Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć Brzuszki, Mamuśki i Maluszki! 🙂
Lydziaa bardzo współczuję. Trzymaj się mocno! Tak niestety bywa... Pocieszające jest to, że babcia na pewno będzie Was teraz wspierać z góry! 😘
Kornelka Gratuluję skończonego 39 tygodnia 🙂 Ty tak nie narzekaj, że zostaniesz sama 😉 Jeszcze nie jesteś po terminie 🙂 Rysiowi widocznie dobrze w brzuszku 🙂 Ja słyszałam, że chłopaki to często po czasie wychodzą. Chociaż akurat u nas, sierpnióweczek, to się nie sprawdziło. 😜
Moniq Gratuluję skończonego 38 tygodnia 🙂 I właściwie mogę napisać to samo, co Kornelce 🙂 hihi 🙂
Ja dzisiaj kończę 37 tydzień i się bardzo cieszę, bo to znaczy, że już donoszony Szymon 🙂 Już jestem spokojniejsza 🙂 Chociaż tak, jak pisałyście - też się straszliwie niepokoję, jak się mniej rusza... 😞 I takie wyczekiwanie na ruchy jest okropne, milion myśli...
Do tego do tej pory wcale się nie bałam porodu, a wczoraj jak się podmywałam, to mariolka cała spuchnięta i strasznie wrażliwa, normalnie mnie bolało, jak się myłam... a co będzie przy porodzie?! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzucholki, Mamusie i Dzidzie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Kurcze, kompletnie nie mam czasu posiedzieć z wami troszkę 😞
lydzia bardzo współczuję sytuacji 😞 😞 😞 Trzymaj sie Kochaniutka
Patusia ja schudlam 5kg na diecie szpitalnej i przy okropnych zaparciach 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Mapa i agusia gratuluję 37 tygodnia 😎


U Was jutro 😁
Bałam się, że nie doczekamy tej daty w dwupaku 🙂
A teraz mam prawdziwa nadzieję na po 15 sierpnia... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tak samo, jak Wy myślę, że wytrzymamy do 15.08. 🙂
Chociaż zobaczymy, jak to wyjdzie w praktyce!
10.08. ma urodziny moja chrześnica (i równocześnie siostra cioteczna), a 29.08. moja babcia i cały czas sobie myślę, ze fajnie byłoby się wstrzelić w którąś z tych dat 🙂 Chociaż myślę, ze ciężko będzie 😉
Pamiętam o Tobie, Mapa, 🙂 ciekawe, jak/czy się zgramy? 😁
W ogóle zauważyłam w rankingu, że dużo dziewczyn u nas ma terminy po dwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):

Pamiętam o Tobie, Mapa, 🙂 ciekawe, jak/czy się zgramy? 😁
W ogóle zauważyłam w rankingu, że dużo dziewczyn u nas ma terminy po dwie 🙂


Razem raźniej 🙂
Choć właściwych dat nie przewidzimy 😉
My mamy rocznicę ślubu 16.08 a ja urodziny 19.08...może Synek się wstrzeli gdzieś pomiędzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
Witajcie brzuchy
Dziś miałam nie miłą pobudkę- tel, że babcia nie żyje 😞 chyba coś w tym jest co pisałyście życie za życie

lydzia współczuje.
do mnie mama dzwoniła, że dziadek zmarł 😞 i żebysmy nie przyjeżdzali, bo ja w ciązy i wogóle.
Masz racje życie za życie. Ktoś umiera żeby ktoś inny się urodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzusie i mamusie

My dalej w dwupaku 🙂 Nocka w miarę spokojna. My od rana na nogach, pranko już zrobione, na mieście sprawy załatwione. Teraz pieczemy jabłecznik 😁 i pijemy kawkę 🙂

Aneczka fajnie że w domku już jesteście? Jak synuś się sprawuje?
Lydziaa współczuję. Trzymaj się
Diviana a my jutro 37tydz. Gabi urodziłam w 39 więc teoretycznie 2tyg przede mną 😁 😁 😁

Miłego dnia pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela ja też tak własnie planuje za dwa tygodnie mniej więcej urodzić, ciekawe co mi w czwartek lekarz powie na moje plany 🙂 Ja 13 mam imieniny może się mała wstrzeli 🙂
Choć ja wredne dziecko urodzilam się jeden dzień po urodzinach mego taty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak to z tymi znakami zodiaku?? szukam w necie i tam jest że lew jest od 22.07-22.08 i od 22.07-23.08 i teraz nie wiem jak to interpretować jak dzidzia np wyskoczy 23 będzie lwem czy panną???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka Kobietki!
My wczoraj podpisaliśmy umowę w banku 🙂 🙂 🙂 Do notariusza jedziemy jutro i... mam mega stresa 😉 Dziś od rana mam takie lekkie skurcze, ale mam wrażenie że mariolka jakaś cała odrętwiała! Spakowałąm torbę do końca i modlę się by rzadna z Was nic dla mnie nie upiekła! Proszę - rzadnych jabłeczników, rzadnego porodu do pojutrza a najlepiej do piątku bo wtedy mam wizytę i USG!!!!!! Większość z Was już chce i odlicza a ja proszę jeszcze chwilunie... Dodatkowo wczoraj skończył się 37 tydzień (dziękuję za uświadomienie i gratulacje) 🥴 a tak właśnie urodziła się Julcia!
U mnie znowu zaczyna się dyskusja co do imienia dla Małej 😉 fajnie się przekomarzają!

Strasznie cieszę się że Karolcia urodziła i jest wszystko OK 😉 GRATULUJĘ!
lydzia współczuję straty
Gratuluję udanych wizyt i dobrych wieści!

MIŁEGO DNIA!!
AAA.. i kupiłąm ogórki na małosolne, ale nie wiem czy dam radę bo chyba lepiej bym leżała jak kłoda do jutra! Notariusz z Płońska nie przyjedzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczynki

Lydziaa bardzo mi przykro 😞 Ale na pewno babcia z góry będzie się opiekowała Alusią 🙂

Pati powodzenia na wizycie 🙂 Trzymam kciuki.

Co do wagi w ostatnim miesiącu czytałam, że część kobiet chudnie. Ja akurat do nich nie należę, ale dziś zauważyłam, że od kilku dni nic nie przytyłam. Więc to chyba zależy od organizmu.
Aktualnie + 8kg przez całą ciążę więc jestem zadowolona 🙂

Kornelka gratuluję udanej wizyty 🙂 Czyli tak jak chciałaś, Rysiu jeszcze chwilkę posiedzi 🙂

Mapa, agusia gratuluję skończonego 37. tygodnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...