Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agnie-szka napisał(a):
Pati a ja cię czytam od poczatku i zawsze z Tobą byłam 🙂 i też się trochę wypuszczam np. na świeta idę do Rodziców, na dzień mamy do przedszkola, bo w domu to można zwariować i też mi Allegro towarzyszy hehe


Musimy jakoś dotrwać 🙂
Ja mam termin wg OM na 25 sierpnia podobnie do Twojego tylko Ty z USG 🙂
Mój doktorek wg usg mi nic nie mówi,Wieem tylko,że szew zdejmują2 tygodnie wcześniej i zaraz potem akcja porodowa jest, a ja ze względu na inne kmplikacje będę miała cesarkę więc mam nadzieję,że do połowy sierpnia dotrwam jakoś....a na razie na każdej wizycie lekarz mi powtarza "Musimy donosić tą ciążę" Ostatnio mi powiedział,że pomimo,że miałam jedno niepowodzenie nie powinnam się teraz tym zamartwiać, tylko po prostu dbać i walczyć,ale na pewno się nie zamartwiać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie wrocilam ze spaceru po lesie... moja siostrzyczka z corka sasiadow buduja domz galezi i pienkow drzewa, ja zostalam zatrudniona jako inspektor budowlany i architekt, ale przyszedl szwagier i powiedzial ze musimy uwazac bo juz kleszcze sa i on w tym roku na sobie znalazl...wiec sie przestraszylam i wrocilysmy 🤨 a w lesie tak cudnie pachnie wiosna 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W pierwszej ciązy gin mi krążek zdjął w 36 tygodniu i powiedział cyt:" Pani może nawet w drodze do domu zacząć rodzić" więc ja do windy od gina jak japoneczka z zaciśnietymi nogami szlam bo się bałam że mi Natalka wyleci- urodziłam 4 tygodnie później. Teraz się z tego smieję bo wiem że tak szybko się nie rodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
magda ja w tym rankingu brzuszków chyba już nie jestem an ostatniej pozycji 😉 znacznie ostatnimi czasy nadgonilam...spróbuje wkleić fotke z dzisiaj....
[IMG]http://i1194.photobucket.com/albums/aa375/Crazzzyyy/ja23tydzie.jpg[/IMG]


Kochana to już za centymetr i mierz swój piękny brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wcześniej zadałam pytanie ale nikt mi nie odpowiedział 😞 napisze jeszcze raz bo może Wam umknęło a bardzo mi zależy na jakiejkolwiek radzie bo nie wiem co robić 😞

mamcie mam jeszcze pytanie: czy to normalne że lewa pierś strasznie mnie boli a sutka to nie mogę dotknąć? Jak mam biustonosz to mi aż tak dziwnie pulsuje jeżeli to jest normalne to czemu z prawą tak się nie dzieje : trochę mnie to niepokoi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya to faktycznie trochę niepokojące. Może odcisnęłaś sobie śpiąc albo jakiś za ciasny biustonosz nosiłaś. Mi nic takiego w pierwszej ciąży ani teraz się nie działo. Co prawda w pierwszej miałam bardzo bolące i wrażliwe piersi a teraz nic już nie odczuwam. Wiec jak masz możliwość to skonsultuj to z lekarzem albo choćby z położną środowiskową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
.... dziewczyny momentami miały dość mojego marudzenia i użalania się oraz złych scenariuszy, które wymyślałam sama, ale Ty za pewne mnie rozumiesz bo też widzę,że nie miałaś lekko i cały czas miałaś jakieś dziwne niestworzone historie...

Oj Pati jak możesz 😞 My nie miałysmy Cię dość hehe 🙂
Teraz mam deprechę och....


Witam nowa mamusię Agnie-szkę , ja mam starszą córkę Emilkę 🙂 🙂 🙂


My juz po zakupach hihi. Dzieci były grzeczne. Majka ma buty, Emilka bolerko na komunię 🙂
I lodówka nie jest pusta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anya napisał(a):
mamcie mam jeszcze pytanie: czy to normalne że lewa pierś strasznie mnie boli a sutka to nie mogę dotknąć? Jak mam biustonosz to mi aż tak dziwnie pulsuje jeżeli to jest normalne to czemu z prawą tak się nie dzieje : trochę mnie to niepokoi 😞
Kurcze wiesz w sumie objawy które opisujesz to ja miałam ale przy karmieniu jak nawał mleka był. Kiedy budziłam się w nocy z pełnymi nabrzmiałymi piersiami. W ciąży to dość dziwne.
Taj jak pisze Magda lepiej to skonsultuj, może nabawiłaś się jakiegoś zapalenia piersi.
Sprawdzić nie zaszkodzi. Zrób to szybko, bo potem święta i wiesz jak to jest z opieką lekarską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta Ty na sierpnióweczkach masz zdjęcie, które mi coś mówi jakbym Cię już gdzieś widziała,a może to dlatego,że przypominasz mi kobietkę z TOP MODEL też taka uśmiechnięta, drobniutka blondyneczka 🙂
Słuchajcie niepokoi mnie Inez już chyba dość długo się nie odzywa 😞 Ona chyba nie pracuje z tego co pamiętam więc...
Podibnie jak Shienkowa, ale ona do pracy chodzi więc jej wybaczam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Marta Ty na sierpnióweczkach masz zdjęcie, które mi coś mówi jakbym Cię już gdzieś widziała,a może to dlatego,że przypominasz mi kobietkę z TOP MODEL też taka uśmiechnięta, drobniutka blondyneczka 🙂
Słuchajcie niepokoi mnie Inez już chyba dość długo się nie odzywa 😞 Ona chyba nie pracuje z tego co pamiętam więc...
Podibnie jak Shienkowa, ale ona do pracy chodzi więc jej wybaczam 🙂
Hehe kto wie, może się znamy Pati 🙂 Och... a ty mnie tak dołujesz 😞 "miałysmy cie dosć" 🙂
Inez moze jeszcze jest w Polsce, nie wiem kiedy miała wracać do Norwegii. Z tego co pamietam nie miała tu chyba stałego dostepu do netu. Nie wiem. Też myśle o niej.


Pati podaj mi linka jeszcze jak mozesz do tej stronki gdzie kupiłaś ta kieckę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki! Trzy doby mnie nie było i 130 stron uzupełniania. Byłam u lekarza dał mi leki ale nie wie co powoduje ta cholerna goraczke która w nocy siega 40stopni 😞 😞 😞 😞 😞 😞 APAP połykam w ilościach hurtowych bo co 3 godziny temperatura idzie do góry!
Zajrzałam tylko na sekunde zyczyc Wam

Zdrowych Radosnych Rodzinnych Swiąt!!!!!!!!!!!!

Dzis wraca mój m. i już przypilnuje bym leżała w wyrku! Zreszta piegrzymka do toalety to wysiłek!!!!

Pa!
miłego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...