Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się rozglądam za jakimś żyrandolem na Allegro tyle tego jest że szok, nie wiadomo na co się zdecydować no i ceny... tez różne......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂

Nadrobiłam zaległości i piszę 🙂
Co do USG to ja będę miała teraz dopiero w 36 tc. (Liczę na głosy współczucia 😞 ) Więc zostało mi 11 tygodni zmartwień-bo ja z tych martwiących jestem 🤨
Do lekarza idę jutro, ale tylko na pobranie krwi i badania moczu, bo gdybym chciała porozmawiać z lekarzem to musiałabym czekać do 24 maja 😮 Muszę jeszcze umówić się do położnej i pewnie też poczekam koło miesiąca.

Dziewczyny a ja dziś obudziłam się i zobaczyłam, że wokół lewego sutka mam mokre dwie plamy. Czy to możliwe żeby siara już mi leciała?

Idę gotować obiad, ale będę podczytywać 🙂 🙂 🙂

magda[/b pięknie wyglądałaś w dniu ślubu i ślicznie wyglądasz teraz. Podziwiam odwagę do zmian 🙂 Chociaż ja miałam kiedyś czerwone, długie (!) włosy 😜

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez Bardzo możliwe, że to siara. Mi zaczęła lecieć jakoś koło 19 tygodnia, czy jakoś tak. A każda kobitka ma inaczej.. Też uciekam obiadek robić 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze postałam trochę w kuchni przy robieniu obiadku i teraz mi słabo i ciężko wsiąść oddech. Ehhh a co to będzie pod koniec lipca 😞 aż strach się bać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Kurcze postałam trochę w kuchni przy robieniu obiadku i teraz mi słabo i ciężko wsiąść oddech. Ehhh a co to będzie pod koniec lipca 😞 aż strach się bać.

Hehe starość nie radość 🙂 Ja ostatnio ubolewam nad moją wagą. Z Majką mniej tyłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Inez bardzo mozliwe,mi tę juz leci.
Kupiłam przewijak

na allegro?
ja też kupiłam za 47zł


tak na allegro,ale z przesyłką zapłaciłas 47 zł??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Kurcze postałam trochę w kuchni przy robieniu obiadku i teraz mi słabo i ciężko wsiąść oddech. Ehhh a co to będzie pod koniec lipca 😞 aż strach się bać.

Hehe starość nie radość 🙂 Ja ostatnio ubolewam nad moją wagą. Z Majką mniej tyłam 😞

Do mnie dzis kumpela ktora za 2 tygodnie rodzi- napisała, ze przez calą ciąże utyła 5.5 kg! 😮 Załamka jakas bo u mnie już8 kg do przodu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
PRZYPOMNIAŁO MI SIĘ !!!

marta śniło mi się dzisiaj, że napisałaś, że będziesz mieć bliźniaczki 🤪 a ja weszłam na wagę i ważyłam 92kg 😲
Hehehe żarcik niezły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
Inez bardzo mozliwe,mi tę juz leci.
Kupiłam przewijak

na allegro?
ja też kupiłam za 47zł


tak na allegro,ale z przesyłką zapłaciłas 47 zł??

nie bez... kupowałam pościel materac i od razu przewijak wiec za przesylke razem.
U mnie 6 kg na plusie i ciągle waga rosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
5.5 kg to chyba troche mało,tak mi sie wydaje,ja juz mam do przodu ok 9 kg
Hehe ja mam 12kg do przodu 😮 😮 😮
A tu jeszcze 3 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY KOCHANE BRZUSZKI!!!
my juz po wakacjach...dzisiaj caly dzan doprowadzalam mieszkanko do ladu bo m. do sprzatania stworzony nie jest 🤪 a teraz zabieram sie do czytania zaleglosci bo mam 112 stron do przeczytania!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
DZIEN DOBRY KOCHANE BRZUSZKI!!!
my juz po wakacjach...dzisiaj caly dzan doprowadzalam mieszkanko do ladu bo m. do sprzatania stworzony nie jest 🤪 a teraz zabieram sie do czytania zaleglosci bo mam 112 stron do przeczytania!!!
Hehe dobrze, że jesteś. Foga dla Ciebie chrabąszcze zbierała hihi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo mykam z Emilką do kościoła na próbę przedkomunijną 🙂

Hehe a w avatarze moje dwie gwiazdy trochę bardziej "estradowo" 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzucholki 🙂

Mam pytanie do was .. moja niunia strasznie wierci sie w brzuszku i to czesto ... nie wiem czy to zle czy to dobrze .. na poczatku kedy zaczynalam odczowac jej ruchy to bylo to prrzewaznie jak polezalam dluzsza chwilke a od kilku dni szaleje .. 😞 USG dopiero na poaczatku czerwca, wizyta u lekarza za 2 tyg.. nie wiem co robic, troszke sie denerwuje ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...