Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

lydziaa84 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
mapa napisał(a):
Aneczkare, Siehankowa, Aniołek miło czytać jak już jesteście w domku z Maluchami 🙂

nawet nie wiesz jak my się cieszymy 🙂 ja jeszcze tylko czekam zeby krocze przestało boleć i już wszystko będzie cacy 😉


a nacinali Cie?

niestety nie zdążyli i pękłam troszke... mały ładnie wychodził i nagle wepchał łapkę przy główce... zrobiło się małe pęknięcie i musieli szyć... w szpitalu bardzo nie bolało, bo jeszcze znieczulenie działało... a w domu chodze lekkim okrakiem, bo jednak coś tam ciągnie, a szwy jeszcze się nie rozpuściły...


ale jest do wytrzymania

pewnie ze tak... wiesz, po prostu trudniej wykonuje się pewne czynności jak siadanie, wstawanie i chodzenie... bo to jednak krocze... przy rożnych czynnościach mięśnie pracują i troszke bolą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mapa w szpitalu na noc dostawalam globulki ale nie wiem jak sie nazywaly...ale przy wyjsciu nic nie dostalam 😮 dzisiaj bylam po wypis i znalazlam recepte na tordyferon ale wyczytalam ze to zelazo a ja biore hemofer wiec na razie nie kupowalam...

moniq ja od wrzesnia wogole nie mialam okresu przez odchudzanie, wczesniej mialam bardzo regularny bo bralam pigulki...dostawalam leki na wywolanie miesiaczki ale okazalo sie ze "pani doktor" sie pomylila i na zylaki ziolka mi przepisala 😮 😮 😮 i termin mam z usg jedynie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!!!
Na razie nie ma jabłecznika... coś mnie dziś nosi po świecie... od rana do teraz nie miałam ochoty siedzieć w domu i odwiedzałam wszystkich po trochę... teraz na godzinkę przybyłam, ale później znów wybywam po m i na zakupy... no coś dziwnego.. w ogóle nie mam chęci być dziś w domu 😮 😮 😮
A jeszcze wkurzyła mnie koleżanka, bo umawiała się na dziś, że do mnie przyjdzie ale w dzień.... a rano pisała smsa, że woli wieczorem.. no to ja jej na to, że wieczorem m przyjeżdża z pracy i mamy tylko chwilkę dla siebie, bo on po kolacji myje się i pada na wyro a ja razem z nim, bo tez już nie mam siły siedzieć wieczorami... więc ona elokwentnie wymyśliła, ze jutro lub w czwartek wpadnie koło 19stej, bo wcześniej w dzień musi mężowi obiad ugotować i podać jak z pracy wróci.......... a ja to niby swojemu nie mam nic do zaoferowania?? No mówię jej, że koło 19stej to mój m z pracy wraca i też chciałbym z nim chwilę pogadać, a ta dalej swoje.... i bądź tu mądra i zrozum człowieka???
Wyżaliłam się a teraz zabieram się za czytanie tego, co dziś naskrobałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Gdyby któraś Warszawska mama miała ochotę iść na warsztat:
http://dobryrodzic.fdn.pl/byc-mama-zajecia-warsztatowe-dla-mam-najmlodszych-dzieci-do-1-roku-zycia

A ty się zapisujesz?


Ja tam pracuje tylko w innym programie, wiec mnie nie chcą na warsztaty przyjąć 😠 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Paninka zioła na żylaki 😜 😜 😜 jeszcze tego nie słyszałam 🙂:


no jak poszlam prywatnie jak mi test ciazowy pozytywny wyszedl i chcialam potwierdzic ciaze powiedzialam lekarzowi co dostalam to sie za glowe zlapal...

ja tez mam ochote na cos...wogole strasznie glodna jestem ale przed chwila skonczylam wymiotowac...znowu... 😞 i boje sie ze jak cos zjem to znowu sie tak skonczy 🥴

i nie mam stanika do karmienia...nigdzie w naszych sklepach nie moge dostac a boje sie ze z allegro moze nie dojechac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Diviana napisał(a):
Gdyby któraś Warszawska mama miała ochotę iść na warsztat:
http://dobryrodzic.fdn.pl/byc-mama-zajecia-warsztatowe-dla-mam-najmlodszych-dzieci-do-1-roku-zycia

A ty się zapisujesz?


Ja tam pracuje tylko w innym programie, wiec mnie nie chcą na warsztaty przyjąć 😠 😜 😉


A to ciekawe 🙂 sama to raczej nie pojde. 😉

O ktorej masz to usg? jak do czwartku nie urodzę to może się przejadę, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałam....

Lydzia, Jola - bardzo mi przykro 😞

Pati - czekam na wieści z wizyty.. i nie stresuj się na zapas...

Paninka - mnie też chyba zaczyna dopadać to co Ciebie, niby jeszcze nie wymioty ale już często mnie muli i jest tak bleee

Siehankowa, Aniołek - super, że tak szybko dochodzicie do siebie i przy tym nie narzekacie... normalnie jesteście jak dobra reklama macierzyństwa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Paninka zioła na żylaki 😜 😜 😜 jeszcze tego nie słyszałam 🙂:


no jak poszlam prywatnie jak mi test ciazowy pozytywny wyszedl i chcialam potwierdzic ciaze powiedzialam lekarzowi co dostalam to sie za glowe zlapal...

ja tez mam ochote na cos...wogole strasznie glodna jestem ale przed chwila skonczylam wymiotowac...znowu... 😞 i boje sie ze jak cos zjem to znowu sie tak skonczy 🥴

i nie mam stanika do karmienia...nigdzie w naszych sklepach nie moge dostac a boje sie ze z allegro moze nie dojechac 🤨

moze to farmaceutka zle ci recepte przeczytala, bo to dziwne troche 🤨

Ja to sama nie wiem co bym zjadła jeszcze mysle 🙂
moze odczekaj troche niech ci sie zoladek uspokoi i zjedz cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jola ja mam na 15.45, więc jeśli już to przed 🙂 no jeśli nie urodzisz to kochana spacer Ci może posłużyć najwyżej kawkę na porodówce wypijemy w dodatku praski niedaleko jakby co 😜 Może Agusiakowalczyk by się w końcu z nami spotkała, cos Palomy nie było oststnio na forum, bo Karolciakam to załatwia kredyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka ja moich staników jeszcze z poczty nie odebrałam, a nie masz jakby co takich sportowych miękkich po prostu? Bo takie też mogą być, a jak w internecie się rozglądasz to może patrz gdzie wysyłka jest w 24 godziny kurierem wtedy powinnaś zdążyć choć kto to wie już teraz to nic u nas nie jest pewne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem co mi się przydażyło, dzwonek do drzwi i przychodzi pan, on jest właścicielem działek obok no i mówi że tą drogę co my jeździmy to trzeba na gmine przepisać, bym mężowi powiedziała to mąż załatwi bo baba w takim stanie to nic nie załatwi wiadomo 😮 😮 😮 😮 jak to usłyszałam to myślałam że padne 😮 😮 😮 gdyby pan nie był mocno starszy i chyba po wylewie, przygłuchy i ledwo chodzący to bym mu powiedziała co myśle o babach w takim stanie bo coś mi się wydawało że sprawniejsza dużo bardziej od niego jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie nie moge znalezc przesylki kurierem, wszedzie poczta polska... a jak jest kurier to staniki sa starsznie drogie a nie chce inwestowac w nie bo nienawidze takich cienkich szmaciakow 😉a sportowych nie mam zadnych bo ja zawsze podwojny push-up nosilam bo w sumie nie mam co zakrywac ☺️ ☺️ ale nie pomyslalam zeby sportowy sobie kupic...moze predzej dostane w tych naszych sklepach, dzieki za pomysl masz oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka dziękuje za oklaska
No ja na początku ciązy sobie kupiłam bo miałam tak wrażliwe piersi że w normalnych nie mogłam chodzić, a sportowe były tanie po jakieś 10-15 zl i moje 2 mają odpinane z przodu ramiączka wiec myślę że i do karmienia się sprawdzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...