Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Andzelika napisał(a):
Siehankowa Ty te łóżeczko bez szuflady kupiłaś? Bo faktycznie tańsze trochę od mojego 🤨 🤨 Bo ja mam z szufladą..

tak, bez szuflady ... stwierdziłam, że szuflada nie przyda mi się - mamy ogromna szafę w sypialni, więc jaoś damy rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Siehankowa Ty te łóżeczko bez szuflady kupiłaś? Bo faktycznie tańsze trochę od mojego 🤨 🤨 Bo ja mam z szufladą..

tak, bez szuflady ... stwierdziłam, że szuflada nie przyda mi się - mamy ogromna szafę w sypialni, więc jaoś damy rade 😉

Się wystraszyłam, że coś za dużo zapłaciłam. No mi się przyda szuflada 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Siehankowa Ty te łóżeczko bez szuflady kupiłaś? Bo faktycznie tańsze trochę od mojego 🤨 🤨 Bo ja mam z szufladą..

tak, bez szuflady ... stwierdziłam, że szuflada nie przyda mi się - mamy ogromna szafę w sypialni, więc jaoś damy rade 😉

Się wystraszyłam, że coś za dużo zapłaciłam. No mi się przyda szuflada 😜 🙂 🙂

my na poczatku też zastanawialismy się nad tym z szufladą, ale jednak cena przekonała nas do tego, że lepiej bez 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa narobiłaś mi smaka tymi truskawkami,a ja nie mam nic.Wszystko wczoraj zjadłam 🙂
Popołudniu pojedziemy na zakupy to się okupie owocami,nie wiem jak wy ale ja mam mega ochote na czeresnie,mogłabym jej jesc i jesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22, ja mam tak właśnie z truskawkami - moge jeść i jeść 😁 w ogóle to od poczatku ciązy mam faze na owoce - najpierw były pomarańcze i mandarynki, póżniej jabłka, następnie kiwi i jabłka, pozniej winogrona a teraz truskawki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
nareszcie mam czym oddychać, u mnie się trochę ochłodziło 🙂 piję Inkę i Was czytam 🙂
seriale się pokończyły- przerwa wakacyjna- muszę sobie inne zajęcia znaleźć 🙂
k8-online fajnie ze już jesteś i wszystko dobrze 🙂
ja mam łóżeczko i komodę białą po mojej Natalce- ale mi się za nią tęskni 😞
Diviana jestem pełna podziwu dla Ciebie 🙂 ja z zaszyciem dziury mam problem, żeby ładnie wyszło i nie mam cierpliwości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
A ja kupiłam takie zwykłe łóżeczko, bez niczego, tylko szczebelki i już mi się nie podoba 😞 Ale mój m wtedy marudził ze kazde łóżeczko wygląda jak trumna i mnie wkurzał.


Milium nie przejmuj sie jak sie na nim zawiesi przybornik karuzele falbanke maskująco to nie będzie sie od innych różnić, poza tym jak już dzidza będzie z nami to nikt na łóżeczko nie zwróci uwagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Marta wiesz co Cię czeka 😜 Dałaś już 2 razy radę to czemu teraz masz nie dać. A my nie wiemy co nas czeka 😞 😞 😞 hehe

Hehe czasem nieświadomość ma swoje dobre strony 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Marta wiesz co Cię czeka 😜 Dałaś już 2 razy radę to czemu teraz masz nie dać. A my nie wiemy co nas czeka 😞 😞 😞 hehe

Hehe czasem nieświadomość ma swoje dobre strony 🤪 🤪 🤪

To mnie uspokoiłaś 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
milium napisał(a):
A ja kupiłam takie zwykłe łóżeczko, bez niczego, tylko szczebelki i już mi się nie podoba 😞 Ale mój m wtedy marudził ze kazde łóżeczko wygląda jak trumna i mnie wkurzał.


Milium nie przejmuj sie jak sie na nim zawiesi przybornik karuzele falbanke maskująco to nie będzie sie od innych różnić, poza tym jak już dzidza będzie z nami to nikt na łóżeczko nie zwróci uwagi 🙂

dokładnie 🙂 ja też na początku chciałam taie zwykłe - ze względu na oszczędności... ale pozniej znalazłam te z misiem - cena nie była tragiczna więc mój M. zadecydował, że wezmiemy te 😉
milium, ja kiedyś tez pokazałam mojemu takie "zakryte" z przodu i z tyłu, bez żadnego rysunku, wycięcia, i tez stwierdził, że wygląda jak trumna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa to ja tez miałam takie fazy,najpierw jabłka,potem winogrona,truskawki a teraz te czeresnie.
A co do porodu do marta ty to chociaz wiesz co cie czeka,a my które nigdy nie rodziłysmy nie wiemy jak to bedzie.Ja ogólnie mam stresa,jestem ciekawa jak to wszystko się potoczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam nawet nie myslę o porodzie 😉 uważam, że co ma być to będzie i wszystko jakos samo pójdzie 😁 jak to kiedys ktos powiedział "weszło to i wyjdzie" 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Diviana napisał(a):
milium napisał(a):
A ja kupiłam takie zwykłe łóżeczko, bez niczego, tylko szczebelki i już mi się nie podoba 😞 Ale mój m wtedy marudził ze kazde łóżeczko wygląda jak trumna i mnie wkurzał.


Milium nie przejmuj sie jak sie na nim zawiesi przybornik karuzele falbanke maskująco to nie będzie sie od innych różnić, poza tym jak już dzidza będzie z nami to nikt na łóżeczko nie zwróci uwagi 🙂

dokładnie 🙂 ja też na początku chciałam taie zwykłe - ze względu na oszczędności... ale pozniej znalazłam te z misiem - cena nie była tragiczna więc mój M. zadecydował, że wezmiemy te 😉
milium, ja kiedyś tez pokazałam mojemu takie "zakryte" z przodu i z tyłu, bez żadnego rysunku, wycięcia, i tez stwierdził, że wygląda jak trumna 😁

No macie racje, nasze dzidzie i tak przyćmią te łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):
Angelika chyba lepsza jest nieświadomość ale mówią że każdy poród jest inny więc też nie wiem co mnie czeka 🤪

Racja 🙂 Mnie to na dzień dzisiejszy przerasta. 😁 Mam nadzieję, że już po każda się będzie śmiała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Agnie-szka napisał(a):
Angelika chyba lepsza jest nieświadomość ale mówią że każdy poród jest inny więc też nie wiem co mnie czeka 🤪

Racja 🙂 Mnie to na dzień dzisiejszy przerasta. 😁 Mam nadzieję, że już po każda się będzie śmiała 😁 😁

Ja też mam nadzieję że będziemy się z tego śmiały np. we wrześniu 🙂 bo na dzień dzisiejszy to też mnie przerażenie bierze jak o tym pomyśle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...