Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się dziewczyny rozpisałyście 🙂 Ponad 10 stron do poczytania 🙂

Kornelka podziwiam Cię bo jednak różnica miedzy dziećmi będzie spora 😉

Co do znaków zodiaku to ja jestem Skorpion, mąż Panna a Gabi Koziorożec. Termin mam z OM 24.08 a z usg 19.08 więc będzie albo lew albo panna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fajne 🙂 ale ceny niektórych też 😞 kurcze szukam spodni na gumce czarnych, przewiewnych i szerokich ogólnie i nigdzie nie moge znaleź 😞 moja chrzestna miała i każda z nas mogła w nich chodzić bez wzgledu na rozmiar takie fajne były 🙂 jeszcze 4 lata temu moja kuzynka w nich chodziła w ciąży 🙂 ale jak wszystko i one skończyły są żywotność 😞 a teraz nie moge takich kupić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzusie 🤪 🤪 🤪
Kornelka witaj na naszym forum 😎
Ja tylko na chwilkę jak zwykle w weekend hihi....u nas dzisiaj pogoda dopisuje 🙂 piękne słoneczko
Właśnie Bartolini zasnął a ja muszę zająć się obiadem - dziś żeberka z pieczonymi ziemniaczkami mniam 🙃 😜...
a potem na popołudniowy spacerek 😉
Miłej niedzieli dziewczyny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela, różnica mnie nie przeraża. Córka tak się z brata cieszy, że w szoku jestem. Mnie bardziej różnica wieku między mną a synem. Moja mama urodziła siostrę w wieku 36 lat, moja babcia ostatnię dziecko jak miała chyba 42 lub troszkę więcej i to mnie pociesza. Nie było samochodów, pracy, pralek pięknych ubranek a dzieci zdrowo rosły i matki dały radę. Pamiętam jak babcia opowiadała, że najmłodszy syn musiał chodzi w ubraniach po siostrze a on sam jak to sobie przypomina to mówi, że nie lubił tej kiecki ale matka kazała to musiał. Babcia miała siedmioro dzieci i tylko dziadek pracował a czasy lekkie nie były. W życiu tak czasem bywa, że plany to jedno a życie to co innego. Jak w tym mądrym przysłowiu ostatnio tu cytowanym " Nie mów Panu Bogu o swoich planach.." Wiecie co? nic mi dzisiaj nie idzie. Jakoś nie mam weny na nic, wczoraj chyba przesadziłam z robotą. Zgaga tak mi dokucza w nocy, że wstaję czasem po4 razy. Wczoraj, korzystając z pogody, postanowiłam poprawic pracę jelit i zącząc się ruszac. I chyba przesadziłam, ale dzień minął fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
http://www.esente.pl/sklep-internetowy/category/sukienki-ciazowe/
Hehe przeglądałam to wczoraj 🙂


A ja z tej stronki zamówiłam kiecuszkę i dziś w niej w kościółku byłam 🙂
Mąż mi zrobił zdjątko specjalnie dla brzuszków, a ja wysłałam Ci już Madzia kolejne ty razem skompresowane.Mam nadzieję,że dojdzie.

Co do kościoła Marta całą mszę siedziałam tylko wstałam do komunii, jak siedziałam brzusio był miękki, tylko jak z auta do kościoła i z auta do klatki to twardniał...
Moja malutka jak poszliśmy do kościoła i usłyszała organy i śpiew ludzi przez cały początek mszy mnie kopała jak nie wiem 🙂 Potem chyba się oswoiła i już tylko czasami mnie pomiziała 🙂
A teraz chyba wie,że o niej pisze bo też mnie mizia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati. Hehe moja mała tez tak ma 🙂 🙂 🙂 Jak jestem z Emilką w kościele, a teraz bywamy nader często to kopie na maksa 🙂

A ty naprawdę uważaj. Tylko siku. A 3 miesiace jakoś wytrzymasz 🙂 Potem się nabiegasz 🙂 A jak Ci będzie mało to ci jeszcze moją Majkę przyśle 🙂 Czekaj czekaj musze sprawdzić gdzie te Starachowice 🙂

A sukienka fajna. Myslałam też o niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie obudzilam sie po przedobiedniej drzemce... 🙃 🙃dobrze ze obiadek wczesniej naszykowalam bo teraz jakas taka rozbita jestem 😁 😁 😁

Kornelka ja mam dwie mlodsze siostry ( jedna o rok a druga o 14 lat) moze to nie jest taka roznica jak w przypadku Twoich dzieciakow ale moge Cie zapewnic ze ja duzo lepszy kontakt mam z najmlodsza siostrzyczka... takiego malucha kocha sie bezwarunkowo, najczystszym uczuciem ( chociaz ja musialam dojrzec do tego, bo jak sie dowiedzialam ze mama spodziewa sie Wiktorii to wsciekla bylam ☺️ ☺️-ale takie myslenie nastolatki, nie wglowie mi bylo pomaganie wtedy mamie a myslalam ze jako najstarsza bede musiala, ale mama nie oczekiwala tego ode mnie) poza tym wiele nauczylam sie jesli chodzio o niemowlaki i wiem ze to teraz przy mojej coreczce bedzie procentowac 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Pati. Hehe moja mała tez tak ma 🙂 🙂 🙂 Jak jestem z Emilką w kościele, a teraz bywamy nader często to kopie na maksa 🙂

A ty naprawdę uważaj. Tylko siku. A 3 miesiace jakoś wytrzymasz 🙂 Potem się nabiegasz 🙂 A jak Ci będzie mało to ci jeszcze moją Majkę przyśle 🙂 Czekaj czekaj musze sprawdzić gdzie te Starachowice 🙂

A sukienka fajna. Myslałam też o niej 🙂



A myślisz,że czemu zakupowo szaleje...Właśnie dlatego,żeby jak najmniej wstawać i nie chodzić ja głównie leżę wstaje do WC i zrobić sobie coś zjeść, obiady mąż gotuje, on też sprząta i pierze, jest na prawdę super, a jak tylko wracamy do domu wizyty czy kościoła to mówi a Ty teraz już się połóż na dziś Ci wystarczy....No i tak jakoś Bogu dzięki dotrwaliśmy do półmetka, wiem,że teraz będzie i ciężej mi chodzić i na szyjkę też parcie większe, dlatego jak byłam pytałam lekarz i powiedział,że jak brzusio nie boli mogę iść do kościoła bo szew jest właśnie po to, abym mogła być choć troszkę aktywna bo to nie sposób jak to on powiedział 9 miesięcy w sumie zdrowemu człowiekowi wyleżeć 🙂
Staram się więc do tego stosować...
Mój mąż właśnie kończy obiadek gotować już kotleciki pięknie pachną 🙂 🙂 No i ziemniaczki, których mogłabym zjeść cały worek tak mi smakują 🙂 Suróweczka też już gotowa zaraz będzie wypasik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, wracam znów.
A ja jeszcze dziś jadę do sklepu z ubraniami ciążowymi. Mam nadzieję, że cosik wypatrzę. Ja zdecydowanie preferuję sukienki, chociaż te spodnie nie powiem, są śliczne.
A cena, no cóż. Jeśli się pomyśli, że już tylko 3-4 miesiące pozostały do porodu, to rzeczywiście żal wydawać fortunę.
Ale z drugiej strony, kobieta jest kobietą i musi jakoś wyglądać.
Ja tego się trzymam.
Ja mam kilka sukienek z happymum (już wam o tym kiedyś pisałam) i jestem z nich zadowolona. Niektóre kroje mają takie, że również po ciąży można w nich nieźle wyglądać

www.happymum.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Marta, no to wykorzystam ten fakt i zapytam, bo może wiesz - czy park jest już otwarty? Trochę przez ostatni rok okolica ucierpiała na tych przebudowach
Jeśli mówisz o tej rozbudowie do góry w stronę szpitala. To jeszcze trwa. Ostatnio też widziałam, ze wzięli się za przebudowę sceny w parku przed tą restauracją, Tam gdzie te koncerty czasem bywają. Ale może do lata skończą. Wczoraj to było jeszcze tak nudno. Wszystkie fontanny nie działające 😞 Nawet na deptaku nie wszystkie restauracje wystawiły się jeszcze na zewnątrz.

A jeśli można spytać przyjeżdżasz w nasze okolice rodzinnie czy służbowo?


Przyjeżdżamy całą rodzinką, mamy tu mieszkanko "wakacyjne". I masz rację, poza sezonem trochę tu sennie, ale jak i tak lubię tu przyjeżdżać. Nawet jeśli oprócz nas, po parku snują się tylko emeryci z sanatorium 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Marta, no to wykorzystam ten fakt i zapytam, bo może wiesz - czy park jest już otwarty? Trochę przez ostatni rok okolica ucierpiała na tych przebudowach
Jeśli mówisz o tej rozbudowie do góry w stronę szpitala. To jeszcze trwa. Ostatnio też widziałam, ze wzięli się za przebudowę sceny w parku przed tą restauracją, Tam gdzie te koncerty czasem bywają. Ale może do lata skończą. Wczoraj to było jeszcze tak nudno. Wszystkie fontanny nie działające 😞 Nawet na deptaku nie wszystkie restauracje wystawiły się jeszcze na zewnątrz.

A jeśli można spytać przyjeżdżasz w nasze okolice rodzinnie czy służbowo?


Przyjeżdżamy całą rodzinką, mamy tu mieszkanko "wakacyjne". I masz rację, poza sezonem trochę tu sennie, ale jak i tak lubię tu przyjeżdżać. Nawet jeśli oprócz nas, po parku snują się tylko emeryci z sanatorium 😆

Hehe to odezwij się jak będziesz 🙂 🙂 🙂 Nasze córki są prawie w jednym wieku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy napisał(a):
Pati starachowice to blisko chyba mojego rodzinnego miasta Kielce? Moja kumpela ze studiów tam mieszkała..Justyna Głuszek 🙂

A ja studiowałam w Kielcach i mieszkałam 6,5 roku. Tam była moja pierwsza szkoła życia, samodzielne mieszkanie, pierwsza praca i kilka następnych, uch miło i z sentymentem wspominam Kielce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Paninka, między mną a moją siostrą jest też 15 lat różnicy 🙂 i tak jak Ty tez byłam zła że będę rodzeństwo jeszcze miała a miałam już 4lata młodszego brata i wojny z nim były zawsze o wszystko. Jak już siostra na świat przyszła to się tak coś we mnie pozmieniało. Opiekowałam się nią całe wakacje, prasowałam pieluszki bardzo starannia z dwóch stron, sprzątałam pokój gdzie mała spała, wychodziłam na spacery i nikt tego ode mnie nie wymagał a sprawiało mi to tyle radości. Jak miała 3 latka, to ją na randkę kiedyś zabrałam 🙂 Dziś to juz dorosła panna, w pażdzierniku bierze ślub 🙂 Moje ubrania ciążowe zostawię dla niej, może w coś wejdzie bo ja dużo drobniejsza od niej jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He dziewczynki 🙂
Wiem że temat był już poruszany milion razy,ale przy ilości stron którą produkujecie nie idzie tego znaleźć .Chciałabym żebyście napisały które wózki polecacie,i które są godne uwagi.Może to pytanie do bardziej doświadczonych mamusiek jak Marta-lion,ale wiem też że Pati[/b ]zbierała wszystkie linki.Bardzo proszę,chciałabym znać zdanie wszystkich mamusiek sierpniowych.
Z góry wielkie dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malstep ja zarówno z Majką jak i teraz mam wózek Jedo Fyn 4DS. Ja jestem zadowolona. Ale jeśli chcesz mogę wypowiedzieć się na temat innych tylko powiedz o jakim myslisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...