Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry brzusie!!
Witam nową mamusię na najlepszym na świecie forum (skromnością powiało ) ☺️
Wczoraj nie dałam rady powiedzieć wam dobranoc. bo byli znajomi i dość późno poszli.
Widzę Pati, że szalejesz z zakupami 🙂 ja ostatnio byłam w H&M i były tak prześliczne sukieneczki, ale jakoś udało mi się powstrzymać- przynajmniej do następnej wizyty w sklepie heheh.
Miłej niedzieli brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Z Next to fajnie by było kogoś w Anglii mieć, bo jak są promocje to z 1 funta mozna taki ciuszek kupić, ale to z tego co pamietam jak mąż mi opowiadał to w styczniu najwieksze są promocje. My kiedys pojechalismy w pazdzierniku na tydzien i wszystko bylo w normalnej cenie 😞

W Nexcie w Irlandii w Stephen's Day w grudniu 26 wrzesnia jest wyprzedaz w Nexcie i ciuszki po 1 E są kupuje sie na worki wtedy 😉 Poza tym ciuszki tanie jak barszcz sa, można przebierać i są śliczne ...przynaj mniej tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
dzień dobry brzusie!!
Witam nową mamusię na najlepszym na świecie forum (skromnością powiało ) ☺️
Wczoraj nie dałam rady powiedzieć wam dobranoc. bo byli znajomi i dość późno poszli.
Widzę Pati, że szalejesz z zakupami 🙂 ja ostatnio byłam w H&M i były tak prześliczne sukieneczki, ale jakoś udało mi się powstrzymać- przynajmniej do następnej wizyty w sklepie heheh.
Miłej niedzieli brzuszki


lydziaa, wiem , że najlepsze ( tez powiało 🙂 ) U Was jest milutko, cieplutko, sympatycznie i z kulturą 🙂 za co wszystkie Was podziwiam. Za ten w ciepłym klimacie utrzymany nastrój.
W h&m tez byłam po coś dla siebie, ale kupiłam tylko bluzkę, wszystko za duże 😁 Zmykam bo obiadu nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Crazzzyyy mam cos dla Ciebie 🙂 🙂 🙂
To jeszcze z czasów ciąży z Majką, hehe w ramach naszego małżeństwa polsko-angielskiego 🙂

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/flaga.jpg[/IMG]


PS. Sorki za jakość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę Pati, że to właśnie tak jest. Wiesz szyjka jednak słaba, bo inaczej szew nie byłby potrzebny. A nie bez powodu jak tylko ściągają szew, rozpoczyna się akcja porodowa.
Myslę, że musisz na maksa się oszczędzać. czasem nawet, ze bardzo chcesz odpuscić nawet kościół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka to Ty się ostatnio zarejestrowałaś na stronie sierpnióweczki2011???
Sprawdzam czy przypadkiem nie mamy nieproszonego gościa. Jeśli tak to wpiszę Cię jak nick z forum tj. Kornelka tak łatwiej będzie Cię rozpoznać.

Ps. Dzień Dobry Wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta dzięki za cenną radę, też tak ostatnio myślałam o galerii brzuszków. Tylko zabrakło mi czasu, na zmiany. Jeszcze czeka mnie zmiana na ogólnym rankingu brzuszków wg. pomysłu Pati, żeby ustawić Was wg terminu porodu wg. OM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Kornelka to Ty się ostatnio zarejestrowałaś na stronie sierpnióweczki2011???
Sprawdzam czy przypadkiem nie mamy nieproszonego gościa. Jeśli tak to wpiszę Cię jako nick z forum tj. Kornelka tak łatwiej będzie Cię rozpoznać.


madalena tak, na forum jestem od wczoraj. Wszelkie zdjęcia wstawię przy najliższej okazji bo sama sobie nie poradzę. Tą panienkę z okienka w pierwszej kolejności zmienię. Pełny szacun dla Ciebie i słowa uznania za stronkę. Gratuluję wytrwałości bo to nie małe przedsięwzięcie zrobi coś tak pięknego. Piosenka wpadła mi w ucho i nuciłam ją wczoraj 🙂 Moja córka też stronkę widziała i też jej sie podobała i powiedziała, że to fajna sprawa. Położyła ręke na moim brzuszku i pierwszy raz poczuła brata 😁 Miała szczęście bo zazwyczaj jak ktoś chce wyczuc maluszka to on jak ślimaczek się chowa i udaje, że go nie ma 🙂 Nie ruszy sie i już 🙂 Tak, że same dobre rzeczy z tej stronki już są 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki,
wpadłam na chwilkę przed obiadkiem... u teściów 😜
Marta-lion, przepraszam, chyba nie dość dokładnie przeczytałam wczorajsze wiadomości. już odpowiadam - jeżdżę dość często do Polanicy, to blisko twoich stron? Kotlina jest chyba dość duża nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka, a w jakim wieku jest twoja córa. Bo ja też mam już starszą pociechę, która z niecierpliwością czeka na siostrzyczkę.
I mam przeczucie, że wiekiem też bardziej zbliżam się do ciebie niż do większości naszych brzuchatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Pati a dlaczego jesteś taka pewna że będzie cesarka ?

Już tłumaczę dlaczego pytam, bo szew wcale nie jest wskazaniem do cesarki. Moja znajoma urodziła teraz w marcu dziewczynkę. Od 3 miesiąca ciąży miała szew, musiała leżeć. Była umówiona na poród oczywiście w dniu ściągnięcia szwu, ale poród naturalny. Poprostu w umówionym terminie przyjechała do szpitala, ściągnięto jej szew i automatycznie rozpoczęła się akcja porodowa. Rozwieranie szyjki przebiegało szybciutko, bo zatrzymywał to tylko szew.


Marta jest kilka innych okoliczności, min wada wzroku spora jestem krótkowidze, dodatkowo mam zmianę nowotworową w oczodole i nie można w czasie porodu ryzykować np jej pęknięciem z wysiłku, a na dodatek po zabiegu zakładania szwu okrężnego położne powiedziały mi ,że mam bardzo wąską pochwę i nie ma opcji, abym główeczkę malutkiej przecisnęła....
A poza tym już nawret się z tą myślą oswoiłam bo szłyszałam że po szwie ciężej jest urodzić nie wiem na ile w tym prawdy, ale cesarka w tym przypadku mnie uspokaja....
Ach no to faktycznie. Myslałam, ze piszesz tak tylko ze względu na szew.


Pati, ja rodziłam przez cesarskie cięcie. Jakbyś miała jakieś pytania czy wątpliwości odnośnie samego zabiegu to służę. Odświeżę trochę pamięć i będzie jak znalazł. I teraz też będę miała cesarkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Hehe Crazzzyyy mam cos dla Ciebie 🙂 🙂 🙂
To jeszcze z czasów ciąży z Majką, hehe w ramach naszego małżeństwa polsko-angielskiego 🙂

[IMG]http://i796.photobucket.com/albums/yy246/animarpa/private/flaga.jpg[/IMG]


PS. Sorki za jakość 🙂


Hi, hi Marta, ty chyba zawojujesz galerię z sexy-brzuszkami. Sztuka na każdą okazję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Dzień dobry brzuszki,
wpadłam na chwilkę przed obiadkiem... u teściów 😜
Marta-lion, przepraszam, chyba nie dość dokładnie przeczytałam wczorajsze wiadomości. już odpowiadam - jeżdżę dość często do Polanicy, to blisko twoich stron? Kotlina jest chyba dość duża nie?

To bardzo blisko 🙂 Wczoraj nawet byliśmy w Polanicy na obiedzie i spacerku 🙂 Piekna pogoda była. A zdjęcie o którym pisałaś też było z Polanicy 🙂
Co do wieku nie przesadzaj hihi. Ja też do najmłodszych tu nie należę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka, a w jakim wieku jest twoja córa. Bo ja też mam już starszą pociechę, która z niecierpliwością czeka na siostrzyczkę.
I mam przeczucie, że wiekiem też bardziej zbliżam się do ciebie niż do większości naszych brzuchatek.

Oj Kochana 🙂 I tu niespodzianka 🙂 Z forum zapamietałam, że Marta i moniczek są mi wiekiem najbliższe, jeśli Ciebie przeoczyłam to przepraszam. Córka jest na pierwszym roku studiów i jak do domu wraca to jak gośc raczej. Czasem tylko raz w miesiącu przyjedzie. Dziś pojechała do Lublina z psami na wystawę, Już dzwoniła, że wygrała jej suczka ku ogromnemu zaskoczeniu bo pewna była, że zwycięstwo weżmie piesek. A Twoja pociecha w jakim jest wieku? Ja to się wcale na swoje lata nie czuję no ale co zrobic jak pesel nie kłamie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Marta dzięki za cenną radę, też tak ostatnio myślałam o galerii brzuszków. Tylko zabrakło mi czasu, na zmiany. Jeszcze czeka mnie zmiana na ogólnym rankingu brzuszków wg. pomysłu Pati, żeby ustawić Was wg terminu porodu wg. OM.
Magda wiesz to tylko taka moja uwaga. Bo ja szczerze juz czasem się gubię 🙂 A pomyśl ile fotek będzie do sierpnia 🙂 Potem mozemy zrobic osobną galerię juz po porodzie cos typu Nasze bobaski 🙂 I też pogrupować. Podobnie jak brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka, a w jakim wieku jest twoja córa. Bo ja też mam już starszą pociechę, która z niecierpliwością czeka na siostrzyczkę.
I mam przeczucie, że wiekiem też bardziej zbliżam się do ciebie niż do większości naszych brzuchatek.

Oj Kochana 🙂 I tu niespodzianka 🙂 Z forum zapamietałam, że Marta i moniczek są mi wiekiem najbliższe, jeśli Ciebie przeoczyłam to przepraszam. Córka jest na pierwszym roku studiów i jak do domu wraca to jak gośc raczej. Czasem tylko raz w miesiącu przyjedzie. Dziś pojechała do Lublina z psami na wystawę, Już dzwoniła, że wygrała jej suczka ku ogromnemu zaskoczeniu bo pewna była, że zwycięstwo weżmie piesek. A Twoja pociecha w jakim jest wieku? Ja to się wcale na swoje lata nie czuję no ale co zrobic jak pesel nie kłamie 🙂
Hehe to ile masz lat Kornelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Marta, no to wykorzystam ten fakt i zapytam, bo może wiesz - czy park jest już otwarty? Trochę przez ostatni rok okolica ucierpiała na tych przebudowach
Jeśli mówisz o tej rozbudowie do góry w stronę szpitala. To jeszcze trwa. Ostatnio też widziałam, ze wzięli się za przebudowę sceny w parku przed tą restauracją, Tam gdzie te koncerty czasem bywają. Ale może do lata skończą. Wczoraj to było jeszcze tak nudno. Wszystkie fontanny nie działające 😞 Nawet na deptaku nie wszystkie restauracje wystawiły się jeszcze na zewnątrz.

A jeśli można spytać przyjeżdżasz w nasze okolice rodzinnie czy służbowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Kornelka napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka, a w jakim wieku jest twoja córa. Bo ja też mam już starszą pociechę, która z niecierpliwością czeka na siostrzyczkę.
I mam przeczucie, że wiekiem też bardziej zbliżam się do ciebie niż do większości naszych brzuchatek.

Oj Kochana 🙂 I tu niespodzianka 🙂 Z forum zapamietałam, że Marta i moniczek są mi wiekiem najbliższe, jeśli Ciebie przeoczyłam to przepraszam. Córka jest na pierwszym roku studiów i jak do domu wraca to jak gośc raczej. Czasem tylko raz w miesiącu przyjedzie. Dziś pojechała do Lublina z psami na wystawę, Już dzwoniła, że wygrała jej suczka ku ogromnemu zaskoczeniu bo pewna była, że zwycięstwo weżmie piesek. A Twoja pociecha w jakim jest wieku? Ja to się wcale na swoje lata nie czuję no ale co zrobic jak pesel nie kłamie 🙂
Hehe to ile masz lat Kornelka 🙂


Ni ując, ni dodac 🙂 No tremę mam ogromną... ale Wy już swój wiek podawałyście to muszę byc lojalna 🙂 No z listopada jestem 🙂 ........39,5 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Kornelka, a w jakim wieku jest twoja córa. Bo ja też mam już starszą pociechę, która z niecierpliwością czeka na siostrzyczkę.
I mam przeczucie, że wiekiem też bardziej zbliżam się do ciebie niż do większości naszych brzuchatek.

Oj Kochana 🙂 I tu niespodzianka 🙂 Z forum zapamietałam, że Marta i moniczek są mi wiekiem najbliższe, jeśli Ciebie przeoczyłam to przepraszam. Córka jest na pierwszym roku studiów i jak do domu wraca to jak gośc raczej. Czasem tylko raz w miesiącu przyjedzie. Dziś pojechała do Lublina z psami na wystawę, Już dzwoniła, że wygrała jej suczka ku ogromnemu zaskoczeniu bo pewna była, że zwycięstwo weżmie piesek. A Twoja pociecha w jakim jest wieku? Ja to się wcale na swoje lata nie czuję no ale co zrobic jak pesel nie kłamie 🙂


Bo wiesz, ja chyba dotąd nie miałam okazji na ten temat napisać.
Świetnie, że zdecydowałaś się na drugie dziecko po tak długiej przerwie. Moja córa idzie dopiero do I klasy podstawówki, ale dość późno ją urodziłam, teraz czekam na drugie. Z wiekiem do u mnie podobnie jak u Marty i Moniczka.

P.S. Musze was na godzinkę zostawić , obowiązki wzywają. Odezwę się później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka z listopada jest mój mąż hihi 🙂 🙂 🙂 No ja jak już pewnie wiesz mam 33 🙂
Moja starsza córka w grudniu skończy 9 lat. Teraz przygotowujemy się do pierwszej komunii 🙂
Ale jakby ci to moniczek powiedziała hihi nie czujemy się na swój wiek. Ciąża odmładza 🙂
A biegający wokoło bobas jeszcze bardziej 🙂 Moja Maja ma teraz prawie 20 miesięcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Kornelka z listopada jest mój mąż hihi 🙂 🙂 🙂 No ja jak już pewnie wiesz mam 33 🙂
Moja starsza córka w grudniu skończy 9 lat. Teraz przygotowujemy się do pierwszej komunii 🙂
Ale jakby ci to moniczek powiedziała hihi nie czujemy się na swój wiek. Ciąża odmładza 🙂 A biegający wokoło bobas jeszcze bardziej 🙂


Marta to mąż Twój Strzelec? aaa jeszcze pamiętam, że któraś z dziewczyn ( nie pamiętam która) ma partnera,który urodził się tego dnia co mój mąż i mówiła, że to LEW 😁 No charakterki mają 😁
Jak to będzie jak mi smyk po domu zacznie biegac między nogami to nie wiem 🙂 ja się za bardzo odmłodzę 🙂 Podziwiam mamy, które mają takie maluchy jak Twoje Marta. Albo Moniczek. W domu troje a ona na pełnych obrotach z taką radością. Zobaczcie dziewczyny co to miłośc potrafi uczynic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niech tam 🙂 Jak będę miała w domu 2 lwy to będą. Termin mam na 9 sierpień ale cichutko sobie myślę, że może synek przyjdzie na świat w dniu urodzin taty, 28. Mojego brata ciotecznego żona urodziła syna 19 sierpnia, a za dokładnie trzy lata córkę też 19. Wstrzelił się tatuś w daty jak nic i to jeszcze parka 😁 Śmiał się, że wiedział co robi 🙂 Bratowa urodziła 15 dziewczynkę, dziś ma 6 lat więc troszkę sierpniowych dzieci w rodzinie już jest i bardzo dobrze 🙂
Coś mi klawiatura psikusy robi. Przeskakują literki do innych wyrazów i wysłałam nieskończonego posta, nie wiem jak 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mam urodziny 29 🙂 🙂 🙂 Tak czy siak Julia też będzie lew 🙂 Termin mam na 6.08., więc czy urodzi się wcześniej czy później na lwa się załapie 🙂

PS. Własnie kupiłam sobie kieckę na komunię hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...