Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Magda. Hehe no prawda na ślubnym zdjęciu wyglądasz jak anioł 🙂
Teraz troszkę diabełka w tobie widać hihi 🤪 🤪 🤪
A Kubuś do mamusi podobny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak urodziłam to miałam małego doła. Bałam się, że może to się skończyć depresją więc postanowiłam, coś zmienić tak drastycznie a że już wcześniej myślałam o zmianie wizerunku to dlatego udałam się do fryzjera. Pamiętam minę fryzjerki jak jej powiedziałam, że ma mnie ściąć prawie na chłopaka a potem jak dodałam, że chcę być ruda to oczy wybałuszyła i kilka razy mnie pytała czy sobie żartów nie robię hehehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja tak na co dzień to rzadko kiedy się maluję ale na ślubie zaszalałam i byłam u kosmetyczki. Tak mnie upiększyła, że córeczka 7 letnia mojej koleżanki w kościele mówiła, co tu jest grane Pan Łukasz żeni się z inną panią 🤪 🤪 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Wiesz jak urodziłam to miałam małego doła. Bałam się, że może to się skończyć depresją więc postanowiłam, coś zmienić tak drastycznie a że już wcześniej myślałam o zmianie wizerunku to dlatego udałam się do fryzjera. Pamiętam minę fryzjerki jak jej powiedziałam, że ma mnie ściąć prawie na chłopaka a potem jak dodałam, że chcę być ruda to oczy wybałuszyła i kilka razy mnie pytała czy sobie żartów nie robię hehehe.

Jka ja bym była fryzjerką to też bym pytała się kilka razy......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Wiecie ja tak na co dzień to rzadko kiedy się maluję ale na ślubie zaszalałam i byłam u kosmetyczki. Tak mnie upiększyła, że córeczka 7 letnia mojej koleżanki w kościele mówiła, co tu jest grane Pan Łukasz żeni się z inną panią 🤪 🤪 hehehe
Ale opłacało się. Wyglądałaś pięknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu ślicznie wyglądałaś 😁
A synek uroczy!
I też jestem zdania, że w dniu ślubu warto zaszaleć 🙂


Ja już wróciłam ze spacerku-zimno ale słonecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
Zmierzyłam ćiśnienie 112/68 czyli raczej normalne


Jolu dobre, choć chyba masz tendencję do niskiego, prawda? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
My wczoraj po śniadaniu pojechaliśmy do koscioła a tam ja ustać nie mogłam miałam straszne mroczki przed oczami, aż mi się biało robiło wiec usiadłam a po chwili znów trzeba było wstac i jak wstałam tak znów usiadłam, aż mi się recę trzesły nie wiem czy to mi ciśnienie spadło czy co.... 🥴 nie było dużo ludzi, a raczej dużo przestrzeni i powietrza, ale jednak musieliśmy wrócić do domu.
A w domu wszystko ok poleżałam trochę i mi przeszło.

Wiesz ja też jak w święta byłam w kościele to nawet na tej krótkiej mszy święcenia pokarmu nie mogłam ustać. Tak jak by gorące powietrze mnie oblało. I głowa ciężka. Ale zaczęłam się ruszać i przeszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crazzzyyy napisał(a):
hej dziewczyny...Chcialam Wam cos pokazać znalazłam fajna stronkę o kolorze oczu..tzn jakie dziecko bedzie miało mozna sobie sprawdzić 😉
http://museum.thetech.org/ugenetics/eyeCalc/eyecalculator.html


A nie ma takiej z włoskami???????? 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Mi wychodza niebieskie 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.makemebabies.com tam możesz stworzyć przykładowy portret dziecka 🙂
mi wychodzi takie dla córeczki:

a takie dla synka:

Więc to jest z przymrużeniem oka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zwłosami podobno jest ciężej..ktos na forum napisał:
"Gen czarnych włosów dominuje nad genem włosów jasnych, który z kolei dominuje nad genem włosów rudych. Kiedy odziedziczona cecha jest dominująca, oznacza to, że zawsze się ujawnia, a każdy inny odziedziczony gen pozostaje ukryty. Jednakże ten zamaskowany gen zostaje zapisany i może połączyć się z innymi genami, umożliwiając tym samym jego ujawnienie. Dla przykładu, ty i twój partner moglibyście oboje mieć czarne lub brązowe włosy, ale jednocześnie posiadając zamaskowany gen włosów rudych. Jeśli wasze dziecko odziedziczy oba geny odpowiadające za rude włosy, będziecie zdumieni gdyż wasze dziecko będzie rudowłose. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzucholki
zaległości w czytaniu nadrobione,z wczorajszym dniem wyszło ok 50 stron 😮
I jeszcze na dodatek mi dzis net szwankuje,pisze do was juz drugi raz i co chce wysłac to mi sie rozłacza 😠
magdalena na tym zdjeciu slubnym nie zła z ciebie laseczka 🙂Ale w tych krótkich włoskach wygladasz bardzo sexy 🙂
A twój maluszek podobny do ciebie.Bużka aniołka 🙂
marta-lion jak tam noga??A z tym śniegiem to masakra,u mnie nie padało ,ale było strasznie zimno.Wczoraj właczylismy ogrzewanie.
Co do wizyt u lekarza,to ja mam co ok 4 tygodnie,i na kązdej mam robione usg i pani doktor bada obserwuje serduszko 🙂,ale chodze prywatnie.
A co do pogody to u mnie rano swiciło słoneczko,a teraz sie zachmurzyło i jest zimno 😞Gdzie ta wiosna??
Dziewczyny które maja dzis wizyty,to zycze powodzenia i trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny
Widze ze rozwineła sie dyskusja na temat usg. Ja chodze prywatnie do lekarza do ktorego pierwszy raz w zyciu mam zaufanie. Mam robione usg na kazdej wizycie, a co wiecej po normalnym usg przełancza mi obraz na 3D na pare minut i zawsze dostaje zdjecie buzinki mojego dzidzia, a na ostatniej wizycie dostałam nagrania 3D na plytce z wizyty 🙂 taki prezent do wizyty na swieta 😁 a co wiecej za akzda wizyte place 70 zł wiec nieduzo jak na prywatne wizyty z usg jakie u nas w miescie obowiazuja. Przewaznie 100-150 zł. Jedyny mankament jest taki ze musze do niego dojechac jakies 45 km.
Magdalena20 sliczne zdjecie 🙂 a pozatym moj synek parwie na 100 % bedzie mial na imie Kubus. mezulek sie uparł i wszystkim tak powiedział, wiec kazdy do brzucha zwraca sie po imieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agat19 to tak wpiszę na naszej stronce a jak coś by się zmieniło i wynegocjujesz z mężem inne imię dla synka to napisz i zmienimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
www.makemebabies.com tam możesz stworzyć przykładowy portret dziecka 🙂
mi wychodzi takie dla córeczki:

a takie dla synka:

Więc to jest z przymrużeniem oka 🙂


mi z tych kalkulatorów mało podobne dzieci wychodzą hihihi 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
madalena20 napisał(a):
www.makemebabies.com tam możesz stworzyć przykładowy portret dziecka 🙂
mi wychodzi takie dla córeczki:

a takie dla synka:

Więc to jest z przymrużeniem oka 🙂


mi z tych kalkulatorów mało podobne dzieci wychodzą hihihi 🙃 🙃 🙃

Mi też!!!! synek jest zupełnie inny hihihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...