Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Inez a jak tam Twoje samopoczucie ?


Nie zapeszając...czuję się dobrze. Wiadomo, że czuję się ''ciężko'' i mam inne ciążowe dolegliwości, ale jakoś sobie człapię jak kaczuszka 🙂
Do porodu jeszcze troszkę i z jednej strony już bym chciała być po, ale myślę, że innym brzucholkom bardziej zależy 😜 Byle by urodzić najdalej w terminie, bo moja mama niedługo skończy prosić a zacznie grozić 😮 ☺️
Dziś mam jakiś taki dobry dzień zauważyłam. Mam nadzieję, że jutro też będzie dobrze 😁

A jak Ty się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
tu fotka Szymka ale się nie wyspałem 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/1005116x.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/637/1005116x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Ło Matko...ale bym wycałowała takie cudo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza no to kurczę przesadziłaś trochę z tym przepuszczaniem w kolejce 😁
Ale grunt, że z malutką wszystko w porządku 🙂

Dziewczyny a macie jakieś sposoby na bóle pleców? Bo ja pod wieczór to już ledwo siedzę i wyginam się na różne strony 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Lydzia maluszek cudo 🙂
Inez ja podobnie jak Ty, ociężale ale do przodu tylko straszliwie puchnę 😮
Eleeza no Ty to masz siłę autosugestii aż za dużą, by ta Wasza położna na kolejny urlop nie wyjechała 🤪


Ja też puchnę. Nogi i stopy mam jak parówki i nie mogę patrzeć na swoją twarz. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LYDZIA MALUTKI JEST BOSKI 🙂
A wiecie co ja dziś pomimo,że wcale się nie napracowałam, a tak na prawdę właściwie nic nie robiłam nawet obiadu bo wczoraj ugotowałam rosołek i dziś tylko odgrzaliśmy, to mam jakieś skurcze mam...........nie wiem czy to po jeździe wczoraj do lekarza i z powrotem , a dziś na badania ale jakoś tak dziwnie mnie spina....własciwie nie regularnie, ale te nieregularne mam już z tydzień po odstawieniu fenka miałam regularne i potem ucichły, a wczoraj miałam skurcze po jeździe samochodem lecz brzuch nie bolał, a dziś tak co godzinę półtorej się pojawiają i brzusio pobolewa, mariolka też boli mocniej niż wczoraj i całą noc brzucholek miałam napięty, nawet rano też.....hmmmmmmmmm oby do poniedziałku co by ten macierzyński dłużej mogła mieć...albo choć do wekendu kiedy mój doktorek będzie na dyżurze.....zresztą co ma być będzie właściwie już wszystko gotowe wózeczek złożyliśmy i jestem z niego bardzo zadowolona, to chyba mój najlepszy zakup....na żywo ładniejszy o wiele bardziej niż na zdjęciach 😁
A mąż do tej pory ustala na czym polega funkcja kołyski i dojść nie może 🙂 😁 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati w takim razie czekamy na fotki karocy 😉 😁
Lydziaa jaki śliczny ten twój synuś 🙂 a na 1fotce taki malusi się wydaje....
Diviana no jak mogłaś....ja chcę twoich rogalików tak smakowicie wyglądają..mniam...szkoda że nie mam bliżej do Ciebie 😁 😁 aha i tez bym się pisała na kokardkowego aniołka oczywiście wszystkie koszta pokryję.
Aasia gratuluję tak pozytywnych wieści 🙂
Ja to bym chciała 15go rodzić 🙂 ale chyba się nie zanosi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati to Ty i eleeza pochwalcie się wózeczkami 🙂 A co do tych objawów to nie wiem czy jutro rano nie będziemy mieć jakiś dobrych wiadomości 🤪 może to po tych gołąbkach, no chyba że te rogaliki drożdżowe by zadziałały 🙂
Inez co do puchnięcia to mam tak samo, palców to pozginać nie mogę normalnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...