Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Dziewczyny ależ się rozpisałyście - sporo miałam do odrobienia 🙂 😜
gratuluję Anya - wspaniale już wiedzieć, prawda? 🙂 🤪

pisałyście o zakupach, hmmmmmmmmmmmmmm ja jak na razie sie wstrzymuję. Jest tego tyle w sklepach ze na pewno do sierpnia nie wykupią 😜 🤪 poza tym wciąż się zastanawiam czy Pan doktor żartował z tą dziewczynką, czy nie - jakoś wciąż nie mogę w to uwierzyć 🤪

Zastanawiam się natomiast nad szykowaniem pokoju, chyba warto już zacząć, jak myślicie?? planujemy przemalować ściany i usunąć trochę mebli, no i oczywiście kupić nowe, na początku jakąś komódkę i szafkę, bo z łóżeczkiem też na razie się nie spieszę, gdyż muszę porządnie zgłebić temat... 🤔 założyć karnisz, może jakieś mini firaneczki, sama nie wiem czy już zaczynać 🙂 😁 hihi 🙂
Miłego wieczorku - trzymajcie się i do jutra!
jutro śmigam na nowe zajęcia fitness dla mam - ciekawe jak będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzyłam na suwaczek k8 i się przeraziłam. Do porodu zostało jakieś 4mce z haczykiem i wiem że to minie ani się obejrzę.................
Na samą myśl o porodzie ściska mnie w żołądku takiego mam stracha 🤔 🤔 🤔

Pati widzę że Allegro wciągnęło cię na maxa 😜

Moniczek a ten chlebek to pieczesz w specjalnym urządzeniu? ślinka cieknie na samą myśl o takim chrupiącym,pachnącym chlebku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta-[b]lion ja tez jestem ciekawa,czy będzie wymagana cesarka,zobaczymy.
Anya gratuluje chłopaszka.
Moniczek chlebek wyglada wspaniale,slinka cieknie.
A my dzis kupilismy kanapę,do pokoju naszego babelka,fakt,że dostaniemy ja dopiero po swietach.
Ja laseczki uciekam na filmik.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane mamusie
Ja dziś wzięłam się za sprzątanie domku,a nawet za okna a potem deszczyk spadł i wszystkie okna znowu były brudne 😁 😁
widziałam że pisałyście o mieszkankach i domkach.Co prawda to prawda nie ma jak na swoim,ja na szczęście jak poznałam swojego męża miał już domek z działką,tyle że w surowym stanie,z teściami mieszkaliśmy do miesiąca po ślubie,potem ogromny kredyt ( ale dom urządziłam tak jak chciałam,na wypasie,bez oszczędzania) wykańczanie domku, a od prawie 1,5 roku mieszkamy już na swoim. I nie oddałabym tego za nic 🙂 🙂 🙂
Gratuluję nowych objawień płci naszych dzidziusiów i prawidłowego przebiegu badań 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak tak marta-lion tez Julcia, barrrdzo nam się podoba 🙂)
Daniela skonstruuj własny suwaczek z odmierzaniem do porodu 🙂 co wpis to będzie Ci przypominał 🤪 ale masz rację - jest to trochę budzące niepokój 😮 😮 może lepiej nie....
😁 😁 😁
śpijcie dobrze - dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hi hi hi 😁 😁 😁 A my jak zwykle późną noca tu zaglądamy jak juz nikogo nie ma 😁 😁 😁. Gratuluje Laseczki kolejnych synków> 🙂 My juz za tydzień idziemy na to połówkowe. WKOŃCU!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Ale i tak sie martwie, bo dzidzia cos słabiej daje znac o sobie, kurcze. Z drugiej strony tak nas pod żebrami coś strasznie gniecie ale to chyba nie mozliwe zeby na tym etapie ciąży malutka była tak wysoko?????????????????? 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry brzuszki 🙂
Gratuluję Aneczkom Synków!!!!
Karolciakam jeśteśmy z Tobą, jak poczytałam jak Cię potraktowali w tym szpitalu to aż mi się włos na głowie zjeżył. To jest właśnie nasza służba zdrowia. Jak sama nie dopilnujesz to Ci nie pomogą. Ale widzę, że jesteś Twardą dziewczyną i nie dajesz sobie w kasze dmuchać. Tak Trzymaj!!!!
Wszystko będzie dobrze. 🙂
Aneczkare22 nie martw się nie może być inaczej jak tylko DOBRZE!!!! Synek rozwija się prawidłowo i tak już pozostanie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Aniołek hihi no bo jak ty o pólnocy do nas piszesz 🙂 Poczekaj aż Oliwcia się urodzi, to o północy nie pomyślisz o komputerze 🙂 🙂 🙂

Karolcia to prawda co pisze Magda. Masakra z tą służbą zdrowia. Z nimi tak zawsze dopiero jak postraszysz, to coś robią. Żałosne jest to że nie robią tego by pomóc pacjentowi tylko by uratować własny tyłek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🤪 🤪 🤪

moje dziecko pisze dziś egzamin klas szóstych 😮 poobgryzam wszystkie paznokcie z nerwów hihi 😜 ło matko...
Daniela chlebek piekłam w piekarniku w zwykłych foremkach na ciasto...w ogóle pierwszy raz ale chleb wypasiony mniam 🙃
karolciakam najgorzej wyczytać info na necie 😞 można się nieźle nakręcić i zupełnie minąć się z prawdą...ja już kiedyś pisałam jak przeżywałam zgrozę bo w internecie źle zinterpretowałam wyniki badań - koszmar.Moja siostra też tak wpadla w czarną rozpacz a rzeczywistość okazała się całkiem do zniesienia - nie ma sensu się zamartwiać 🙂

Miłego dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
...moje dziecko pisze dziś egzamin klas szóstych 😮 poobgryzam wszystkie paznokcie z nerwów hihi 😜 ło matko...
Hehe ja jestem zazwyczaj tą co siedzi po drugiej stronie na tym egzaminie 🙂 🙂 🙂
Da radę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Dzień Dobry Kochane Dziewczynki!!! 😘
ja za dwie godz mam usg polowkowe.... strasznie sie ciesze ale od 5 jakas poddenerwowana jestem, plakac mi sie chce i wogole. powtarzam sobie ze wszystko jest ok ale chcialabym juz miec to za soba 🤨


Paninka ja też mam dzisiaj USG 🤪 ale dopiero na 15.20 a już nie mogę się doczekać hihi...maleństwo też chyba nie bo buszuje mi od rana w brzuszku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Paninka napisał(a):
Dzień Dobry Kochane Dziewczynki!!! 😘
ja za dwie godz mam usg polowkowe.... strasznie sie ciesze ale od 5 jakas poddenerwowana jestem, plakac mi sie chce i wogole. powtarzam sobie ze wszystko jest ok ale chcialabym juz miec to za soba 🤨


Paninka ja też mam dzisiaj USG 🤪 ale dopiero na 15.20 a już nie mogę się doczekać hihi...maleństwo też chyba nie bo buszuje mi od rana w brzuszku 😜


Ale Wam dobrze ja mam wizytę dopiero 19 kwietnia i do tego nie jestem pewna czy razem z usg 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pisałyście wczoraj o mieszkaniach, domkach itp. No więc my mieszkamy w domku jednorodzinnym. Jednak jest to stare budownictwo, ciagle cos remontujemy. Teraz adaptujemy drugą część piętra, które do tej pory było nieruszone, bo brak kasy. Dom i tak ma kredyt, na szczęście w połowie już spłacony. Stoi na niewielkiej działce 3000m kwadr. Więc i wokoło trochę miejsca jest. Ale niestety wszystko czeka na swoją kolej. Ogród też. I mimo, że mieszkamy tu już parę lat. Zawsze znajdują się inne priorytety. Ale co racja to racja nie ma to jak na swoim.

Co do szpitala. Hmm... Ja w sumie zabierałam mało rzeczy. Oczywiście koszulę do porodu (choć potem w szpitalu dali mi swoją), potem jakąś piżamkę na salę, biustonosz, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe Bella (moim zdaniem najlepsze, zużyłam chyba 4 paczki), majtki (ja miałam jednorazowe, ale z takiej bawełnianej siateczki, także nie odparzały hihi..., fajne bo możesz wyrzucić przy każdej zmianie), pampersy dla bąbelka, kosmetyki dla siebie, proponuję wziąć miękki papier toaletowy, ja miałam też chusteczki nawilżane Lactacyd, wodę mineralną itp. Hehe no i aparat fotograficzny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam laseczki 🙂
wczoraj nie za dużo pisałam bo byłam zbyt przejęta po wizycie 🙃
jestem strasznie zadowolona że zmieniłam lekarza 🙂 najlepsze jest to że za miesiąc mam usg w 3d za free (a tak to bym musiała zapłacić 300 zł.) bo moja lekarka jest położną w szpitalu i mi załatwi 🙂
Paninka i moniczek powodzenia na usg 🙂 czekamy na wieśći 🙂

co do mieszkania to ja już kiedyś wspominałam że miszkamy z moją mamą w 57 m2 mamy 2 pokoje do dyspozycji więc nie jest źle ale zawsze byłoby lepiej być na swoim 🤢

k8_online ja podobnie jak ty planuję pomalować dzidzi pojój i kupić mebelki w planach mamy to zamiar zacząć robić w maju póki jeszcze dam radę coś pomóc poźniej to raczej mogę jedynie dyrygować 😜

mam pytanie : jak sądzicie ile potrzeba kasy na wyprawkę jeśli nic się nie ma (nie liczę wózka i łóżeczka bo to by podniosło sporo kwotę) ?

karolciakam pokazałaś tym w szpitalu kto jest najważniejszy 🙂 ja nie wiem czy bym potrafiła (ja w takich sprawach to dupa jestem dlatego zawsze chodze z obstawą (marcinem 😜) 😞 za to Cię podziwiam 🙂

miłego dnia mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya ja myślę że koszt wyprawki to co najmniej 1000zł bez łóżeczka i wózka...
pościel,ubranka,kocyki,pieluchy,ręczniczki,kosmetyki,wanienka i ewentualnie jakieś gadżety ułatwiające pielęgnację maluszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...