Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Diviana napisał(a):
Nic dziwnego że kobiety karmiące piersią tak szybko chudną

diviana, co prawda, to prawda 😉 ja zaraz po porodzie byłam minus 10kg, dzisiaj już minus 12 🙂 więc do wagi sprzed ciąży jeszcze tylko 3 kg 😜 ale i tak jak patrze na siebie to mam wrażenie ze jakas taka wychudzona jestem 😁 brakuje mi brzuszka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Siehankowa... zapewne jak modelka wyglądasz 🤪

Ja zrobiłam rzecz wymagającą nie lada wysiłku...... mianowicie umyłam naczynia 🤪 Nienawidzę tego robić... ale już nie mogłam czekać do wieczora aż m wróci z pracy i je wyszoruje... teraz tylko odkurzane i mycie podłóg 🙂 A miał być dzień lenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
A ja mam jeszcze pytanie do mam, które już urodziły: [rcolor=]jak krwawienie bardzo macie silne czy jest szansa wyjścia i nie przelania 🙂??[/color]

moniq, u mnie w szpitalu zaraz po porodzie zakładają pampersa 😁 zeby nie latac co chwile i nie zmieniac podkładów... i po około 2 godz. jak kobieta ma siłe to zaprowadzają pod prysznic i wtedy mozna założyc podkład. Ja używałam podkładów do 2 doby, w 3 dobie w dniu wypisu już tylko zwykłe podpaski... a od wczoraj (6 dni po porodzie) praktycznie tylko wkładki, bo w sumie występuje już tylko takie lekkie plamienie jak przy końcówce okresu... tak więc ja czekam tylko jeszcze na to, zeby szwy się rozpusciły i zebym mogła normalnie na tyłku usiąść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wstawiłam pranie, bo ładna pogoda, więc się pościel kołyskowa pierze mam zamiar dziś poprasować i kołyske ubrać i pakuję torbę do szpitala wreszcie i sprzątam pokój małej, też mam zamiar dziś sypialnie posprzątać zobaczymy co mi z tych plamnów wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Siehankowa... zapewne jak modelka wyglądasz 🤪 🙂

Foga, aż tak dobrze to nie jest 😁 ale juz się nie moge doczekac, az pojde na siłownie, ale to tak jeszcze ze 3 tyg. musze odczekac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki a mnie wczoraj bolał ten brzusio i zgłosiłam to położnej, ona wezwała lekarza , ten mnie zbadał, okazało się,że szew trzyma i jest ok...Zaczęłam obserwować ból i okazało się,że twardnieje przy tym i bóle są dość regularne co 5 min...Porozmawiałam z położną, która powiedziała,abym poszła spać skoro bóle nie są na tyle silne i usnęłam...W nocy jak wstawałam do WC czułam ból brzucha, rano też i to też w miarę regularnie, ale co jakieś10 minut...
Poszłam się wykąpać i wróciłam na łóżko ból ustał...
Zawołali mnie na badanie stwierdzili,że szyjka długa i trzyma...
Podpieli mnie do ktg a mnie brzuch raz zabolał leciuchno 😮Na dodatek wyszły jakieś skurcze regularne, ale ja ch nawet e czułam.......Wkurzyłam się bo chciaałam aby mieć ktg wtedy co brzuch bolał to bym zobaczyła natężenie tych moich bóli a tak to lipa ( 😞 😞 😞 😞 😞
Jedyny plus taki,że wiem jak skurcz wygląda.
A w ogóle to wczoraj pobeczałam się przy doktorze i położnej bo było mi głupio,że znów coś im zgłaszam i nie jestem pewna czy nie robie z siebie debila i panikary 😞 Mam wrazenie,że wszyscy mają mnie tu dość i uwazają ze bezprzerwy coś wymyślam 😞 😞 😞 😞 😞 😞
A MOJA PSYCHIKA SIADŁA PO TYM JAK POŁOŻNA POWIEDZIAŁA,ŻE TAKIE skurcze zwykle po 4 dniach ustępują i pojawiają się za kolejne 2-3 tygodnie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
mAM JUŻ DOŚĆ 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 kochana trzymaj sie!!! i nie przejmuj sie ze jestes panikara!!! jestes najlepsza matka na swiecie bo martwisze sie o swoja coreczke i dla niech nie chcesz czegos przeoczyc!!! lekarzami sie nie przejmuj od tego sa zeby rozwiac twoje watpliwosci i pomoc Ci jesli dziwnie sie czujesz!!!! amasz prawo sie martwic bo ta ciaza nie byla latwym okresem dla Ciebie!!! trzymam kciuki za Was z calej sily i jestem pelna podziwu dla Ciebie...ogromna sila psychiczna wykazalas sie przez 9 mieisecy!!!oklask dla Ciebie!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati jesteś w ciązy i masz prawo wymyślać, a lepiej być przezornym, to do cholery ich robota by ruszyć tyłki i zobaczyć co się dzieje, moze być 10 razy fałszywy alarm a za 11 już nie więc dobrze że o wszystkim ich informujesz i nie smuć się płacisz w końcu za to by się Tobą zajęli.
W dodatku zobacz to już jutro 37 tydzień czyli bobas donoszony nic jej nie jest zdrowiuteńka więc to już oststki kiedy się tak męczysz, potem będą nieprzespane noce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki DZIĘKUJĘ WAM
Po wczorajszej rozmowie doktor mi powiedział,że jestem wysterydowana, wyhamowana lekami,bobas spory ostatnio był i nie będą hamować porodu, wtedy powiedziałam o moich neurologicznych przeciwskazaniach do PN i doktor powiedział pojawią się skurcze to wyciągniemy małą CC zrobimy i liczyłam,że może nastąpi to dziś a ja już będę miała z głowy wszystkie problemy (egoistyczne podejście), a tu lipa bo bóle ustały 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PATI WYTRWAŁOŚCI I OPTYMIZMU CI ŻYCZĘ 🙂
ja wróciłam ze spaceru ale myślałam, że nie dojdę do domu 😞 duchota na polu nie ziemska 😞 dobrze, że mam w domu wiatrak teraz jest tak miło 🙂 🙂
miałam iść właśnie obierać ziemniaki na obiad a słyszę, że teściu już to robi 🙂 znów będzie, że ja nic nie robię!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Oj dziewczynki DZIĘKUJĘ WAM
Po wczorajszej rozmowie doktor mi powiedział,że jestem wysterydowana, wyhamowana lekami,bobas spory ostatnio był i nie będą hamować porodu, wtedy powiedziałam o moich neurologicznych przeciwskazaniach do PN i doktor powiedział pojawią się skurcze to wyciągniemy małą CC zrobimy i liczyłam,że może nastąpi to dziś a ja już będę miała z głowy wszystkie problemy (egoistyczne podejście), a tu lipa bo bóle ustały 😞 😞 😞 😞 😞 😞

dzień się jeszcze nie skończył 🙂 🙂 🙂 grunt, że jesteś pod opieką i nie musisz w domu schizować czy wszystko ok!! 🙂 tak jak np ja to robię, bo mała mało co się rusza 😞
a poza tym laseczki pieką znów jabłeczniki więc pewnie i jeden dla ciebie będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Oj dziewczynki DZIĘKUJĘ WAM
Po wczorajszej rozmowie doktor mi powiedział,że jestem wysterydowana, wyhamowana lekami,bobas spory ostatnio był i nie będą hamować porodu, wtedy powiedziałam o moich neurologicznych przeciwskazaniach do PN i doktor powiedział pojawią się skurcze to wyciągniemy małą CC zrobimy i liczyłam,że może nastąpi to dziś a ja już będę miała z głowy wszystkie problemy (egoistyczne podejście), a tu lipa bo bóle ustały 😞 😞 😞 😞 😞 😞


Pati bo ktoś tu jabłecznik dzisiaj piecze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniq1984 napisał(a):
siehankowa twój tygodniowy kawaler chyba grzeczny skoro tak ładnie się nam udzielasz na forum 🙂 🙂 🙂

Bo to taki mały aniołeczek 🙂 leżymy sobie właśnie na wyreczku, synuś zasnął przy muzyce RaimondLap, a mamusia ma chwile dla siebie noi dla koleżanek z forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
siehankowa twój tygodniowy kawaler chyba grzeczny skoro tak ładnie się nam udzielasz na forum 🙂 🙂 🙂

Bo to taki mały aniołeczek 🙂 leżymy sobie właśnie na wyreczku, synuś zasnął przy muzyce RaimondLap, a mamusia ma chwile dla siebie noi dla koleżanek z forum 🙂

To fajnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pati - popieram dziewczyny 🙂 jesteś pod opieką i będzie ok... a Mała.... wyjdzie wtedy, kiedy ona sobie tego zażyczy a ty niestety nie będziesz miała na to wpływu 🙂 Więc nie schizuj, nie nakręcaj się, tylko spokojnie poczekaj na właściwy moment... odpoczywaj, bo później już tego nie będziesz mogła zrobić tak często .....
Trzymam za was kciuki i.... będę piec jabłecznika, ale pierwsza w kolejce to była chyba moniq 🙂

Na razie wybywam z domu do ogrodu po jakieś warzywka na obiad i po drodze zajdę na sadek nazbierać jabłek na ciacho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂
My dziś byliśmy w szpitalu na pierwszym KTG...
Chyba godzinę tam leżałam, bo najpierw nasz Syneczek tak dokazywał,
że moje wykresy przypominały Inwazję mocy 😁
a potem usnął...więc go budziłiyśmy z panią położna...a on po 5 minutach znów usnął...
Potem na izbę przyjęć, Pani Doktor stwierdziła, że zapis ok,
choć jak dla mnie wyglądał dość dziwnie 😮
Zbadała mnie, no i szyjka bardzo mocno skrócona, rozwarcie na 1 palec...
Jak nie urodzę w ciągu tygodnia za tydzień jestem zapisana na kolejne KTG.
Tyle, że ja chcę do 15 wytrwać 🤪
Ale czy się uda???...ehh
Od jabłeczników trzymam się z daleka 🤪

A zaraz zabieram się na poszukiwania na all ciuszków 56...
bo chyba mi się jednak przydadzą...
a mam 2 sztuki 🙃

Ale najpierw jeszcze Was doczytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evelina, Eleeza trzymam kciuki za KTG 🙂

Diviana to Cię urządzili na poczcie...wrrr
U nas też takie historie są na porządku dziennym 🙃

Pati trzymam kciuki za Was i wbrew temu wszystkiemu mam dobre przeczucia 😘

Foga błagam nie pomyl adresatów z Twoim jabłecznikiem...
nie czuję się jeszcze gotowa na wyjazd do szpitala 🙃

No i miło Was czytać Mamusie 😁
Aż radośniej na sercu się robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂 🙂

U mnie ostatnio zapierdziel, żeby się brzydko nie wyrazić. 😁
Cała rodzinka dziś poleciała na wakacje zostawiając mnie samą 😞 😁 😁
No, ale idę na ten czas do kuzynki, potem ona do mnie, żebym sama nie była. Moja mama tak się stresowała mnie zostawić samą 😁 😁
Mam nadzieję, spokojnie poczekam jeszcze aż wrócą 😁

Jeszcze czeka mnie sprzątanie mieszkania do końca i popranie rzeczy z łóżeczka, bo rozłożyłam, ale nic nie wyprałam jeszcze 😮

Siehankowa racja, czytając Ciebie to jakoś tak spokojnie. 😁 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Dzień dobry Brzusie 🙂
My dziś byliśmy w szpitalu na pierwszym KTG...
Chyba godzinę tam leżałam, bo najpierw nasz Syneczek tak dokazywał,
że moje wykresy przypominały Inwazję mocy 😁
a potem usnął...więc go budziłiyśmy z panią położna...a on po 5 minutach znów usnął...
Potem na izbę przyjęć, Pani Doktor stwierdziła, że zapis ok,
choć jak dla mnie wyglądał dość dziwnie 😮
Zbadała mnie, no i szyjka bardzo mocno skrócona, rozwarcie na 1 palec...
Jak nie urodzę w ciągu tygodnia za tydzień jestem zapisana na kolejne KTG.
Tyle, że ja chcę do 15 wytrwać 🤪
Ale czy się uda???...ehh
Od jabłeczników trzymam się z daleka 🤪

A zaraz zabieram się na poszukiwania na all ciuszków 56...
bo chyba mi się jednak przydadzą...
a mam 2 sztuki 🙃

Ale najpierw jeszcze Was doczytam 🙂
a stres przedporodowy jest? mi zostaly 3 tygodnie a juz sie denerwuje szalenie, pierwsze dziecko i nie wiem jak to bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...