Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniolek82 napisał(a):
A moja malutka, cos taka spokojna jest. 😞 Nawet te bulgotki takie cichutkie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Jeszcze przełożyli nam wizyte na 12.04. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Do d..y!!!!!


Kochana spokojnie 🙂
Ja przez dwa tygodnie jakbym słabiej czuła lub wcale , a teraz się ożywiło bobo. Zapewne odwróciło się nóżkami do kręgosłupa i boksuje Ci wnętrzności, a nie brzusio 🙂 Przyłóż stetoskop i posłuchaj mnie to zawsze uspokajało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
A moja malutka, cos taka spokojna jest. 😞 Nawet te bulgotki takie cichutkie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Jeszcze przełożyli nam wizyte na 12.04. 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Do d..y!!!!!


Kochana spokojnie 🙂
Ja przez dwa tygodnie jakbym słabiej czuła lub wcale , a teraz się ożywiło bobo. Zapewne odwróciło się nóżkami do kręgosłupa i boksuje Ci wnętrzności, a nie brzusio 🙂 Przyłóż stetoskop i posłuchaj mnie to zawsze uspokajało 🙂


No własnie Patusia jak przkladam stetoskop to te bulgotki takie cichutkie są 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek nie schizuj. Ona ma tam dużo miejsca jeszcze. Przecież docelowo jest 7 razy większa 🙂
Nie martw się.

PS. Może teraz ćwiczy fikołki i ty nie za bardzo to czujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
dzień dobry mamusie 🙂
Wyprawka na tapecie cały czas- więc ja znów pojawiam się z pytaniem 🙂 Podobno dobre na początek do kąpieli jest mydełko oliatum, co wy o tym myślicie?
Jestem za. Ja ponieważ z Emilką miałam problemy skórne i przez dwa miesiace musiałam stosować kosmetyki dla AZS. To Maję profilaktycznie kapałam w Balneum przez pierwsze 3 miesiace. Oilatum ma podobne właściwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
Pati super ze maleństwo daję ci znać 🙂A ja ogladam łóżeczka,dziewczyny lepiej wybrać z szufladą czy bez??
Ja przy Emilce i Mai miałam z szufladą. W sumie u mnie ta szuflada nie do końca jest wykorzystana. Najpierw trzymałam tam zapas pampersów, teraz leżą w niej przewijak, pampersy, zapas chusteczek. I powiem, ze jak u mnie bardzo sie w niej kurzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łóżeczko też miałam z szufladą trzymałam tam zabawki Kuby i gdyby nie to, że mały ciągle ją otwierał żeby się bawić to pewnie też kupę kurzu bym tam miała 🙂 Ale jakoś się przydała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
ok,a co z materacem,gryka-kokos czy gryka-kokos-pianka??
Gryka-pianka-kokos 🤪 🤪 🤪 Kladziesz sobie albo gryką do góry, albo kokosem do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
dzieki za odpowiedz,ja jestem w tym zielona 🥴Bo niekiedy jest napisane kokos-gryka,a przy niektórych dodatkowo pianka??
Bo chyba są takie i takie. Ja mam kokos-pianka-gryka, zarówno w łóżeczku jak i teraz dla Majki do tego nowego łóżka też kupiłam taki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze polecam Wam do wanienki taki fotelik. Mi bardzo się to przydało jak mąż był w pracy a ja sama musiałam wykapać synka. Nie bałam się, że mi się wyślizgnie z ręki i zachłystnie wodą.

http://allegro.pl/6166-praktyczny-fotelik-do-kapieli-noworodka-foka-i1523424910.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
marta i jestes zadowolona z tego materaca??
No ja jestem. Nie odkształcił mi się ani nic. Wiadomo jest dla dziecka i jego wagę powinien przyjmować. Jest przewiewny, i jakoś nigdy mi nie śmierdział.

Co do materaca gryka-pianka, w sumie chyba nie bardzo. Bo na gryce dzieciak powinien spac dopóki nie zacznie siadać i wstawać. Gryka jest bardzo miękka i sie poddaje ciału, więc trudno na niej wstawać. A potem powinno się przewracać materac na druga stronę, a kokos na pewno zdrowszy od pianki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Ja jeszcze polecam Wam do wanienki taki fotelik. Mi bardzo się to przydało jak mąż był w pracy a ja sama musiałam wykapać synka. Nie bałam się, że mi się wyślizgnie z ręki i zachłystnie wodą.

http://allegro.pl/6166-praktyczny-fotelik-do-kapieli-noworodka-foka-i1523424910.html

Ja niestety mam odmienne zdanie o tych fotelikach. Ja bym nie chciała mokra leżeć na takim twardym plastiku jeszcze ponad wodą, brrr zimno. Ja używałam takich ogromnych gąbek-podkładek, a później jak już siedziało takiej gumowej maty canpola chyba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Ja jeszcze polecam Wam do wanienki taki fotelik. Mi bardzo się to przydało jak mąż był w pracy a ja sama musiałam wykapać synka. Nie bałam się, że mi się wyślizgnie z ręki i zachłystnie wodą.

http://allegro.pl/6166-praktyczny-fotelik-do-kapieli-noworodka-foka-i1523424910.html

Ja niestety mam odmienne zdanie o tych fotelikach. Ja bym nie chciała mokra leżeć na takim twardym plastiku jeszcze ponad wodą, brrr zimno. Ja używałam takich ogromnych gąbek-podkładek, a później jak już siedziało takiej gumowej maty canpola chyba.


Ale ja zawsze na ten fotelik kładłam mokrą pieluszkę i nią go owijałam więc golusi nie leżał zupełnie. Ja w sumie nie miałam wyjścia przy tym foteliku byłam pewna, że nic złego mu się nie stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak juz pisałam we wczesniejszych postach nie mam jeszcze ani jednego ciuszka ani wózka ani łóżeczka. I jakos tak weny do kupowania tego wszystkiego nie mam..... 😞 No ale pochłaniam te informacje które piszecie. Przydadza sie jak juz mnie na zakupy najdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...