Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Paninka- 3200 to już nie taka mała 🙂
Kornelka- mi też się czasem dziewczyny mieszają, ale ciiii 😉


Lydziaa no nie mogę 🤪 🤪 ok 😁 😁 Dobra jesteś 🤪 🤪
Pati trzymaj się dziewczyno, bądz dobrej myśli. Wszystko będzie dobrze. Trzymam za Was kciuki.Tak jeszcze pomyślałam, że nasze forum to prawdziwe dobrodziejstwo. Dziewczyny tak potrafią wesprzec. I wymiana informacji, doświadczeń. Crayzyyy za Was też trzymam kciuki.
Paninka przeoczyłam wagę Lilki... to juz duża panna i jeszcze rośnie 🙂
Dziewczyny czy Marta dziś miała do domu wrócic?? Tak zapamiętałam, że w sobotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do mieszania mi też się mylą 🙂 Ale chyba większość z nas to ma 🙂
Co do Marty też coś mi się tak wydaje,że miała dziś wyjść nie mam jednak od niej żadnej informacji natomiast Siehankowa napisała,że melduje iż jest w domku i ma już minus 10 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki 😎

I ja się melduję 🙂 W domku dziś od obiadu 🙂
Jednak najpierw musiałam przywitać się z dziewczynkami, a dziewczynki z Julią 🙂
Niestety nic nie doczytałam i pewnie nie prędko nadrobię. Postaram się was podczytywać 🙂
Dziękuję wszystkim za gratulacje, smski i zyczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobilam!

Pati lezalam z dziewczyna na sali ktora tez miala te swedzenia od watroby...najbardziej swedzialy ja stopy i wnetrze dloni...

a waga Lilki troszke mnie przeraza...bo od 27 tyg ona tyje srednio 250 gram tygodniowo wiec jak posiedzi do terminu to prawie 4 kg moga byc 🤪 🤪 🤪 😁 😁

i chyba zmienilam szpital w ktorym chce rodzic...wczesniej nawet slyszec nie chcialam o najblizszym ale jak polezalam mialam okazje rozejrzec sie i musze stwierdzic ze wyglada pieknie 🙃 sale poporodowe sa 1 albo 2 osobowe z lazienka w kazdej, bobasa ma sie caly czas przy sobie ( na pierwsze 10-12 godz po porodzie na zyczenie moga zajac sie nim polozne zeby mama miala czas dojsc do siebie) i bylam tam ponad 3 doby i ani razu nie spotkalam sie z niemila polozna pielegniarka czy lekarzem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Witajcie brzuszki 😎

I ja się melduję 🙂 W domku dziś od obiadu 🙂
Jednak najpierw musiałam przywitać się z dziewczynkami, a dziewczynki z Julią 🙂
Niestety nic nie doczytałam i pewne nie prędko nadrobię. Postaram się was podczytywać 🙂
Dziękuję wszystkim za gratulacje, smski i zyczenia 🙂


I przywołałam Cię myślami 😁 Marta gratuluję 🙂 🙂 🙂 Dużo zdrówka i radości Wam życzę 🙂 🙂 🙂 Jak się czujesz? Jak Julia? Pokaż nam córcie jeśli możesz 🙂

Siehankowa jeszcze się nie odezwała ale to nic. Jak już jest w domu to super 🙂 10 kg do tyłu to pięknie 🙂 Jeszcze zgubi, bedzie jeszcze ładniejsza niż była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Karolcia - gapa ze mnie, zapomniałam pogratulować kredytu 🙂 To teraz tylko "przyjemność" spłacania pozostanie....

Marta, Siehankowa - ale macie dobrze, że już z dzieciaczkami w domu jesteście 🙂

A mnie m męczy, cobyśmy jabłecznika dziś zrobili 😮 🤢 niestety.... oświadczyłam i słowa dotrzymam, do sierpnia nic nie piekę 🙂 🤪

Mam nadzieję,że Wasze ciasta pogoniły karolci poród.. bidulka strasznie długo jej to idzie 🤢

Będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta jaka sliczna mala a jakie ma wlosy czarne.Super.
Crazy wszystko bedzie dobrze trzymamy kciuki.
Paninka fajnie ze juz w domku- nie ma to jak wlasne lozeczko.
Ja dzis bylam na ktg wszystko ok.moja opuchlizn minimalnie zeszla wiec nie polozyla mnie w szpitalu ale kazala lezec w domu albo chodzic. W srode kolejne ktg i mam zrobic jeszcze badania. Malej sie na swiat nie spieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta cudo!!!!
wogole wszystkie te sierpniowe ( w sumie lipcowe) bobasy sa przesliczne i urocze!!!gratuluje Wam dziewczynki i zycze zdrowka, sily i wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych Dzieciakow!

juz sie nie moge doczekac az moja mala zobacze...a z drugiej strony boje sie bardzo...nie porodu ale wyzwania i tego czy odnajde sie w roli matki...

ale w sumie w szpitalu lezalam z dziewczyna na oko jakies 17-18 lat i madroscia to ona raczej nie grzeszyla...byla w 26 tyg, silne skurcze rozwarcie itp. problemy z ciaza od poczatku na fenku ...chciali jej zalozyc krazek ale...nie zgodzila sie 😮 😮 bo stwierdzila ze to podobno boli i ona woli wyjsc do domu nawet z rozwarciem i juz urodzic...i gadalysmy jej ze to dla jej i przede wszystkim dziecka dobra ale nic nie trafialo... spytalam czy na porod tez sie nie zgodzi bo bez bolu sie nie da...to glupio sie zasmiala...wczoraj wyszla bez krazka, kazano jej caly czas lezec ale mowila ze i tak nie bedzie sluchala, i stwierdzilam ze skoro takie tepe i puste dziewcze ma byc matka i wogole sie nie obawia to czemu ja, skoro kocham ta kruszynke nad zycie mam sobie nie poradzic?to tak na pokrzepienie jesli ktoras ma podobne obawy do moich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
Paninka fajnie ze juz w domku- nie ma to jak wlasne lozeczko.


nie wiem czemu ale juz dawno nie wyspalam sie tak jak w tym szpitalu...dzisiaj np ani razu na siku nie wstawalam...dwa razy sie obudzilam ale na chwilke i dalej twardo spalam...jakis klimat sprzyjajacy tam panowal 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta córeczka śliczna, te włoski są rozbrajające 😁

Paninka super, że jesteś w domku i, że już wszystko ok 🙂

siehankowa nie dość, że jak gwiazda na zdjęciach wyglądała to jeszcze teraz -10 🙂 I jak tu nie wpaść w kompleksy 😁

A ja właśnie skończyłam sprzątać. Kurczę mąż musiał mi pomóc wstać z podłogi (toaletę czyściłam, nic więcej 🙂 ) najpierw chciałam sama i kręciłam się w tą i we w tą. Nastękałam się, nastękałam i w końcu musiałam poprosić o pomoc. Boże jakby ktoś tak to nagrał... 😁

Teraz czas na coś słodkiego i relaks 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki!
Zaglądam do Was na chwilkę! Jeszcze mam trochę do doczytania, ale już się nie mogłam powstrzymać, by napisać, Madalenka, Aniołek i Agapurka to cudownie, że jesteście już z maluszkami w domku! Zdjęcia wspaniałe! 😁 Słodkie aniołeczki! 😁 A najlepsze są te włoski czarne! 😁 Szał 😁
Aniołek trzymam kciuki, by wizyty w szpitalach, klinikach jak najszybciej się skończyły i malutka była zdrowiutka! 😁
Jola dobrze, że się nie dałaś i masz to zwolnienie 🙂
Wracam do czytania zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazzzyyy napisał(a):
Hej Dziewczyny!!
Gratuluje dzidziusiów!!!
Dawno mnie tu nie było...niestety po raz kolejny trafilam do szpitala.... Dużo by pisać ale w skrócie to zaczęło mnie swędzieć ciało poszperałam w necie i zrobiłam sobie badania wątrobowe...okazało się,że mam cholestaze ciążową...Trzeba bylo szybko reagować bo to niebezpieczne dla dzidzi 😞 Cesarka planowana na 18 przesunięta została na 4! Dzidziuś więc przyjdzie na świat za 5 dni! kurcze zwaliło mnie to z nóg ale tylko zeby mały urodził się i był zdrowy..niczego tak nie pragnę...reszta sie jakos ułoży..pozrowienia brzusie 😘
CRAZZZYYY To trzymam mocno kciuki za Was! 😘 na pewno wszystko będzie dobrze! Najważniejsze, że w porę zareagowałaś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka - jak dobrze, że Cię puścili - nie ma jak w domu! I dobrze powiedziałaś tej dziewczynce... Jakaś totalnie nieodpowiedzialna... 😞
Marta Jaka śliczna czarnulka! 😁 Piękne ma te kędziorki! 😁
Siehankowa -10??!! 😁 Ja też tak chcę! To by mi zostało 7 do zrzucenia... I tak to dla mnie jakaś abstrakcja... 😞 Zwłaszcza, ze dzisiaj się pokłóciłam z mężem nawet o to... 😞 Usłyszałam, ze powinnam się dla niego odchudzać! 😞 No załamałam się... Ech... Nie odzywam się cały dzień... właściwie to cały dzień spałam dzisiaj praktycznie... Ech...
Ale tak mi poprawiłły nastrój te Wasze wpisy i zdjęcia! 😁 Dobrze, że jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jednak nie cała moja 🙂 całe szczęście, bo chyba bym się głupio czuła 😉 nawet z nagrodą 😜 hehe

Chyba się przejdę jeszcze na mały spacerek... Także dobrej nocki, Kochane! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzusie 🙂
Jak miło czytać o szczęśliwych powrotach do domku 😁

My dziś popracowaliśmy-kącik Maciusia już urządzony 🙂 🙂 🙂
Pokój wysprzątany! Cieszy nas ten widok baardzo 😁
Pościel i ochraniacze tylko Mąż ubierze jak ja będę w szpitalu.
No i w szafeczkach poukładane, kosmetyki kupione,
brakuje tylko kilku drobnostek, ale to już nie problem.
I 2 ostatnie partie prania czekają na słoneczko...

Torba też ostatecznie spakowana-ciężka mi wyszła 🙃

Teraz poległam... a Dzidka to czuję "tuż na ziemią" 🙃
Oby wytrwać do 38tc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam, choć niewiele było!
Martusia witajcie 😉 Śliczna ta twoja Julka i ten fryz 😉
Karolcia12345i po dzisiejszym długim spacerze dostała skurczy, ale nie wierzy w to by się utrzymały i coś się rozwinęło! Napisałam jej o ciastach z dedykacją, o tym że pamiętamy i trzymamy kciuki! Napisałam też że obstawiamy punktualność Wiktorka na co Karolcia napisała że jej mąż bardzo punktualny a ona zawsze spóźniona - no więc w kogo Wiktor miałby być wcześniej??? 😁 😁 😁
Nie pisałam jej o kolejnych narodzinach i o tym że w początku rankingu została sama bo bym ją chyba dobiła 😉 Ogólnie ma się nie źle i Was pozdrawia!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...