Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pati mam nadzieje ze jest tak jak piszesz i mala po porodzie bedzie grzeczna 😁 😁 😁

Foga ja nie chce Cie denerwowac ale jak pojechalam na oddzial i powiedzialam ze od 3 dni mala inaczej czuje to lekarka pytala mnie dlaczego tyle zwlekalam i ze powinnam od razu przyjechac jak mnie cos niepokoi...powiedzialam ze nie chcialam panikowac bo czulam ja ale inaczej.stwierdzila ze jak tylko cos nagle sie zmienia to bez zastanowienia przyjezdzac bo lepiej tak jak w moim przypadku zeby okazalo sie ze nie potrzebnie niz potem sobie cos zarzucac...a oni od tego sa zeby sprawdzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja mądra głowa nie wyciągnęłam wczoraj ryby do rozmrażania i teraz będę pół dnia czekać aż lód puści 😮 😮 😮

No właśnie....też mnie zastanawia, skąd to zapalenie płuc u córeczki moniczek.....
Dziewczyny a ile bierzecie koszul do szpitala?? Bo do porodu, co macie za strój?? Ile w ogóle w szpitalu się leży po porodzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka.. ona rusza się tylko słabiej.... podejrzewam, że już ciasno tam w brzuchu ma... ale jutro jak będę na SR to poproszę położną by może podłączyła ktg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie to wkurzają imprezy typu kawalerskie. Ja Ci współczuję karolcia. Mój to się nawet kiedyś obraził jak powiedziałam ,, dopuścic chłopa dogarów" bo wylał tłuszcz z kotletów. Ale uraziło go określenie chłóp, bo on nie jest żadnym chłopem 🙂 Czasem to Bóg jeden wie jak się do nich odezwac. A ja wcale nic złego na myśli nie miałam i dokuczyc mu nie chciałam. To ja o podłogę pytałam. Karolcia miejmy nadzieję, że zrobi ją jak się zadeklarował. Szkoda tylko Twoich nerwów. Pewnie liczy na to ze jak w szpitalu będziesz to będzie miał więcej czasu i wtedy ją zrobi. Nie złośc się, szkoda zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
a ja mądra głowa nie wyciągnęłam wczoraj ryby do rozmrażania i teraz będę pół dnia czekać aż lód puści 😮 😮 😮

No właśnie....też mnie zastanawia, skąd to zapalenie płuc u córeczki moniczek.....
Dziewczyny a ile bierzecie koszul do szpitala?? Bo do porodu, co macie za strój?? Ile w ogóle w szpitalu się leży po porodzie??

Może nie doleczona infekcja...
Mam dwie koszule + koszule do porodu - taka starszą, żeby ja móc w razie czego bez żalu do kosza wyrzucić 🙂 U nas jak jest wszystko w porządku z dzieckiem i z mamą to dwie doby 🙂
A co do porodu to tez mam mieszane uczucia - z jednej strony chciałabym żeby mała jeszcze troszkę posiedziała w brzuszku i podrosła, a z drugiej mam juz po prostu dość własnej niezdarności i tego, że bez przerwy coś mnie boli - plecy, mariolka, brzuch - i chciałabym mieć to juz za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
a jeżeli chodzi o poród chętnie jutro wyląduję na porodówce 🙂 🙂 🙂


Ja to nawet dzisiaj 🙂 A wszyscy dookoła każą mi się wstrzymywać, bo na ten na wczasy jedzie, tamten chce żeby w jego urodziny mała przyszła na świat. No koncert życzeń sobie z mojego brzucha zrobili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
moniq mnie rozruszać nic nie może- sprzątanie sex 🤔

no to ja mam nadzieję, że mnie sprzątanie rozrusza 🙂 🙂 🙂
choć moja kuzynka mówi, żebym urodziła we wtorek 🙂 bo, że dzidzi urodzone w pon są no ładnie mówiąc nie za mądre 🙂 tak jak mówią, że dzieci urodzone w niedzielę czy w święto to lenie 🙂
p.s. ja urodziłam się we wtorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
moniq mnie rozruszać nic nie może- sprzątanie sex 🤔

no to ja mam nadzieję, że mnie sprzątanie rozrusza 🙂 🙂 🙂
choć moja kuzynka mówi, żebym urodziła we wtorek 🙂 bo, że dzidzi urodzone w pon są no ładnie mówiąc nie za mądre 🙂 tak jak mówią, że dzieci urodzone w niedzielę czy w święto to lenie 🙂
p.s. ja urodziłam się we wtorek 🙂

no mieszkam jak Madzia na 4 więc chodzenie mam gwarantowane 🙂 spacerować też spaceruję i jutro od pani doktor planuje spacer do zakładu pracy a kawałek będzie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂 😜

Lydzia i co byłaś w tym szpitalu? 🙂 🙂


Mam dzwonić o 14, bo rano 2 "klientki" miały 🙂

To napisz co się dowiedziałaś 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂 😜

Lydzia i co byłaś w tym szpitalu? 🙂 🙂


Mam dzwonić o 14, bo rano 2 "klientki" miały 🙂

To napisz co się dowiedziałaś 😜 🙂 🙂


Jak mi się uda tam dotrzeć to nie ma sprawy 🙂
A teraz uciekam- wpadnę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja potrzebuje tylko koszuli na pobyt do porodu szpital zapewnia...mam dwie...

od rana cos za mna chodzi...najpierw zjadlam kromke chrupkiego pieczywa z twarozkiem, kanapke z zoltym serem ketchupem i parowke...potem banana dwie krowki szklane wody gazowanej az wkoncu zamowilismy chinskie, zjadlam 1/4porcji schabu w 5 smakach z makaronem sojowym...czuje sie strasznie pelna ale zachcianki dalej nie zaspokoilam i juz nei mam pomyslu co to moze byc 😮 😮 😮 😮

a jeszcze mala chyba na jakims nerwie mi usiadla bo rwie mnie lewy bark i ramie...poloze sie troszke moze przejdzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...