Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY BRZUSZKI 🙂
My już po wizycie 🙂 i niby wszystko ok 🙂 w dalszym ciągu mam trzy razy dziennie liczyć ruchy a w razie niepokojącego postoju jechać do szpitala!! a jak zapytałam czy jest szansa w tym tyg na urodzenie to pani dr powiedziała, że nie bardzo 😞 😞 😞 😞
ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE WYPIEKI POMOGĄ !! 🙂
a jeżeli chodzi o wagę+17.5 😞
no nic czekam, aż teściu wyruszy w teren i biorę się za sprzątanie 🙂
a i po zmierzeniu brzuszka wpisała 37tydz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry
Moniq nie martw sie niczym, widocznie maluszkowi dobrze w brzusiu, a to że wpisała 37 to zależy od lekarza, niektórzy jak nie skończy się 38 to wpisują 37. Najważniejsze że wszystko z dzidzią dobrze 🙂
Aasia jak tam skurcze? może ten mój jabłecznik zadziałał 😆
U nas wczoraj ulewa była straszliwa ta sama co u Eveliny, normalnie oberwanie chmury, nie moge sie słoneczka doczekać, wczoraj wstawiłam pranie na noc, ale nie wiem gdzie to wysusze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂

Spieszę z nowinami od Karolci1234i 😁

31.07.2011 o godz 22:20 przyszedł siłami natury na świat nasz piękny czarnowłosy synek.
Waży 3750g, 57cm, dostał 10 punktów.

Wszystkim życzę takiego porodu jak mój.
4 godziny 20 minut od pierwszego skurczu, od razu odeszły mi wody.
Pierwsza faza prawie nie bolała (teraz tak stwierdzam),
druga się przeciągała ale kolejna dawka okcytocyny i po sprawie w dosłownie 10 minut.
Jestem przeszczęśliwa 🙂 🙂 🙂


🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dzień dobry Brzusie 🙂

Spieszę z nowinami od Karolci1234i 😁

31.07.2011 o godz 22:20 przyszedł siłami natury na świat nasz piękny czarnowłosy synek.
Waży 3750g, 57cm, dostał 10 punktów.

Wszystkim życzę takiego porodu jak mój.
4 godziny 20 minut od pierwszego skurczu, od razu odeszły mi wody.
Pierwsza faza prawie nie bolała (teraz tak stwierdzam),
druga się przeciągała ale kolejna dawka okcytocyny i po sprawie w dosłownie 10 minut.
Jestem przeszczęśliwa 🙂 🙂 🙂


🤪 🤪 🤪

SUPER, ŻE W KOŃCU MALUSZEK JEST NA ŚWIECIE!! 🙂 🙂
GRATULACJE 🙂 🙂 🙂I DUŻO ZDROWIA

No niby nie powinnam się martwić, ale wiecie jak to jest... każdy bezruch małej a ja będę panikować tak jak np. teraz już bym chętnie pojechała do szpitala.. no ale mała chyba śpi sobie 🙂 jak czekałam do badania to się przeciągała i serducho ładnie jej biło 🙂 🙂
Ale pogadam sobie z nią jak posprzątam i może będzie grzeczna i posłucha mamusi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolciakam gratuluję skończonego 37 tc 🙂

moniq najważniejsze, że wszystko jest dobrze, a kiedy urodzisz to tylko Maluszek wie 😉

aasia ciekawa jestem jak u Ciebie noc się potoczyła 🙂

Diviana ja z praniem czekam właśnie na słoneczko...podobno od środy wraca lato 🙂


A mój Maluch w nocy tak szalał, że jak nigdy kilka razy mnie budził...
Nie wiem od czego tak, ale już przy trzeciej pobudce zaczęłam się niepokoić.
Dziś wizyta u mojego doktorka po urlopie...ciekawa jestem co tam się dzieje 🙂 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAROLCIA GRATULACJE 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Jak super, że w końcu się udało 🙂

Dobra...idę dalej spać, bo zasnęłam przed 4, ale przebudziłam się, bo ssało mnie z głodu. Do później 🙂

Miłego poranka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Mapa czuje sie dobrze, nawet na jakiś spacerek mam zamiar iść przez weekend dużo leżałam i leniuchowałam, choć jak chodze to czuje napieranie małej na kanał dodny a najlepsze że pomaga sobie zapierając sie stópkami o żebra 😮 cwaniara mała, ale ja po 15 by móc z nią dłużej posiedzieć dopiero planuje rodzić, ale co życie przyniesie to zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny dziewczyny jak Wy dajecie radę funkcjonować o tej porze 😮 ☺️ 🙂

Zasnęłam przed 4, odprawiłam męża do pracy po 6, zjadłam śniadanie i idę dalej spać 😁

😘

NO FAKTYCZNIE...MAMY SIERPIEŃ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂Dzien dobry brzuszki i juz mamusie!!!
U nas ranek nie zaciekawy zaczynajace sie bole brzucha masakra
😲 😲 😲 niewiem czy to juz sygnal zaczbajacy sie porodu moze ktoras mi pomoze do lekarza ide na 14 tylko na ktg i akupunkture ale do tej pory niewiem jak dotrwam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!

Dziewczyny, jeżeli któraś z Was ma ochotę upiec jabłecznik z dedykacją, to ja jestem chętna. Wczoraj to wręcz miałam ochotę urodzić, chociażby zaraz. Cały dzień przepłakałam, że już mi ciężko, ledwo oddycham. i chcę mieć to już za sobą...

Diviana ja to już mogę zrezygnować z tego dłuższego macierzyńskiego, żeby tylko już mieć to wszystko z głowy i przytulać dzidziusia.

A dzidziuś fika jak koziołek w dzień i w nocy (na całe szczęście) i nic nie zapowiada, żeby poród miał prędko nastąpić. Może jakieś lekkie skurcze i nacisk przy chodzeniu bardzo odczuwalny, bo podobno główka jest w kanale rodnym, ale do porodu to trochę za mało... 😁

Miłego dnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Karolcia Gratuluję serdecznie 🙂
Aasia trzymam kciuki za szybki i wyczekiwany poród.
moniq mój lekarz nawet jak jest 33 i 6 dni ciąży to wpisuje 33 tydz. Robi dokładnie tak jak pisze Divana.
Mapa koniecznie napisz jak tam po wizycie też ciekawa jestem co spowodowało taką aktywność Twojego bąbelka 🙂
monika835 wydajemi się,że jabłeczniki wekendowe dziewczynek nabrały mocy prawnej i zaczynają rozpędzać sierpnióweczki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
DZIEŃ DOBRY 🙂
Karolcia Gratuluję serdecznie 🙂
Aasia trzymam kciuki za szybki i wyczekiwany poród.
moniq mój lekarz nawet jak jest 33 i 6 dni ciąży to wpisuje 33 tydz. Robi dokładnie tak jak pisze Divana.
Mapa koniecznie napisz jak tam po wizycie też ciekawa jestem co spowodowało taką aktywność Twojego bąbelka 🙂
monika835 wydajemi się,że jabłeczniki wekendowe dziewczynek nabrały mocy prawnej i zaczynają rozpędzać sierpnióweczki....


Pati 123 ty chyba masz racje oby oby juz sie zaczelo ale wiesz ja jak na razie mam bole brzucha ale zadnego ucisku na mariolke moze dam rade i wyrzymam do tej 14 to wtedy moze na ktg cos wykaze musze jeszcze do konca torbe spakowac aby pozniej nie miec stresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!!!!
Karolcia gartuluje wkoncu masz Wiktorka przy sobie... 😘 😘 😘 😘

Moniq jak teraz bylam w szpitalu to mialam rozpoczety juz 38 tc ale i tak wpisywali albo 37 ( bo chodzilo o skonczony tydz) 37 + liczbe dni albo 37/38 zalezalo ktory lekarz czy polozna 🙃

a u mnie chyba orgaznizm przygotwuje sie do nieprzespanych nocek bo jak nigdy spie po 12 godz tylko na siku czasem wstaje...moze na zapas sie wysypiam teraz 😁 😁 😁
i chyba mala juz wlazla do tej dziury macicznej 😉 😉 bo zeby nie zapeszyc dzisiaj juz tak strasznie nie boli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zgage to mialam straszna nad ranem....m. jak szedl do pracy to sie wypsikal sie i nigdy ten zapach mi nie przeszkadzal a dzisiaj az zgagi dostalam...

a teraz pije kawke i zamierzam torbe pakowac 🤪 🤪 wkoncu ☺️ ☺️ i pogoda brzydka to moze m. wczesniej z pracy wroci to go na ostatnie zakupy wyciagne i biore sie ze okna podlogi i przytulanie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Monika wszystkie będziemy mocno trzymać kciuki i będzie dobrze, musi być zobaczysz 😘


Dziekuje Diviana 😁 😁 😁 jestesci boskie dziewczyny 😘 😘 😘
Paninka a ty jeszcze masz ochote na sprzatanie jat to juz od dluzszego czasu nie mam 😁 😁 😁 a zgage mam juz taka porzadna od tygodnia 🤪 🤪 🤪 i najlepsze jest to ze nic nie pomaga jak bylam ostatnio u lekarza to powiedzial ze mala ma duzzzzzzzzzooo wlosow heheh 🙃 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...