Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Paninka ta moja to była całkiem z kosmosu, jak się zorientowała, że wiem więcej od niej to uciekała w popłochu 😁 😁 😁
Zauważyła, że bolą mnie pachwiny i stwierdziła, że jak zaczynają się takie bóle to już za chwilę poród....według tej teorii to chyba byśmy już wszystkie były rozpakowane z miesiąc albo i więcej temu 😁 😁 😁 😁


Zaciązyc kobietę, szybko się dokształci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kornelka napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Paninka ta moja to była całkiem z kosmosu, jak się zorientowała, że wiem więcej od niej to uciekała w popłochu 😁 😁 😁
Zauważyła, że bolą mnie pachwiny i stwierdziła, że jak zaczynają się takie bóle to już za chwilę poród....według tej teorii to chyba byśmy już wszystkie były rozpakowane z miesiąc albo i więcej temu 😁 😁 😁 😁


Zaciązyc kobietę, szybko się dokształci 😁


Kornelka ona dzieciata, jej córka chodziła z moim mężem do klasy w podstawówce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie listonosz przyniósł mi biustonosze do karmienia. Najpierw przeraziłam się rozmiarem, ale po przymiarce dochodzę do wniosku że faktycznie takie spadochrony będą mi potrzebne. To dlatego mój mąż tak się na moje piersi napatrzeć nie może i pyta, czy już mi tak zostanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Kornelka napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Paninka ta moja to była całkiem z kosmosu, jak się zorientowała, że wiem więcej od niej to uciekała w popłochu 😁 😁 😁
Zauważyła, że bolą mnie pachwiny i stwierdziła, że jak zaczynają się takie bóle to już za chwilę poród....według tej teorii to chyba byśmy już wszystkie były rozpakowane z miesiąc albo i więcej temu 😁 😁 😁 😁


Zaciązyc kobietę, szybko się dokształci 😁


Kornelka ona dzieciata, jej córka chodziła z moim mężem do klasy w podstawówce 😉


To nic 🙂 Teraz to w ramach dokształcenia zawodowego niechby miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Eleeza a to położne przed porodem przychodzą kto je zawiadamia?
No to ci sie trafiła połozna hehe


Jola w tym przypadku mój mąż 😁 😁 😁 Nadgorliwa bestia 😉 Zadzwonił po namiar na położną do przychodni, a później zadzwonił do tej położnej i poinformował mnie po fakcie, że w poniedziałek przyjdzie do mnie na wizytę 😉 Przesadnie zaangażowany tatuś 😁 😁 😁

Myślałam, że to po porodzie się robi. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
No co wy dziewczyny. To tylko mi się tak spieszy? Znając życie wy urodzicie a ja dalej będę czekać 😁 😁


lydziaa nie wiadomo, mnie nic nie bierze, nic nie rusza, nic.Zero skurczy i wszystkiego co miec powinnam. Tylko chodzic nie za bardzo mogę, coś tam w mariolce kłuje, jakieś coś jak przy okresie ze trzy razy dziennie i tyle. Wydaje mi się, że Rysio w tą maciczną dziurkę się pcha ale nie wiem 🙂 Możesz byc przede mną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
No co wy dziewczyny. To tylko mi się tak spieszy? Znając życie wy urodzicie a ja dalej będę czekać 😁 😁


jak Kornelka nie chce to ja moge sie wepchnac w kolejke na jej miejsce 😉 😉 😁 😁


Ja chce ale się boję 😁 Jak chcesz to właz przede mną 😁 Która jeszcze chce bo się rozmyślę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
siehankowa witaj!!! pisz jak sie czujecie, jak maluch? daje Ci popalic czy spokojniutki jest?

Paninka, synuś grzeczniutki 🙂 tylko cały czas na cycu by siedział 😁 dlatego musieliśmy nauczyc go do smoczka, bo w nocy co chwile chciał cyckac 😮 a tak to srednio co 2-3 godz karmienie 😜 ale ogólnie bardzo mało płacze 🙂 za to duuuuuzo kupek robi 😮 co zje, od razu kupka 😮 i to taka mocno pachnąca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa czyli mozna powiedziec ze typowy facecik z niego 🙂 🙂 😉 😉 a stosujesz jakas specjalna diete?
wszystkie te Wasze dzidziusie takie spokojne, a ja sie obawiam ze moja to rozrabiaka bedzie...
pocieszam sie slowami Pati ze jak w brzuszku niegrzeczna to po porodzie spokojna bedzie 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmmm.....
rower to nie moja bajka. Za to pojeździłabym quadem. Niestety mój zapobiegliwy mężulek już w tamtym roku na jesieni sprzedał, bo staraliśmy się o dzidzię, a wiedział, że jak będzie quad w garażu to musiałby mnie chyba przywiązać żebym nie jeździła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...