstwiam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jola mój Mąż jak myje łazienkę tymi detergentami to zamyka mnie w pokoju z otwartym oknem
i zabrania przemieszczania się po mieszkaniu 🙂
Kochany Wariat 🤪

Oki, ja zmykam na ploteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój mężuś sprząta perfekcyjnie 🙂
Na prawdę robi to super i nie muszę nic po nim poprawiać, ani nic bo wszędzie jest jak to powiedziała ostatnio koleżanka, która nas odwiedziła STERYLNIIE 🤪
Mój mąż nawet okna myje, ale tak jest od początku małżeństwa nie tylko teraz w ciąży, po prostu ja chodzę w okularach, a on uważa, że ja nie umyję okien tak jak powinnam bo nie widzę tak nieskazitelnie jak ok. Nawet ogromnie mi to na rękę bo ja najbardziej z obowiązków domowych nienawidzę okien myć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

existence napisał(a):
Madalena
Z imieniem w moim przypadku podejrzewam, że będzie problem. Analizujemy z mężem wszystkie kalendarze, księgi imion, rankingi popularności i ciężko nam się zdecydować. Te imiona, które podobały nam się wcześniej jakoś przestały się podobać albo są zbyt popularne w mojej miejscowości (chcemy uniknąć takiej sytuacji, że w klasie będą 4 Majki, 4 Oliwie i 3 Leny). Nie każde imię też pasuje do nazwiska. Nazwisko mamy długie i na A, więc raczej odpada Alicja, która nam się podobała (przez inicjały AA - jakoś źle nam się kojarzą a dzieci bywają okrutne i chcemy uniknąć przezwisk). Może to głupie, ale imię jest na całe życie, nie nie chcemy dziecku zrobić krzywdy. Jak coś tylko ustalimy, od razu dam znać.
existence to nasze dziecko będzie miało inicjały SB.... hmmm.... Jakoś się tym zbytnio nie przejmowałam... ale zasiałaś nutkę niepewności... hmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki wreszcie nadrobiłam zaległości- trochę tego naskrobałyście 🙂
Justyna891- w takim razie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życie i niech wam się dobrze mieszka w nowym mieszkaniu 🙂
Daniela- no jeszcze nie dostałam, ale dużo by było opisywania. Ogólnie odwołuję się od decyzji ZUS-u, że nie podlegam ubezpieczeniu i tyle to trwa :/ No i śliczny brzucholek
jo-aneczka, diviana- jak się czujecie???
agusia- sliczny brzucholek
Paninka- ja też nie lubię pizzy z ananasem, ogólnie nie lubię połączeń mięsa z owocami :/
Pati- mi też pierwszy kolor jaki wpadł do głowy to żółty 🙂
Anrdzelika- byłam dziś w twoich okolicach 🙂
Dziewczyny nie chcę tłumaczyć tych naszych chłopów, ale może oni zaczynają czuć presję, że wielkie zmiany tuż tuż i dlatego są tacy "niegrzeczni"


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Jola mój Mąż jak myje łazienkę tymi detergentami to zamyka mnie w pokoju z otwartym oknem
i zabrania przemieszczania się po mieszkaniu 🙂
Kochany Wariat 🤪

Oki, ja zmykam na ploteczki 🙂

Mnie nie zamyka, ale wygania z lazienki 😜

Ale jak się kąpie to ja mu idę plecki myć i ostatnio woła mnie, a łazienka zamknięta, a on w wannie i mówi otwórz sobie, a ja za łyżeczkę i zamek otwieram hehe
A moj teść i teściowa jak tam weszłaś hehe moj sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
A mój mężuś sprząta perfekcyjnie 🙂
Na prawdę robi to super i nie muszę nic po nim poprawiać, ani nic bo wszędzie jest jak to powiedziała ostatnio koleżanka, która nas odwiedziła STERYLNIIE 🤪
Mój mąż nawet okna myje, ale tak jest od początku małżeństwa nie tylko teraz w ciąży, po prostu ja chodzę w okularach, a on uważa, że ja nie umyję okien tak jak powinnam bo nie widzę tak nieskazitelnie jak ok. Nawet ogromnie mi to na rękę bo ja najbardziej z obowiązków domowych nienawidzę okien myć 😁

Pati a ten moj ostatnio do mnie mowi znajdz mi takiego faceta co tak sprzata jak ja... 😁
nie no chyba musze ta strone zapisac i dam mu to przeczytac, ze nie jest az tak dokladny hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Pati123 napisał(a):
A mój mężuś sprząta perfekcyjnie 🙂
Na prawdę robi to super i nie muszę nic po nim poprawiać, ani nic bo wszędzie jest jak to powiedziała ostatnio koleżanka, która nas odwiedziła STERYLNIIE 🤪
Mój mąż nawet okna myje, ale tak jest od początku małżeństwa nie tylko teraz w ciąży, po prostu ja chodzę w okularach, a on uważa, że ja nie umyję okien tak jak powinnam bo nie widzę tak nieskazitelnie jak ok. Nawet ogromnie mi to na rękę bo ja najbardziej z obowiązków domowych nienawidzę okien myć 😁

Pati a ten moj ostatnio do mnie mowi znajdz mi takiego faceta co tak sprzata jak ja... 😁
nie no chyba musze ta strone zapisac i dam mu to przeczytac, ze nie jest az tak dokladny hehe


Nie rób tego lepiej niech uważa, że jest jedyny i wyjątkowy 🙂
Ja mojemu tak zawsze powtarzam choć wiem,że są faceci nawet w naszym otoczeniu znajomych, którzy czy to ciąża czy nie ciążą utrzymują porządek w domu, ale on już o tym nie wiem bo mężczyźni się tym nie chwalą za to ich kobiety często rozmawiają między sobą na takie tematy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejuu ,,, ale naskrobalyscie.. a ja nie mam czasu nawet nadrobic.. cala lazienka zdemontowana.. i ciagle tylko chodze i zmywam bo bialo i bialo ... 😞 ...

Nie doczytalam o tych inicjalach ale ja mam MU .. i do mnie krowa nie wolali ... jak by kazdy tak by sie mial przejmowac wszystkimi skrutami i imieniami to naprawde.. zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie pasuje akurat w tym czlowieku z tego sa czesto dzieci wysmiewane. nie wiem czy mnie zrozumialysie :P .. takie maslo maslane .. ale wszystko w pospiechu... moje całkowite inicjaly to M.M.M.U wiec jak widziecie z krowa sie kojazy odrazu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj jak ja Wam zazdroszczę dziewczyny 🙂 Mój mąż to straszny bałaganiarz. I chyba synek niestety wdał się w tatusia. Mam nadzieje, że Szymonek nie weźmie przykładu z ich postaw i pomoże mamusi w porządkach domowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jeju... dla mnie to dość przerażające, że już któras z nas będzie rodzić! A to już tuż tuż! 🤪
Jednak nie uda mi się nadrobić wszystkich zaległości-za dużo pisałyście hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! ja już w domku.. a m nadal chyba u mamusi 😮 Może tak strasznie jeszcze mnie nie obgadują, bo jakoś szczególnie policzki mnie nie palą 🙂

Daniela... super ten Twój domek.. ja lubię jak z takich ruder powstaje coś nowego... sami mieliśmy dom w podobnym stanie ale z pewnych względów musieliśmy go sprzedać, mimo, że już mieliśmy naszkicowany projekt przebudowy... Będzie ekstra, na pewno 🙂

Agusia, wózio fajowy 🙂

Divana, a ty z tymi porządkami nie przesadzaj !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
a ja z jednej strony ciesze sie ze juz nieiwele zostalo a z drugiej nie chce jeszcze rodzic...wogole jakies przygnebienie mnie dopadlo i najchetniej do porodu nie wyzlazlabym spod koldry 😞 🤨 🤨
To tak, jak ja! a tu do roboty jeszcze trzeba... I wyprawkę kupować... Wczoraj jak leżałam w łóżku i sobie wyobraziłam, zę już niedługo obok będzie łóżeczko, a w łóżeczku dzidzia, to jakieś mnie takie przerażenie leciutkie ogarnęło... Zaczęłam myśleć, kombinować, jak będe wstawać na karmienie, skąd będę wiedziała, ze ma mokro.... takie tam.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...